Алтернатива на Егоист

  • 3 984
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Много ме разсмиваше девойката Ина Григорова, до сълзи. Още помня едно изречение, смътно вече - "Malka mushica was here" - като графити надпис в нечие око.

 Laughing
Много мислеща девойка. Не я познавам, но я гледах редовно по ММ и после в 1002 нощи по БНТ (още помня репликата й към гост - манекенка "- На моменти си много приятна." Laughing)

Имаше хубави четива.

# 16
  • Мнения: 786
И аз харесвах Ина много, а и с тази тема ме хвърлихте в носталгия по едни много различни в личен план времена  Crazy
Напоследък си пускам тази песен на Амфибия по неин текст http://vbox7.com/play:f6667ffe Поздрав   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 167
И на мен "Егоист"-а ми липсва. Спомням си как първото нещо, което поглеждах в новия брой беше мъничкия надпис върху тясната част между двете корици (незнам как се казва туй нещо). Имаше готини хрумки.
А сега са се нароили само женски и бебешки списания.

# 18
  • Мнения: 2 660
Разгледах го това списание "Едно". Някак не ме завладя, макар че не изглежда просташко. Може би не съм чааак толкова Ентелигентна. статиите са предимно за успели личности от различни свери на живота...

А пък мъжки списания не ми се четат.
Страх ме е да не ми порастне пишка  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 401
Ама вие сериозно ли сте си  мърдали мозъците с това списание????  Shocked  Че то и за почивка не става.. newsm78 не ми се вярва да го бъркам с някое друго..

# 20
  • Мнения: 2 660
Ама вие сериозно ли сте си  мърдали мозъците с това списание????  Shocked  Че то и за почивка не става.. newsm78 не ми се вярва да го бъркам с някое друго..


А ти кое списание четеш?

# 21
  • Мнения: 3 423
Едно време му беше време на Егоист.
Сега едва ли вече.

Карбовски съм го чела в Стандарт.

# 22
  • Мнения: 2 401
Ама вие сериозно ли сте си  мърдали мозъците с това списание????  Shocked  Че то и за почивка не става.. newsm78 не ми се вярва да го бъркам с някое друго..


А ти кое списание четеш?

Чета само Мениджър и чат-пат Коса и стил, като се разлигавя.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 386
В Коса и Стил има за четене?  Shocked Мислех, че само диети, хороскопи и прически се намират.
Имам абсолютно всички Егоисти, много изпростяха накрая, да.
На Едно не ми хареса старта, сложиха мой колега на корицата с фотосесия, която никак не му пасваше. А и отвътре.. де да знам, не е моето списание.
Инсайт беше хубаво..

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 13:37 от Еванесънт

# 24
  • Мнения: 281
Екипът на Егоист накрая беше друг.
Смениха 100 главни редактори. И не само това.

# 25
  • Мнения: 1 533
Натисна ме носталгия по Ина Григорова.

Пак по неин текст, любима моя:

София - Син Талисман

# 26
  • Мнения: 14 489
Егоист си преписваха статиите от едно английско лайфстайл списание и си ги водеха за авторски. Поне Нойзи и още един го правеха -  засичала съм, Карбовски мисля, че не.
списание за 20-25 годишни, сега надали би ме впечатлило

# 27
  • Мнения: 899
Егоист последните години не ставаше за нищо, мисля, че почна да се усеща замирането му, когато редактор беше Емил Спахийски. Мартин Карбовски пише за Стандарт сега, от време на време има негови материали в Новинар.

минзухар, някога с Егоист можеха да се правят много неща, даже и картофите да си обелиш върху него  Wink

В момента липсва еквивалент на пазара. "Едно" е доста аутистично на моменти, Капитал Light преди последните промени го биваше, вече и то издиша. Сега единствените, които чета са "Тема" и Good Food.

# 28
  • Мнения: 281
Графичният дизайн им беше като на The Face.

За статиите не знам, не съм засичала.
Карбовски не ми се вярва. Той има разпознаваем стил на писане.


# 29

Общи условия

Активация на акаунт