...и не спахме цяла нощ...

  • 4 591
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Аз бях с рокля модел на Ив Сен Лоран, шита от майка ми. Самата вечер беше тъпа и гаджето, което замъкнах беше идиот. Че и му платих вечерята  ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 029
Аз завърших 2000г. Випуск 00.  Mr. Green

http://images21.snimka.bg/004048641-big.jpg

Не приличам на себе си  Laughing

# 17
  • Мнения: 10 758
Снимки няма.
Бях с някаква лилава рокля, с воланчета.
Кавалер ми беше една приятелка Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 819
Снимки йок, бяхме се разбрали да сме без кавалери, че в класа имахме само 3 момчета, от кол и вЪже събрани. Като цяло тъпня, после в дискотеката горе-долу, една коза се съдра да ме настъпва, по едно време вече не ми пукаше и се лендзех кат репа. Сутринта беше по-забавно, но за съжаление беше събота и нямаше как да идем до даскалото с балните остатъци от дрехи и обувки. Бала ми беше на 30.05.1997г. ooooh!

# 19
  • Мнения: 2 161
Ако ви се покажа, после ще трябва да ви убия.
Това ме разсмя бурно.
Обаче важи и за мен.На абитуриентската приличам на кукла,а на сватбата си на сметанова торта.И двете са казани в лошият смисъл.И това по моя вина,аз бях инициаторката на този маскарад.Ако бях послушала майка си,щях да съм стилна.Само обувките ми бяха убиец,защото бяха поръчани от лондон лично от майка ми,а татко отиде специално до София,за да ми ги вземе.Бижутата ми бяха като за 40 годишна жена.Добре,че като пораснах се поправих.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Снимка няма да кача  Naughty
Беше преди доста години.Къса червена рокля,убийствено високи обувки (ходих почти цяла вечер боса) и прическа като на JJ.
Скучнооо

# 21
  • Мнения: 824
Заради моя бал,за един ден "успях" да се трансформирам от дете носещо смъкнати дънки,в жена на висок ток,безобразно дълга цепка и супер лелска прическа.Срам ме е.

Снимка ще ти пратя на лични. Embarassed

ПП:Много интересно заглавие,помислих,че е нещо предпетъчно.

# 22
  • Мнения: 42
Ще сканирам и който иска само на лични. Срам ме е да се сложа тук.

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
Аборигенската ми беше в купонната година.Ние-зажаднели соц деца с въодушевление разграбихме първите лачени обувки във Варна.Естествено със златни панделки.Роклята ми бе хубава-късичка,бухнала,с лодка деколте.От първите ми метъл напъни бяха ръкавиците-на дупки без пръсти.Кукер същи. В главата-а ла доктор Куин-лечителката.
Хубавото бе,че милото ми за бала ми е милото и сега Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 474
Страшна носталгия ме гони, като се сетя за бала  Tired
Млади, красиви, диви и щастливи, ех....
да можеше да се върне поне за малко  Tired
И снимките ми от тогава са страхотни, но ми е мъчно да ги гледам  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 4 585
За 1976 говоря. Свири "Диана еспрес". Минах покрай една съученичка и пеша - така. Алкохол нямаше. Сандвичите бяха хубави. Посрещнахме изгрева на Езерото. Панталонът беше чарлстон. След казармата нищо не ми ставаше. След 10г при едно почистване разреших на мама да даде дрехите и обувките на махленския овчар.
Като го видях с моите лачени шоколадови обувки да подтичва подир овцете, съжалих него, и себе си също.
Имам една черно-бяла снимка, бих я показал, при опрян в челото пистолет.

# 26
  • София
  • Мнения: 819
Аз моите бих ги показала, ама нямам скенер Sad

# 27
  • Мнения: 4 447
Снимки от бала? Ти ме разби. Къде ще ги търся сега...

Бях със синя рокля от тафта. Къса. Чорапите ми бяха със силикон и на една от снимките се виждат,
докато съм се покатерила и викам от прозореца на колата  Joy

Гримът и прическата си направих сама.

Сега като се гледам си викам каква съм била проста, та не съм отишла на фризьор..  Joy

Кавалер ми беше сегашният ми мъж.

Неговият бал беше годна преди моя ми беше 100 пъти по-готино.

На моят ми беше скучно.

# 28
  • Мнения: 2 716
Аз си купих чантата за бала от "плод и зеленчук". Само там имаше бели чанти.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 386
Балът ми беше доволно скучен, мразя организирани мероприятия. Аз, обаче, се посмях доста..
Забравих си поканата за ресторанта..за начало. После имаше кльопане за 300 души випуск, където някаква мадама ми настъпа (и смъкна) роклята. След това ходихме в любимата ми роккръчма, където ми поискаха лична карта и понеже, естествено, не я носех..не искаха да ме пуснат вътре! Накрая осъмнах на Аязмото боса, с неизвестно как залепнала дъвка на гърба на бюстието ми, но със статуетка ''Най-красива абитуриентка''.
Снимки не давам, беше далечната 2002 година.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 14:02 от Еванесънт

Общи условия

Активация на акаунт