постоянен плач

  • 5 865
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 336
Бебето ми е на 28 дни и ми прави впечатление, че винаги когато е буден плаче и е неспокоен. Давам Еспумизан Л за коликите, но май не това е проблема. Бебо просто е неспокоен. Знам, че е нормално за новородено да плаче много, но синът ми плаче винаги когато е буден. Гушкам го, пея му говоря му, винаги е сит и чистичък и пак е много плачлив. А аз не зная как да го успокоя и се чувствам много зле. Някоя от вас имала ли е такъв проблем и как го е преодоляла?

# 1
  • Мнения: 2 908
Да,първите 2 месеца плачеше винаги денем,не можеше да яде,повръщаше почти всичко,не спеше почти(по час да има),нощем се редувахме да будуваме,не спяхме нормално,защото пак плачеше,а денем не е спирала да плаче.Третият месец се поуспокои малко само,докато не го изкара и него и тогава минаха гадните колики.Не съм го преудолявала-бях във депресия 3 месеца и ревях тайно и аз,най-вече от недоспиването-друго не ме мъчеше.Просто люлееш,разнасяш и така-докато се успокои,давах също на абсолютно всяко хранене по 20 капки Еспумизан и Саб в продължение на 3 месеца.Що шишета Еспумизан и Саб изтребих..... Mr. GreenНе помагаше при нас нито сушуар,нито топли кърпи,нищо.
защо смяташ,че не са коликите проблема-има ли нещо друго?На тази възраст основно заради това плачат и ако са гладни,напишкани...

# 2
  • Мнения: 475
Момиченцето на моя приятелка е така.Не реве само,когато спи.През останалото време е ужас.Тя вече се е примирила,че има ревящо бебе.Казва,че търпение му е майката,ама.....В началото бяха коликите и малката млъкваше,като я духаха със сешоар,но сега вече са минали,а тя продължава да реве.Направо незнам.... newsm78

# 3
  • Мнения: 9 814
Да не би да не му достига храната?

# 4
  • Мнения: 336
Леле Афродита точно за това говоря  Crazy направо лудвам.Що рев му изревах, че съм лоша майка. Дано и при нас отшуми.
Франческа и аз така смятах мила за храната, но той качва доста добре и дори лекарката каза за повръщането след всяко ядене, че е от преяждане.
А ми е толкова мъчно като заплаче. И при мен депресията е в пълна сила. А не мога да го оставя да плаче в креватчето, защото се сапочва от родата - ама много плаче, ама защо плаче, дайте му вода, объррнете го по корем
(при полжение, че той винаги връща от храната).

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Споко,ще става все по-добре!Аз неспирам да си го повтарям,защото и при трите ми деца беше така. Peace

# 6
  • Мнения: 9 814
Леле Афродита точно за това говоря  Crazy направо лудвам.Що рев му изревах, че съм лоша майка. Дано и при нас отшуми.
Франческа и аз така смятах мила за храната, но той качва доста добре и дори лекарката каза за повръщането след всяко ядене, че е от преяждане.
А ми е толкова мъчно като заплаче. И при мен депресията е в пълна сила. А не мога да го оставя да плаче в креватчето, защото се сапочва от родата - ама много плаче, ама защо плаче, дайте му вода, объррнете го по корем
(при полжение, че той винаги връща от храната).

Не слушай родата и не се обвинявай че си лоша майка  Hug. Разбирам те, моята не е била ревлива. Но с племенника ми колко носене имаше.  Mr. Green А сега е най-кроткото момченце на света.

# 7
  • Мнения: 742
За щастие не съм имала този проблем, но единствеото, което мога да те посъветвам е да се опиташ ти да изглеждаш спокойна-децата усещат напрежението на мама -и на тази възраст,това е единственият начин да си го покажат Hug

Търпение и сили  bouquet

п.п с риск да ме сметнете за старомодна...ама да не е урочасано детето newsm78  или нещо да го дразни - например Криската пищеше неистово от майка ми...и се оказа че не понася парфюма й(идваше й доста силен) - сменихме парфюма и всичко се оправи...знам ли  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
А ако си купиш слшнг и разнасяш дребосъчето с него,дали няма да се успокои от твоя мирис и топлина? Кърмиш ли го?

# 9
  • Мнения: 164
И АЗ НЕ СЪМ ИМАЛА ТАКЪВ ПРОБЛЕМ НО НАЙ ВЕРОЯТНО СА КОЛИКИ И ЩЕ ОТМИНАТ ТРЯБВА САМО ТАРПЕНИЕ Peace

# 10
  • Мнения: 12
Не се претеснявай..Щом се е наяло и е преобуто - няма проблем.То нашто и сега реве.Тамън стана 18ч. и се почва.И ние сме така:не реве само когато спи. Shocked

# 11
  • Мнения: 10
И моя син все плаче когато е Буден.
Наддал е с килограм и малко за един месец.
Не е гладен, имам кърма.
Давам  му  на хипп чай за колики.
Все иска да  яде .Не иска залъгалка.
Само от шише и ли сучене го успокояват.
Днес взех Еспумизан L.Да но му помогне. Grinning Embarassed newsm78

# 12
  • Мнения: 9 973
не си лоша майка Laughing,просто такива деца носи щъркела

# 13
  • Мнения: 6 274
Бебето ми е на 28 дни и ми прави впечатление, че винаги когато е буден плаче и е неспокоен. Давам Еспумизан Л за коликите, но май не това е проблема. Бебо просто е неспокоен. Знам, че е нормално за новородено да плаче много, но синът ми плаче винаги когато е буден. Гушкам го, пея му говоря му, винаги е сит и чистичък и пак е много плачлив. А аз не зная как да го успокоя и се чувствам много зле. Някоя от вас имала ли е такъв проблем и как го е преодоляла?
Нито Еспумизан ще момогне , нито нищо  Naughty. Моите синове и двамата са такива . Просто са си ревливи . Това е положението .   33uu

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 891
Моето дете беше така.Ревеше постоянно.Без значение дали сме навънка или в къщи.Носих,гушках,пях какво ли не ,но просто си беше ревлива.

И това отмина.трябва повече търпение за всичко:)

Общи условия

Активация на акаунт