Помогнете, много Ви моля!!!

  • 5 137
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 82
Случайно прегледах темата /понякога се включвам в пловдивската ако някой се интересува откъде изскочих Simple Smile/. По принцип съм доверчива ама това наистина доста намирисва на скалъпена история. Извинявам се предварително ако греша.
Заради нечии злоупотреби, и тези, които наистина имат нужда от помощ трудно я получават. Местни мами, имате пълното право да сте скептични, даже сте длъжни  Peace

# 46
  • Мнения: 2 092
Абе тя Mamma го е написала,
операционната сестра /уж/ , розалия и дъщерята на розалия са писли от компютър с един и същ IP адрес! Twisted Evil

И коя мед. сестра ще тръгне да изнася информация , да пише по форумите за пациенти!
Освн това , може да се намери някоя мама от Габрово,която живее близо до болницата да провери има ли такава мед. сестра,която да работи в операционната! И ако се окаже ,че съществува сестра с това име и не е писала тя/то е ясно/ има право да осъди Розалия за клевета и измама! Naughty

# 47
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,ако тази майка наистина искаше помощ,виждам,че някой момичета са си оставили телефоните,тоест майката е разполагала със телефоните им номера и т.н.
Та ако тази майка имаше наистина нужда от помощ,щеше да се обади да се срешнат.

Идея си нямам какво се очакваше,като първи наивници,всички да се втурнем и  да превеждаме пари по банковата сметка ли?
И това със мед.сестрата толкова постно измислено,че няма накъде.Айде нема нужда. Stop

# 48
  • Мнения: 169
        И аз познавам една Розалия,живееща на бичкиня,не става въпрос за нея си мисля,мъжът и и големият и син работеха по морето и са разделени.Тя и дъщеря и живееха сами,но доколкото си спомням беше не на 10 ,а на 12г. Работихме заедно във фирма,която наистина е некоректна и мен ме уволниха когато разбраха ,че съм бременна.Надявам се да не става въпрос за нея,тя няма друга по-голяма дъщеря.
     Иначе бих се срещнала с нея,стига времето да е хубаво.
     Розалия,ако искаш да се видим пиши ми на лични.А ако искаш да докажеш истинноста на историята си,пиши кога точно бяхте в болницата,в кое отделение и кой беше лекуващия лекар.Така всеки тук може да се обади и да провери.Дай повече информация,досега нищо конкретно не си писала.Това е нещо ,което може да се докаже.
       Още нещо...Розалия,града ни е малък,едно голямо село сме,всички си се знаем...направи си сама заключенията.

# 49
Абсолютно съм съгласна, че града ни е малък и, че по-скоро е едно голямо село, но не "всяко магаре се казва Марко" или в моя случай "не всеки Марко е магаре"!!! Понеже виждам какво огромно недоверие породи мойта молба, аз наистина живея на Бичкинята и имам две дъщери и "мъжът" ми е в чужбина от две години и повече и не искам повече да се защитавам и оспорвам мнението на останалите в чата МОЛЯ администратора mamma да преустанови темата. Благодаря Ви много и се извинявам за отнетото Ви време за да четете и отговаряте на написаното от мен! (Относно телефонния ми номер аз също го бях предоставила, на който го беше поискал!)

# 50
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абсолютно съм съгласна, че града ни е малък и, че по-скоро е едно голямо село, но не "всяко магаре се казва Марко" или в моя случай "не всеки Марко е магаре"!!! Понеже виждам какво огромно недоверие породи мойта молба, аз наистина живея на Бичкинята и имам две дъщери и "мъжът" ми е в чужбина от две години и повече и не искам повече да се защитавам и оспорвам мнението на останалите в чата МОЛЯ администратора mamma да преустанови темата. Благодаря Ви много и се извинявам за отнетото Ви време за да четете и отговаряте на написаното от мен! (Относно телефонния ми номер аз също го бях предоставила, на който го беше поискал!)
Розалия,извини ме,но аз пак ще се намеся.
Кажи моля те как да сме сигурни,че всичко това,което пишеш е истина,при положение,че ти до момента не си се срещнала със нито една майка от тук.Беше във Плевен,имаше майки,които бяха готови да се видят със теб,ти обади ли се,писа ли на някого?
Това,че си дала телефонният си номер на две три майки,не върши работа,каза се,повтори се,да не казвам,чак се потрети,че трябва да се направи среща със теб.


Да има недоверие,но то е защото момичетата тук са били лъгани и подвеждани многобройни пъти.
Ти просто пусна една тема,прибави банкова сметка и това беше.
Не става така Розалия. Naughty

# 51
  • Мнения: 142
Не искаш да се защитаваш?
Япрочети темите на друга Габровса майка и виж какво значи защита и "разнищтване" на живота и.НО всичко си дойде на мястото и се помогна на жената.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247060.0

Общи условия

Активация на акаунт