Помогнете, много Ви моля!!!

  • 5 135
  • 51
  •   1
Отговори
Мили МАЙЧИЦИ, много Ви моля помогнете!!! Казвам се Розалия Стефанова от Габрово. На 10-ти този месец неизвестен шофьор блъсна малката ми дъщеря Илина Стефанова на 10 години и й премаза лявата подбедрица. Когато я е блъснал дясното предно колело е минало през крака й като го провлякло по асфалта, в резултат на което цялата вътрешна част на стъпалото й е протрита, т.е. кожата и тъканите ги няма и как да ви го обясня, толкова ме боли като гледам крачето й се виждат костичките й. Занесох я на ръце в болницата и веднага й направиха операция и поставиха пластина прикрепена с 7 пирона. Според лекарите около 6 месеца ще продължи възстановителния период. Като разбра какво ми се е случило и че няма да мога да се върна на работа толкова време работодателят ми ме съкрати. По документи съм омъжена, но съпругът ми от 2 години е в чужбина и нямам никакви вести от него нито пък помощ. Имам още едно дете по-голяма дъщеря ученичка в математическата гимназия в града. Не знам как ще се оправям сега??? Ако някой би могъл да ми помогне с нещо ще съм му безкрайно благодарна!!! Понеже единствената сметка която имам е тази на която ми привеждат детските, мога нея да дам за тези които биха могли да ми помогнат за да мога да се грижа за детенцето ми и да го вдигна на крака с помощта на лекарите, Бог и хорската доброта!!!

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 06:46 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 214
Момичета от Габрово може ли да се включите да се видите с мамата, за да можем да измисли нещо.

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравей!Кураж и много сили ти трябват да преодолееш постигналата те беда!Писах в Габровската тема,познаваш ли се там с майчетата?А ти от какво имаш нужда освен от пари

# 3
  • Мнения: 142
rozaliya.s , свържи се с мен на лични , да се срещтнем.
Момичетата тук помагат , но нещата трябва да се проверят,
защото доста е зоупотребявано с доверието ни.

  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 214
rozaliya.s , свържи се с мен на лични , да се срещтнем.
Момичетата тук помагат , но нещата трябва да се проверят,
защото доста е зоупотребявано с доверието ни.

  bouquet
Пиши после какво е станало за да знаем и ние.

# 5
  • София
  • Мнения: 568
Ще следя темата и ще помагам. Дано бързо се срещнете с мамата, за да се уточнят подробностите.  Hug

# 6
  • Мнения: 620
Обърнете се към Дирекцията за социално подпомагане за да отпуснат еднократна помощ за инцидентно възникнала нужда.

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Много съжалявам за случилото се. Sad
Някой има ли повече информация?Гледам,че всеки ден и  всяка сутрин авторката на темата влиза във сайта,а не е писала нищо. Thinking

# 8
  • Мнения: 142
 Offline

Публикации: 2



   Съгласна съм!
« Изпратено до: splitka : събота, 22 март 2008, 08:41 »     

--------------------------------------------------------------------------------

Права сте, да искате среща за да се запознаете с действителната ситуация, защото кой ли не се опитва да излъже с цел печалба! Веднага щом се завърнем от Плевен ще Ви пиша и ще Ви определя среща в удобно за Вас време за да Ви представя документите, снимките и т.н. Не знам дали смятате за нужно да видите и детето ми, което в момента е в тежко шоково състояние, но ако го смятате за наложително ще го направя

  Това е отговора,който получих от авторката на темата.
Ще чакам да се свърже с мен и да се срещтнем.
усмихнат ден , момичета   bouquet

# 9
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не мисля,че трябва да има повод за сърдене от страна на майката търсеща помощ!Съвсем логично е,всички да сме сигурни дали ще помогнем на подходящият човек!Даже една среща и по-подробно запознаване със ситуацията,ще ни даде основание да сме максимално полезни  Hug нали така

# 10
  • Мнения: 750
Никой ли няма информация какво се случва?
Майчето не е ли писало?
И аз ще помогна!

# 11
  • Мнения: 4 451
И аз ще помогна! Ще следя темата. кажете от какво се нуждае майчето и малката?

# 12
  • Мнения: 523
Всички ще помогнем , макар и само седна дрешка , дето се казва .Няма ли някакви всети за детенцето ?

# 13
Мили хора благодаря Ви за бързите реакции!!! Във връзка със съвета да подам молба за еднократна помощ от служба "Социално подпомагане" направих го. Идва социален работник, направи оглед на жилището ми (живея в едно-фамилна къща, която е 1/2 ид. част моя) видя снимките от преди и след операцията, за сега епикриза нямам (в скоро време лекаря каза, че ще ми се издаде) и каза, че мога да очаквам помощ в рамките на около 200 лв. Това е за сега от мен. Може би известно време няма да имам достъп до Internet, но при първа възможност ще ви пиша и ще отговоря на въпросите към мен. Както и ще се срещна с дамата от Габрово.

# 14
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
rozaliya.s надявам се,че правилно разбра желанието ни да сме сигурни защо и на кого помагаме!Всички ще ти помогнат по един или друг начин,но след като са убедени,че помагат на правилното място,много от нас са били подвеждани,на никого не са му излишни парите,всеки кара в днешно време някак си,но за болно дете винаги ще отдели  малко,защото капка по капка вир става,нали!По медиите когато има призив за помощ и банкова сметка,дават и доказателства за причината,нали,както и в сайтовете за благотворителност!
За Плевен ,защо заминавате,операция ли ще правите там?Ако трябват някакви по-скъпи лекарства за възстановяването на кожата или незнам...за каквото се наложи,пиши тука,защото в други подобни случаи на вашият, майки на които се е налагало да купуват подобни лекарства и са им останали количества от тях и са давали на нуждаещите се...
Успех в борбата за възстановяването на дъщеричката ти Илина   bouquet
                                и чакаме габровските мами да се включат след като се видите

Общи условия

Активация на акаунт