Искаше ми се да има бебе, но няма

  • 1 980
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, просто ми се иска с някого да споделя, тъй като никой не знае, че правим опити за второ детенце. Ужасно ми се искаше да стане този месец и това да е най-голямия подарък за рд на мъжът ми, но уви няма да е . Някак ми стана мъчно и двамата много искаме да имаме бебенце и просто реших да споделя за да ми олекне малко  Cry

# 1
  • Мнения: 1 539
Много съжалявам, миличка.. Но не се отчайвай, следващия месец ще е твоя  Hug

# 2
  • Мнения: 274
Горе главата, Евка Hug. Скоро ще стане и ако не за рождения му ден то за някой друг празник ще го изненадаш!

# 3
  • Мнения: 200
Горе главата, Евка Hug. Скоро ще стане и ако не за рождения му ден то за някой друг празник ще го изненадаш!
Горе главата! И ти като мен.И аз исках да направя един незабравим подарък първо я за Коледа, я за Нова година.Ама нищо ..... Мина и рожденния ден на съпруга, 14-февруари и т.н. Сега чакам с следващите празници -годишнина от сватбата, Великден. Така че .................. Peace Ще се молим друго не ни остава  Praynig 

# 4
  • София
  • Мнения: 1 345
Хей момичета действате успокояващо. Дано следващият месец да се похвалим всичките  Praynig

# 5
Миличка,всички ние се опитваме да съобщим новината по някакъв повод и той да стане незабравим,но повярвай ми не винаги се получава.
Така че,наслаждавай се на това което правите и не го мисли.
Всичко става когато го превъзмогнеш и не ти е в главата постоянно.
Успех!!!

# 6
# 7
  • Мнения: 611
Евка Hug
Трябва да знаеш , че при някои хора това става бързо , лесно , че дори и неочаквано , а при други , става по-бавно , но все пак рано или късно ще стане, вярвам в това Hug

# 8
  • Мнения: 551
Евка не се отчайвай мила мисли позитивно и рано или късно ще стане  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 345
Надявам се да стане, много е гадно да чакаш, да чакаш. Пожелава ви на всички да имате добри новини в най-скоро време   bouquet

# 10
  • Мнения: 40
здравейте реших и аз да се включа
ние също от 7 месеца се опитваме за второ детенце
толкова много го искаме че ......
всеки месец се надявам но засега уви нищо
ако и този месец не стане започвам да търся док.

# 11
  • Мнения: 7 201
Ако знаеш как и на мен ми се искаше да е този месец...но уви! Sad
Знам,че ще стане все някой ден,но дотогава... Rolling EyesДобре,че е форума--момичетата тук са невероятно мили и дават много подкрепа и кураж!  bouquet
Важното е да не се отчайваме(макар че аз бях на ръба на отчаянието!) и да вярваме,че нашето чудо предстои! Peace
Желая ти много късмет и съвсем скоро да се похвалиш! Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 160
Не се отачайвай, Евка Simple Smile Всяка такава случка я приемай с търпеливост и си казавай, че е едно ново начало Simple Smile Постоянно го повтарям и няма да се откажа да го правя - след лошото винаги в природата идва хубавото  Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 1 197
Ако знаеш как и на мен ми се искаше да е този месец...но уви! Sad
Знам,че ще стане все някой ден,но дотогава... Rolling EyesДобре,че е форума--момичетата тук са невероятно мили и дават много подкрепа и кураж!  bouquet
Важното е да не се отчайваме(макар че аз бях на ръба на отчаянието!) и да вярваме,че нашето чудо предстои! Peace
Желая ти много късмет и съвсем скоро да се похвалиш! Hug Hug Hug

newsm10 smile3521 мамчето е права!!!
мамче, ако знаеш колко ме зарадва този ти пост!!! силнооо те гушкам и  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Hug

# 14
 Ех Sad  , здравейте и от мен !
 При нас е същото положение опитваме за второ , но ... неуспех първия път . Сега чакам с нетърпение втория си шанс и не разбирам защо първото се получи така лесно а второто не идва ?!?
 Лошото е че все по често взех да се замислям за възможни заболявания , но как да отида на лекар - не смея .
 Следващата седмица подновяваме опитите , стискайте палци момичета ...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт