преса,и след това-??

  • 5 177
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug
  hahahaпо темата е-"мазила" за преса Joy
Ако не се лъжа, темата се отнася за мазила, подхранващи/предпазващи косата при употребата на преса... А ваксата не се вписва сред тях  Naughty Затова казах,че се отклонявам от темата  Sunglasses

# 31
  • Мнения: 779
Малко се отклонявам от темата, но искам да дам 1 идея за след изправяне на косата. Ако сложиш малко вакса в краищата се получава просто перфектно. Хем изправянето е по-траино, хем вида е по-добър... мн ми харесва   Hug
  hahahaпо темата е-"мазила" за преса Joy
Ако не се лъжа, темата се отнася за мазила, подхранващи/предпазващи косата при употребата на преса... А ваксата не се вписва сред тях  Naughty Затова казах,че се отклонявам от темата  Sunglasses
  УСМИВКЕ,теб търсих Hug..след малко ще се къпя и какво ще кажеш,ако си сложа тва преди пресата
http://www.ivis-bg.com/product_info.php?cPath=292_301&products_id=2268,
в момента това имам,ще стане ли нещо според теб  bouquet

# 32
  • Мнения: 5 103
Ох и аз съм за тази тема, ходя всяка седмица на фризьор за изправяне и преса в корените, но това продължава вече 5 години и косата ми май се по изтощи в края.
Слагам вечерта преди фризьора масло - бадемово или някакво друго, преспивам на сутринта ми мият косата слагат маска седя 5-10 мин. после ме мажат с течна коприна и изсушат, всекидневно слагам по малко от коприната на гребена преди ресане, но няма косата стига една дължина и почва да цъфти.
Скоро бях в Индия и една жена ми каза от там да спя на копринена възглавница не се оплитала косата и не цъфти, ама от къде да я намеря тая калъфка  newsm78

Значи това на лореал ще се купува за предпазване на косата.

# 33
# 34
  • Мнения: 67
Не съм го ползвала, но описанието звучи добре Wink Щом съдържа подхранващи витамини... Абе при всички положения,ако мислиш да изшползваш пресата след това, ще помогне в някаква степен. Предполагам,че самият факт, че покрива косъма, означава, че предпазва до някъде от изгаряне. Иначе.. този път по тема  Mr. Green... аз най-много уважавам кристалите. Страхотно предпазно средство са.  Crazy Предпазват косата от изгаряне, цъвтежи...Една приятелка от години ползва преса, и отдава причината косата и да не е изтощена именно на кристалите Rolling Eyes Мога да препоръчам една маска -  Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) ..мн съм доволна  Hug

# 35
  • Мнения: 282
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн

# 36
# 37
  • Мнения: 67
Забравих да кажа, че я има и в козметичните магазини...

# 38
  • Мнения: 282
Мерси за отговора!  bouquet

# 39
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?

# 40
  • София
  • Мнения: 7 797
Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?

Жаки, страхотни са нещата.  Peace
Знаеш, че можеш да ми вярваш.  Wink

# 41
  • Мнения: 282
Взех си преди малко този http://www.hairsupermarket.com/images/products/48.jpg продукт за изправяне на косата ...какво мислите за него. Не е точно по темата защото е преди пресата но ...    nnnuu

# 42
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Цитат на: jaklins
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?


Маската се купува от всеки магазин за козметика я има незнам дали са я забранили , но ощея я продават и аз я имам но  Blush не я ползвам редовно (се завравям като се къпя  Whistling). За сега само хубави отзиви съм чувала за нея. На майка ми и спя косопада от нея.

# 43
  • Мнения: 779
Цитат на: jaklins
Miosotis ( възтановяваща маска с костен мозък и плацента) повече инфо за тази маска може ли...дали се продава в магазините за козметика или се поръчва и тн
Тази маска не я ли забраниха? Звучи ужасно, просто.
Иначе по темата аз ползвам серума за блясък на Лореал, то си е един вид кристали. Добре ми понасят засега, но се замислям и за нещо друго още по-добро. Очаквам още предложения. Тая марка CHI не съм я мяркала из Бургас. Нещата добри ли са?


Маската се купува от всеки магазин за козметика я има незнам дали са я забранили , но ощея я продават и аз я имам но  Blush не я ползвам редовно (се завравям като се къпя  Whistling). За сега само хубави отзиви съм чувала за нея. На майка ми и спя косопада от нея.
и аз само добри неща знам за нея,масово са доволни от нея,аз още не съм я пробвала,ще видя какво ще си избера като маска... newsm78

# 44
  • Мнения: 1 733
Аз пък да използвам темата да питам - купих си преса за коса, но от онези за "вафлички". Е, не мога да ги направя тези вафлички и не мога! Явно нещо не правя както трябва - държа я по 3-4 минути на косата, започва да излиза пара, а не се къдри... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт