Питиетата

  • 4 215
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не, всичко ми е унисекс Crazy

# 16
  • Мнения: 656
Бира, ракия, уиски, вино, бейлис, водка - дамски.
Джин не пия, затова го причислявам към мъжките и го оставям на Кронки.

Бирата, сервирана пред жена също може да изглежда елегантно и секси, стига да знаеш как да я поемеш...

# 17
  • Мнения: 184
Сега си спомних как лесно ни обобщи преподавателят по немски ез. родовете на напитките, среден род вода и бира, женски род- мляко, и останалото- м.р.

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
Мога да определя горе-долу кои са женски и кои мъжки питиета...

Мента- женско
Мастика- мъжко
Бира- мъжко
Ракия- мъжко
Водка- женско
Джин- женско
Вино- женско
Ликьор- женско
Уиски- мъжко
Коняк- мъжко



А мента с мастика?  Flutter

# 19
  • Мнения: 4 753
Вода от пералнята - женско  Mr. Green

Абе няма такъв филм - мъжко, женско, детско.... и забранено под 18 години...

# 20
  • Мнения: 3 447
Не че ги деля... просто бих погледнала с вдигната вежда мъж, който пие пина колада, води си дневник или чете Коелю.

# 21
  • Мнения: 5 940
Не ги деля. И двамата с мъжа ми пием общовъзприетите като мъжки питиета. Не обичам подсладени напитки, а те обикновено са с етикет "дамски".

# 22
  • София
  • Мнения: 1 762
И аз съм от мъжете. Ракиджийка съм си и от бирата не се отказвам  Peace И въобще не ми прави впечатление кой какво пие   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 6 302
Няма такива работи като мъжки и женски питиета според мен. Виждала съм мъж да пие Бейлис, а пък за ментата да не говорим, в какви ли не комбинации я смучат, даже и със сламка...    Mr. Green Аз също обичам ракия, лятото пийвам джинче, виж бирата не ми е много по вкуса. Но в крайна сметка най-важно е питието да е качествено! Айде наздраве от мене!  newsm24

# 24
  • Мнения: 222
Делите ли питиетата на мъжки и женски?Мъжете пият ли бейлис?

Пият и още как... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 210
Ами и аз съм на мнение,че няма мъжки и женски питиета,който каквото му харесва това пие WinkПреди съм работила в заведение и съм се нагледала и на какви ли не поръчки.Имаше клиенти мъже,които си поръчваха именно коктели с нискоалкохолни "дамски"питиета като-Бейлис,разните ликьори,мартини и т.н.Имам и позната която обича да пие бира,само,че в чашка със столче,а не в beer халба,дано се сещате какво искам да кажа.

# 26
  • Мнения: 3 268
Не че ги деля... просто бих погледнала с вдигната вежда мъж, който пие пина колада, води си дневник или чете Коелю.
JoyНапълно съм съгласна с Дона,затова моят мъж пие водка,уиски и бира.Аз съм по виното и мохитото.

# 27
  • Мнения: 1 052
Шанел, Дона-сега и алкохолен сексизъм.

Познавам мъже, които пият Бейлис-самостоятелно и с кафе.
Познавам и такива, които пият Бейлис като съставка на коктейли-като Б52.
Познавам мъже, които обичат доста силни коктейли с пина колада и още нещо.
Познавам жени, които яко жулят ракия, защото така им харесва.
Всяка едно деление е предразсъдък. Всеки един предразсъдък стеснява мирогледа.
Аз предпочитам wild screen версията на живота.

П.П.: Аз също имам предразсъдъци.

Интересен правопис ми показа проверката...

# 28
  • София
  • Мнения: 3 064
Женските са си женски, мъжките - общи Laughing Ликьори не пия, с изключение на мента.

# 29
  • Мнения: 3 405
Не ги деля, всепиеща съм.

Общи условия

Активация на акаунт