откъде купихте плочки за баня и т.н. в Пловдив

  • 4 829
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте Дами Simple Smile  заровила съм се в интернет да търся различни цветове на плочки за баня, тоалетна, кухненски бокс , но нещо не се получава ... обиколих големите магазини като Практикер и др., но там цените са високи, а и избора не е чак толкова голям ...
Посъветвайте ме - къде в Пловдив има разнообразие на добри цени ???

Мерси

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Мога да ти кажа откъде да не купуваш - магазинчето в уличката срещу стадион Христо Ботев. Там има малко по-различни плочки, отколкото на другите места. Все пак, ако купиш оттам, не им се връзвай на приказките да ти препоръчат майстор, защото ще съжалиш хиляда пъти.

# 2
  • Мнения: 844
От Бриколаж  Laughing

# 3
  • Мнения: 473
Обиколила съм доста магазини и да ти кажа цените в Практикер ми се струват едни от най-ниските за плочки първо качество. Харесахме български на Исперих, навсякъде са по 15 лв/кв, в Практикер бяха 13 и нещо. И да ти кажа до 01,04. са на старите цени, след това ще има увеличение на цените, така че ако ще купувате български най-добре е до 01,04. Има хубави в зелено, на тях се спрях аз.

# 4
  • Мнения: 455
От кръговото на Панира, в посока към с. Скутаре и с. Рогош /т. н. Рогошко шосе/, в самото начало има един склад в който има невероятно разнообразие от цветове, страна на производство и цени на санитария. Склада е на фирма "Ивест 93", в дясно. Ние си купихме от там плочки и за двете бани + за коридор и стълбище, купихме и санитарията от тям за баните и трябва да си призная, че останахме много доволни - от обслужване, от разнообразие и т.н. На всичкото отгоре ни направиха и отстъпка предвид количеството, което купуваме. Смея да твърдя, че в Пловдив няма друг магазин или склад с подобно разнообразие /с изключение, може би на "Киров и син", но при тях цените са доста фантастични/.
Дано съм обяснила разбираемо.

# 5
  • Мнения: 1 006
Записвам с еда ви следя Mr. Green

# 6
  • Мнения: 63
Супер Simple Smile много благодаря ще ги посетя !!!!! Лек ден Simple Smile

От кръговото на Панира, в посока към с. Скутаре и с. Рогош /т. н. Рогошко шосе/, в самото начало има един склад в който има невероятно разнообразие от цветове, страна на производство и цени на санитария. Склада е на фирма "Ивест 93", в дясно. Ние си купихме от там плочки и за двете бани + за коридор и стълбище, купихме и санитарията от тям за баните и трябва да си призная, че останахме много доволни - от обслужване, от разнообразие и т.н. На всичкото отгоре ни направиха и отстъпка предвид количеството, което купуваме. Смея да твърдя, че в Пловдив няма друг магазин или склад с подобно разнообразие /с изключение, може би на "Киров и син", но при тях цените са доста фантастични/.
Дано съм обяснила разбираемо.

# 7
  • Мнения: 11
На В. Априлов срещу полицейското, магазина е Теирс или нещо подобно

# 8

Общи условия

Активация на акаунт