Гърция-10

  • 29 577
  • 287
  •   1
Отговори
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Новата тема   Hug !


Линкове към стари теми:

Бременните българки живеещи в Гърция

kolko ot vas sa v garciq?

Мами в ГЪРЦИЯ

Мами в Гърция- 4

Мами в ГЪРЦИЯ - 5

Мами в ГЪРЦИЯ - 6

Мами в ГЪРЦИЯ - 7

Мами в Гърция- 8

Гърция- 9

Част от линковете на старите теми не се отварят, да се надяваме, че има временен проблем с архива.

# 1
  • Мнения: 4 111
Привет! Честита десета юбилейна тема! Чакаме новини от Олимпия!  Grinning

От днес вече не сме заринати с боклук, да се похваля аз.  Mr. Green

# 2
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Лилянчо, блазе ви за боклука, тук още е ад, а днес и вали от сутринтаClose,. Вчера излизах със Стела, ужас, не може да се движи човек с количка, където няма коли е зарито с боклуци, а по преките не ми се говори смрад и безумие Sick.
Аз също си мислех за Олимпия. Стискам палци!

# 3
  • загубено
  • Мнения: 6 471
При нас изчистиха боклука,още мин.ден.
Но не личи,на фона на тази смрад наоколо.

Никой ли няма информация за Олимпия?

# 4
  • Мнения: 2 149
Здравейте момичета Hug
Тук още не са изчистили боклуците Close
Всеки ден спират тока за по час,два,писна ми вече.
Аз да се похваля,приключих с лечението си,за сега всичко е наред,здрава съм.След месец ще пусна една кръвна картина да видим как вървят нещата и силно вярвам,че няма да има нищо обезпокоително.
Чакаме новини от Олимпия,да пишат и другите майчета как се справят.

# 5
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
mery, много се радвам, че вече си добре Hug.
За тока, ние сме късметлии, защото живеем до ЕРТ 3 и не ни го спират Wink.

# 6
  • Мнения: 4 111
mery_79, много се радвам, че си добре! Все така да е! Прекрасна новина!  Hug

За тока имаме късмет, не са ни го спирали. На работата на мъжа ми редовно го спират, поне си почиват.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 372
Здравейте момичета! Честита нова темичка!
При нас няма такъв голям проблем с боклука, но това с тока ме изнервя страшно много! Миналата вече тъкмо бяхме решили да къпем бебка и хоп тока спря - побеснях! Мисля че е повече от непростимо в 21 -ви век да се спира тока, поради каквато и да е причина особено пък заради стачка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Тези хора продължават да ме учудват с безхаберното си отношение към живота, но какво може да се направи! Като съм си избрала да живея тук ще трая!
Днес ходихме да запишем име на бебка за да може да и изкараме документи за да пътуваме в бг и за пореден път се възмутих! Вчера като ходихме съответно бяха в стачка, една не много любезна служителка се опита да ни изкара луди за това че искаме да я запишем без да сме правили кръщене и упорито твърдеше че не може, след което друга малко по - запозната с въпроса ни даде да попълним разни бланки след което се оказа че са грешни! Днес имахме шанса да се справим с въпроса, но се оказа че са сбъркали фамилията ми и се наложи да изпращаме куп допълнителни факсове докато отстраним нечия грешка!
Стига съм се оплаквала!!!!
Мери радвам се че при теб всичко се развива в положителна посока и стискаме палци да остане само спомен!
Чакаме новини от Олимпия - мама мики нали поддържа връзка с нея, не знае ли нещо????
Сигурна съм че новините ще са добри но все пак вече нямаме търпение да разберем!
Маринела фло как мина раждането, в къщи ли сте вече, как е малкия!
Дано скоро да влезеш и да разкажеш повече подробности че се изгуби /разбираемо е, но..../

# 8
  • София
  • Мнения: 137
 newsm44  ylinfant newsm51
Мили момичета, днес аз ще съм щъркела май  Laughing
Тази сутрин в болница "Света София" в 10.13 часа Олимпия стана щастлива многодетна майка. Роди се една красавица Джорджия с манекенски размери 3100/50 см!
Току що се чух с нея - звучи много ведро и спокойно и е безкрайно щастлива!  Hug
По нейни думи бебка прилича на баща си и има много сладко личице и носленце  Heart Eyes

Да й е жива и здрава щерката и цялото семейство и да са мнооого многооо щастливи заедно!!!! Честито и на каката, и на баткото и на таткото!!!   bouquet Heart Eyes Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 137
Който първо пише, а после чете - пише по два пъти  Embarassed но целия ден ми е едно приповдигнато и хубаво, нищо че се счупих от работа този месец...
Честита ни нова тема, дано само хубави неща да четем и пишем в нея!  Peace
Мери, много се радвам за хубавите новини около теб! Вярвай, че всички трудности и изпитания са зад гърба ти  Praynig Hug  bouquet

# 10
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Честито момиченце, Олимпия!
Да ти е жива и здрава!



Щом видях, че си писала, Mikki, разбрах, че се е родила беба Wink.

# 11
  • Мнения: 4 111
Ех, че хубава новина! Брагодарим на щъркела  Hug

Олимпия, честито, щастлива майчице! Пожелавам ви много щастие и здраве на цялото ви голяяямо семейство!






igi_toneva, добре завърнали се вкъщи! Дано неволите приключат вече и всичко се нареди! Не се ядосвай, имаш си съкровище вкъщи!  Hug
За тока - тук казваха по телевизията в кои райони в колко часа ще спират тока, при вас не казват ли, поне да не ви развалят така плановете?


Що се отнася до стачкуването - не ми хареса, че затънахме в боклук, но подкрепям стачките. Подкепям хората, които се борят и отстояват позициите и исканията си. Единни са, ако не успеят не се отказват и държат на своето. Евала за това.

# 12
  • Мнения: 2 149
Е,че хубава новина.Браво Олимпия,да ти е жива и здрава и много послушна бебка Hug
Бързо бъзтановяване и чакаме да пишеш Heart Eyes
http://www.dei.com.gr/ аз от тук следя кога спират тока,да няма изненади,че както готвя всичко на малката Crazy

# 13
  • Мнения: 780
Teopr, ще ви навестявам тези дни, да не изпусна курабетата  Mr. Green

Не познавам Олимпия, но и аз да и честитя красивата беба!!!   bouquet

# 14
  • загубено
  • Мнения: 6 471
Честита рожба Олимпия!
Нека животът на всички ви бъде низ от щастливи моменти и радости!
Живи и здрави!



     


Общи условия

Активация на акаунт