Със самочувствие се сдобих щом Дюкан открих - тема 88

  • 49 609
  • 1 270
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 1 193
Купонджийки, лека и от мен  Hug
Като е болна дребсата и не съм много в настроение, но ви чета с удоволствие  Peace
Зареждате ме позитивно   bouquet
Пък като ми е нервно днес, колко протеини съм излапала, едва дишам  Mr. Green
Айде, изчезвам  Grinning

# 1 261
  • Мнения: 567
п.п. Кометата ся ме реди да съм красива на едни снимки. Лафа е - "ти не ме глей така, ти на снимка да ме видиш"...
 Grinning :
rotfImao rotfImao rotfImao

Еййййййййй, що ми трябваше да протягам толкоз шия от балкона!  #Crazy То и там опашка-едва надничах от тук, от там.  Shocked И нЕмаше нужда да викате, че балкона Ша падне-и аз хоп 2-3 стъпки назад и после още по-трудно виждах!  ooooh! Сега хем нищо за мен, хем и вратът ми се сФана, а и очилата ми сА запотиха.
Е, та си нЕмах работа да чакам Лео да каже с капак ли, без капак ли крема в MW  и като се заплеснах с тия мъжове, на-сЯ забрайх кво щях да правя в MW.  newsm78 Аз съм си виновна-легни си, па си печи утре на водна баня у фурната цял ден!

То от яд, че останах на сухо, само една реклама ми кънти из главата/ ох, добре,че поне е дюканска/

Ейййййййй, като сте се заразкарвали с тия мъжлета!?!
.....
Знам бе жена, нали те гледах в Дюканските теми-от тогава само от там си взимам мъже!  hahaha

Последна редакция: сб, 22 мар 2008, 01:43 от spasdidi

# 1 262
  • Мнения: 567
Де сте брЯ?  Shocked
Де се навряхте заедно с мъжете?  #Crazy Ей, кой квото си взе-за него си е, а? Тъй тя!
Да няма нова тема?  Rolling Eyes

# 1 263
  • Мнения: 1 502
Лелеее, много мъже, много нещо... #Crazy Явно пролетта много добре ви действа, и сигурно вече сте си при мъжлетата. Той моя милия сигурно ме чака, но първо ще се разпиша тук и после отивам.

 newsm44 Аз днес съм тоооолкова щастлива, десерта ми пристигна. Майката на гаджето на брат ми дойде от БГ и си бях поръчала Степчета, донесе ми цяла торба и има черешкаа, ммммм обичам ги.  smile3508. Може и егоистично да звучи, но си ги скрих веднага  Rolling Eyes, че момчетата веднага ги фокусираха и трябваше да им правя сокче.
 
Nelly82Hug, страхотно постижение, аз да мръдна от тия 65кг., ще ми дойде куража, ама много бавно беее..., нервата ме почва.  tantrum Уж се надявах като се приберем в БГ да съм в 4-та фаза, че като знам какви софри ни чакат, но май няма да ми излязат верни сметките.  Thinking Ти раждала ли си? Гледам май си '82, аз съм ти какичка май.  Thinking
BibianPeace Hug
Лео, мерси за рецептата  smile3525, копнах я и утре ще я пробвам.
Между другото днес се пробвах докато правя на малкия гофрети да си направя и на мен от трици, но нищо не стана, после стъргах като луда, изхабих си триците, за сметка на това завъртях 2 food002 и не се минах.  Mr. Green

Хайде лека нощ, няма да слагам кафето, че Вещи сигурно ще ни изненада с нова тема утре сутринта. Аз все съм на опашката.  Peace

# 1 264
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
А, Вещи утре сутринта ще спи, затова пуска новата тема от сега  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277848.msg6916522#msg6916522

# 1 265
  • Мнения: 3 202
[/i][/color][/quote]

# 1 266
# 1 267
Zdraveite momi4eta !
Na men mi se vijda6e tolkova absurdno vsi4ko no vse pak re6ih da opitam.
Prez parvite 5 dni  udaren period svalih 3 kg. Bjah 71.300 - sega sam 68.300 i sam mnogo dovolna. Dnes mi e 3-ti den ot smesenija rejim i sam si na 68.300 koeto e normalno. imam da svaljam o6te 8 kg. 6te vi pi6a pak sled 5-6 dni
Uspeh na vsi4ki

# 1 268
# 1 269
Zdraveite!!! Na tozi rejim sum ot 14.04 i ve4e sum -3kg.Dietata e strahotna,napravih si daje i kalkolarota samo 4e mi pokaza 4e moga da stana 57 a az sega sum 77 i  izkah da vi zapitam dali ne moga da stana 50...mnogo iskam no..mai e nevuzmnojno na moite kilogrami i rust(160)

# 1 270

Общи условия

Активация на акаунт