Тротоарните екземи

  • 2 373
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 533
Тази година не съм пускала тема /то и миналата може да не съм/, но днес не издържам.
Снощи замръкнахме в Спешното, кърпиха на Яна устата 3-4 шева има горкото. Както си гонеше едно гълъбче по площада, как се препъна, как се пльосна по муцунка, не разбрах и аз. За секунди просто. Кръв, сополи, рев до небесата и аз и тя. Добре че баща й беше с нас, че реагира като възрастен, за разлика от мен. В спешното, слава богу, една позната медсестра тъкмо свършваше смяна, та остана заради нас, намери от котешките конци, докара бързо лекар. Изгониха ни с мъжа ми от манипулационната, две сестри са ми я натискали, докато я шие лекаря, какво е изтърпяло горкото без упойка, кръв ми капе от сърцето като си помисля. Повръщала чак от зор, с вода са я поливали, че се захласвала от рев. Отвън аз рева като магаре, на баща й пот се лееше от челото и сълзите му се търкаляха....

Знам, че не е кой знае какво, случват се често такива неща, но си мисля друго, на вас само мога да кажа. За големите ми деца така не съм се шашкала Embarassed падали са, ставали са, случки всякакви, това късно майчинство ми разказва играта. Само апокалипсис в главата ми, голям страх, голямо чудо.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ооох, милите! Голям ужас сте преживели! Да е жива и здрава Яна, пък другото - родители му казват на това. Ще трепериш, ще се паникьосваш... Адашке, на мен ми е първо дете и аз така като тебе  - някаква параноя непрекъснато ме тресе, щото е страшен бяс ли Бимбото, де да знам . Това с Болницата и аз го преживях по повод изгорена лапичка, та ми е напълно ясно за какво говориш.
 Прегръщам те виртуално, гушкайте се с Яна и без повече подбни номера, ясно ?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Олее, ужас!
Къде я шиха, отвътре ли или отвън? тц, тц....ще и мине ама е много гадно. Sad

# 3
  • Мнения: 1 533
Ох, че добре ми дойде тази виртуална прегръдчица Cry  Heart Eyes

Ясно! Wink

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ужас! Мойта и тя е на толкова, изтръпнах, като си ви представих какво ви е...завчера от една люлка си падна на главата върху плочките диването, обърна ми се сърцето и на мен...
Как е дребосъчка сега? Как е устичката?

# 5
  • Мнения: 7 831
Представям си какво си изживяла. Вики му шиха устата, а аз бях бременна, а колко кръв изтече не искам да си припомням ....
Дано бързо се оправи детенце  Praynig , а ти смело напред гледай, знаеш как е  Wink , ще има и рани!

# 6
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Flash*
Олее, ужас!
Къде я шиха, отвътре ли или отвън? тц, тц....ще и мине ама е много гадно. Sad


Ами то е толкова отекло и подуто, че не знам отвън дали няма да остане някакъв белег, но шевовете са отвътре, възелът обаче е отвън и си виси там на самата устничка, тя все се опитва да го дърпя, че я дразни. Казаха че при удара си е запретналя някак горната устна, и отвътре се е разпрала "юздичката", нали се сещате кое е то юздичка, там има един конец, другите са на устната.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: _kalina_k
Ами то е толкова отекло и подуто, че не знам отвън дали няма да остане някакъв белег, но шевовете са отвътре, възелът обаче е отвън и си виси там на самата устничка, тя все се опитва да го дърпя, че я дразни. Казаха че при удара си е запретналя някак горната устна, и отвътре се е разпрала "юздичката", нали се сещате кое е то юздичка, там има един конец, другите са на устната.


Ох, много е неприятно но мисля, че няма да и остане белег дори и отвън да има бод. На Гого му беше сцепен клепача на едното око, едната ноздра и над горната устна/като на заек;-(/ и беше зашит много нескопосано с едни дебели стърчаши конци...обаче белези там не му останаха. Само на бузата ама там той успя да си отскубне конците и раните се отвориха... уф, върна ме точно 11 години назад.Sad(
А Яна ти е и по-малка...ще мине и ще замине. Слагай компреси ако ти дава и това е... и гледай да не си издърпа наистина конеца, че много сърби като почне да зараства.
Сиси я удари една люлка миналата седмица, цицината мина бързо ама от удара падна назад и си е натъртила дупето...отзад на 'опашката' и е синьо-мораво - хем бях там, егати заплеса.
Целувки и от мен!

# 8
  • Мнения: 6 315
Ужасно! Милото детенце!  Cry  Сви ми се сърцето като четох! Дано бързо зарастне и всичко е наред и дано няма повече такива произшествия......Боже, какво ме чака само като си помисля! ooooh!

# 9
  • Мнения: 3 562
Ужас!
От такива кървави гледки на  мен ми става лошо  Neutral Face нагледала съм се на кръв покрай брат ми (дивак с главно Д). Ум не ми побира как сте издържали вън, докато шият детенцето  Sad Ужас.
Оправяйте се скоро и това да ви е най-голямото проишествие Laughing

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ужас, съжалявам за това което сте изживяли и дано нямате повече такива произшествия. Съвет не мога да ти дам, защото и аз съм голяма паника в това отношение, но при нас има защо, многократно ми се е прибирала от разходка направо обезобразена. Да чукам на дърво белези не са ни оставали, но и ние сме без "юздичка" от една такава паважна екзема.
То и след детето да търчиш пак може да се случи Sad
Не и давай само да си пипа устичката сега и бързо да се оправя.

# 11
  • Мнения: 1 533
Виртуално-миртуално, но такова реално облекчение ми донесоха топлите ви думи, за което ви целувам всичките подред и поименно Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 792
Ужас , горкото детенце и без упойка да го шият #Puppy dog , да я нацелуваш малката геройня, след като е изтърпяла такова нещо Heart Eyes .
 Тук има снимки на Димана от  Пирогов след падането, от пързалка, което имаше на 26 миналия месец и няколко 10 дена, след това, вече даже не си личи, толкова бързо се възстоновяват дребосъците Grinning .
 За белезите аз мажа с Контратубекс и вече, седи само този, който и е от лепенето, но и той ще изчезне сигурно.
 Бързо възстановяване и дано няма повече такива случки Praynig  Heart Eyes

# 13
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: big mama
Тук има снимки на Димана от  Пирогов след падането, от пързалка, което имаше на 26 миналия месец и няколко 10 дена, след това, вече даже не си личи, толкова бързо се възстоновяват дребосъците Grinning .
 За белезите аз мажа с Контратубекс и вече, седи само този, който и е от лепенето, но и той ще изчезне сигурно.
 Бързо възстановяване и дано няма повече такива случки Praynig  Heart Eyes


Какво стана с телефона в градината? Малко оф ама Калинката няма да се сърди...
И за Додовите проблеми се сетих, ако прочете да драсне някъде 2 реда какво става с градината, търсих и темата ама е изчезнала.

Калинче, твоите моми много палави:-))) сина ти не може да се вреди от тях. Laughing

# 14
  • Мнения: 2 792
О веднага, го сложиха Wink, вече във фоаето има телефон, който седи постоянно, а при превишаване на сметките, учителките ,ще се глобавят от заплатите  им.
 С директорката се разбрахме много цивилизовано, а на Димана, това и изигра кофти номер. Тя не спи следобед, а като я хванат си измисля я, че я боли корем, я ухо и единия ден ме изстреляха на пожар, че Димана я боли корем Rolling Eyes , на нея разбира се, нищо и нямаше Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт