NUXE консултант за грижа против бръчки от 20 март до 3 април

  • 19 568
  • 89
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 531
Младост,
това прекрасно чувство, което те кара да летиш!


Дами, наслаждавайте се на силата и красотата на своята младост.
О, няма значение! Вие няма да разберете силата и красотата на вашата младост докато не ги изгубите.
Не бъдете безотговорни към начина, по който изглеждате!
Не си губете времето за завист. Някога сте по-напред, друг път изоставате.
Съзтезанието е дълго и накрая вие се състезавате само със самата себе си.
Помнете похвалите, които получавате. Забравете обидите.
Ако успеете да го направите, кажете как сте го постигнали...

От 20 март до 3 април NUXE Ви дава уникалната възможност да задавате всякакви въпроси свързани с бръчките и стареенето на кожата на лицето и да получите професионални отговори от д-р Мая Тачева – водещ дерматолог и козметолог, специалист по естетична медицина в лазерен център ПАНДЕРМА.

На въпроси, които касаят противостареещата грижа на NUXE ще получавате отговори от Гергана Кабаиванова – Бранд мениджър на марката NUXE.

# 1
  • Мнения: 1
Бих искала да попитам в коя аптека мога да получа консултация и брошура за козметиката? 

# 2
  • Мнения: 145
Бих искала да попитам в коя аптека мога да получа консултация и брошура за козметиката? 

Аз съм купувала от аптеки Ремедиум.

# 3
  • Мнения: 658
Благодаря за въпроса.
Да, на първо място искам да потвърдя, че NUXE се продава само в аптеките, тъй като е дерма козметика.

В София може да я намерите във всички аптеки "Ремедиум", двете аптеки "Салджи" на Витошка, в аптека "Ceiba" на МОЛ Стамболийски, аптеката на Граф Игнатиев срещу "Булгартабак"...

В Пловдив - аптеки "Авеню" под хотел България и до църквата Св. Петка, в аптека "Аргентум" на Гранд...

Във Варна - аптека "Санита" на бул."Владислав Варненчик" 12, аптека "Живита" на бул. Осми Приморски полк 67, аптека "Лазур" на Братя Миладинови 27....

В Бургас - аптека "Кедър" на Фердинандова 5, аптека "Централ" на Богориди 22...

За повече информация относно актеките в които се провежда промоцията "Дървото на красотата" за противостареещите продукти NUXE може да намерите ето тук:
http://www.nuxe-beautytree-bg.com/where_to_find.html
А за всички аптеки, в които се продава NUXE, ето тук:
http://www.nuxe.com/rubriques/points_de_vente.php

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз съм много доволна от серията за блясък Етинселанс. Ще има ли промоция за нея, че вече ми свърши дневния флуид, а и нощния ми крем привършва  Blush А и си мисля, че ми е  рано за Нирванеск-а все още ?(на 25години съм и имам само 2 много фини и доста късички линии по средата на челото)

# 5
  • Мнения: 231
Взех си този крем  http://www.nuxe-beautytree-bg.com/nirvanesque_creme_fiche.html по препоръка от консултантка в аптеката
кожата ми е смесена към мазна ,но нещо не ми понесе започнах да получавам лек обрив и ситни пъпчици , така на няколко етапа започвам пак да го ползвам и пак същия обрив получавам,въпроса ми е дали крема не е подходящ за мен или има такова "изчистващо " действие ,мисля че не съм и алергична към съставки но ... на 42 год съм необходими са ми кремове действащи п-в стареене на кожата ,ще се радвам ако ми препоръчате като специалист нещо подходящо.
Благодаря ви ,инициативата ви е страхотна !

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
А ИМА ЛИ ВЕЧЕ КРЕМОВЕ ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА БРЪЧКИ.АЗ СЪМ НА 40ГОД И ИМАМ БРЪЧКИ ОКОЛО ОЧИТЕ-ПАЧИ КРАК.СЪС КАКВО ДА СЕ МАЖЕ ЗА ДА СЕ ЗАЛИЧАТ ПОНЕ МЪНИЧКО  bouquet

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз също съм на 40 г.,кожата ми е нормална към суха.Интересува ме какви продукти е добре да ползвам  против стареене на кожата ,а също така и да бъдат с по-висок UV фактор.

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз също съм на 40 г.,кожата ми е нормална към суха.Интересува ме какви продукти е добре да ползвам  против стареене на кожата ,а също така и да бъдат с по-висок UV фактор.
Нюкс нямат продукти с висок фактор, понеже са натурални. Най-високият им е спф 8 или 6 на бронзиращите кремчета.

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз също съм на 40 г.,кожата ми е нормална към суха.Интересува ме какви продукти е добре да ползвам  против стареене на кожата ,а също така и да бъдат с по-висок UV фактор.
Нюкс нямат продукти с висок фактор, понеже са натурални. Най-високият им е спф 8 или 6 на бронзиращите кремчета.

Благодаря,не знаех.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Аз съм почти на 35 и кожата ми е комбинирана, клоняща към мазна. Колкото и да се разглеждам бръчки не откривам никакви, но за сметка на това имам много пигментни петна и ми се струва, че кожата ми е някак отпусната и без "живец". Има ли подходящ продукт за мен?

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
На оригиналният сайт на Нюкс има диагностика на кожата. Моята съвпадна напълно. Много съм доволна отпродуктите, които ми бяха препоръчани. Ето  линк

# 12
  • Мнения: 2 143
Искам професионален съвет относно кожата на лицето ми-как може кожата ми да се промени така,че порите да не си личат,които останаха следствие от акнето ми?И възможоно ли е това да стане след като ми излизат все още някои други пъпки?На 33години съм,излизат ми от време на време пъпки,повече са около цикъла,но драстично намаляха,след като започнах да ползвам медицинска козметика.

# 13
  • Мнения: 658
Здравейте!
Камамбер, серията Étincelante® и в момента се продава в аптеките Grinning Емулсията е идеална дневна грижа за уморена, стресирана или подложена на замърсяване кожа... идеална за пушачки Wink Освен това има моментален озаряващ лицето ефект, защото съдържа мулти-рефлексни перлени частички. Крема Étincelante® съдържа много нежни растителни алфахидрокси киселини (не съдържа гликолова киселина) поради което има ексфолиращо действие. В предвид, че идват по-слънчеви дни е по-добре да го ползвате като нощен крем.
dgeni1966, крем Nirvanesque® не е подходящ за Вас и очевидно сте проявили алергия към някоя от съставките. Това е серия за първи мимически бръчки, за 25 - 35 год. Моля, да ми пишете на ЛС в коя аптека Ви консултираха за този продукт и дали Ви предложиха тестер преди да си го купите. Днес по-късно д-р Тачева също ще вземе отношение по вашия въпрос.
ellytza, вече са ме изпреварили с отговора. NUXE няма продукти с SPF по висок от 12, но не натуралната основа е причината за това Wink За вас подходящ e Merveillance® - крема за видими мимически бръчки за нормална към суха кожа от най-новата серия на NUXE

# 14
  • Мнения: 630
Здравейте, моят въпрос е дали серията Nirvanesque® включва и крем за очи, и ако не, то в такъв случай какъв крем за околоочния контур бихте ми препоръчали. На 28 г. съм, вече с първите фини бръчици под очите и суха кожа на околоочния, за сметка на иначе комбинирата ми кожа. Благодаря предварително за отговора

Общи условия

Активация на акаунт