мнението ви за коланите за прохождане

  • 2 552
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Киара, почваше да плаче като я сложа в тези колани  Sad Но, пък си проходи бързо и не съжалявам, не ми се искаше да я натискам.

# 16
  • Мнения: 4 784
Пробвай, може пък на вас да ви паснат. Може да те улеснят и да се спасиш от болките в кръста. Не съм чувала да вредят, сигурно има и такъв момент, но то за всичко има за и против.
Аз лично не съм ползвала, защото не ми се наложи.

# 17
  • Мнения: 4 111
Купих такива каишки, но не сме ги ползвали по предназначение - използвах ги като допълнителни колани за количката, но само за вкъщи, иначе нямаше миг спокойствие.

# 18
  • Мнения: 114
Моя син не даваше изобщо да му ги сложа,така и си стоят.Докато проходи голям зор беше,чак на 1г.6м.гърба още ме боли.Ако детето ти позволява мисля,че няма нищо лошо да го разхождаш с тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
Ужасни са ми, като видя дете с такива каишки все едно виждам куче. Но всеки решава сам за себе си. Синът ми проходи без тази екстра, сега и беба така ще проходи.
Стана ми интересно за темата не съм попадала и отивам да я чета   Twisted Evil

# 20
  • София
  • Мнения: 39 758
Тема, тема, ама няма да се наредя в редиците на героините..
Ако на детето му е удобно, защо не. Във въпросната тема писах, че на Дияна й бяха неудобни. Купих такъв колан, и го прибрах след 2рия опит за ходене.
Дияна се клатеше и въртеше на едно място като пиян морков Simple Smile По-удобно й беше да бута количка за кукли, и се справяше много добре, само трябваше да я обръщам на завоите.

Играчка от този вид http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=73_103&products_id=1943 може да ти помогне. Провери по онлайн магазините.

# 21
  • Мнения: 3 313
Това с количката за кукли и аз си го мисля ...  newsm78  6те и взема и 6те видя дали 6те се справи

# 22
  • Мнения: 5 940
Синът ми си бута проходилката.

# 23
  • Мнения: 2 478
Ние също използваме каишката за прохождане.И да ви кажа и на детето му е по-интересно,защото ръцете му са свободни и може да пипа всичко,което желае.
А относно линка ,която Биляна е пуснала-немога да повярвам че има толкова крайни хора.Не ви харесват,ами не ги ползвайте.Каква е тази драма???

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм ползвала колани за прохождане нито за синът ми нито за дъщеря ми,защото те проходиха много бързо,но иначе съм "ЗА" тях

# 25
  • Мнения: 4 915
Против.

Създават лъжливо усещане за сигурност на детето. То виси в тях под наклон. Не се учи да пази само равновесие, нито дори да пада "правилно" - подлагайки ръчички или по дупе, защото държащият коланите го дръпва назад навреме.

Против съм и проходилките.  Laughing

И гърбът не ме е болял да разхождам децата си. Оставих ги сами да се учат и се пуснаха, и проходиха, когато бяха готови. Малката почти не съм я водила за ръка дори.

# 26
  • Мнения: 545
Против.

Създават лъжливо усещане за сигурност на детето. То виси в тях под наклон. Не се учи да пази само равновесие, нито дори да пада "правилно" - подлагайки ръчички или по дупе, защото държащият коланите го дръпва назад навреме.

Против съм и проходилките.
Това е и моето мнение. Peace

# 27
  • Мнения: 4 292
Една приятелка ми беше дала колан за прохождане за синът ми. Пробвах няколко пъти, не ми бяха кой знае колко удобни. Може и аз да не съм ги ползвала както трябва, не знам. Не ги отричам, обаче.
П.П. Прочетох темата от линка на Биляна. Много крайни изказвания, много остри реплики. Браво!

# 28
  • Мнения: 864
Синът ми си бута проходилката.

Миличка,и моята девойка беше като вас,и проходи точно в последният ден на 9-ия месец  Grinning
Имаме колан,но като и го сложа,и тя свива краката и така и не го ползвахме.
Сега си ходи самичка,но когато има проблем си ме търси,и си дава ръчичката.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм ползвала колан нито за голямата, нито за малката дъщеря.
Моето мнение за коланите - не ги възприемам като метод за учене на детето да проходи  Naughty
Използвах проходилка и за двете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт