Подходящи бои за бани и мокри помещения

  • 43 697
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Получило се е недоразумение, от линка, който е дала ren ren http://www.benjaminmoore-bg.izotech.com/interior.php останах с впечатление, че препоръчва за баня боя Benjamin Moore ® & Co.
515
COLORSTYLE
ЕМУЛСИЯ ФИНИШ ЗА ИНТЕРИОР

която е първа на страницатата, а не MOORE’S
K & B Kitchen and Baths
322 – For Interior Use , която всъщност е за бани.


Не мога да кажа за качеството на тази марка бои нищо.
За оцветяването - боите от серията "Хамелекон" могат да се оцветят на машина във фирмените магазини с цветове по каталог.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 11:57 от Лилянчо

# 16
  • Мнения: 4 358
Лилянчо, нещо не се оправих с цитата в предния пост и явно не си ми видяла въпроса - та за тази боя Хамелекон - доколкото видях не трябва да се облива с вода, а моето място ще е точно такова.Дали ще стане за там newsm78 т. е дали ще издържи на влагата.
Ти явно си я ползвала тази боя, пишеш че има лек сатенен завършек, т.е може с мокра гъба да се почиства и подсушава иле не.
Мимичета като купя боята ще се похваля какво съм взела и как се е получило, въпреки че се чудя дали да не правя изцяло плочки.
Благодаря ви за помоща и инфото по въпроса Hug

# 17
  • Мнения: 4 111
Бъни, не съм ползвала боята, запозната съм с качеството на боите отблизо, за това си позволявам да ги препоръчвам. Не знам коя вододисперсионна боя ще издържи постоянно обливане с вода. Съветвам те преди да купиш боята (от фирмен магазин на фирмата, на която се спреш) да кажеш че ще се облива постоянно с вода и ако те ти дадат такава гаранция можеш да направиш рекламация.
Другите бои - интериорни и екстериорни могат да се мият с гъба и вода, но запечатват стената и тази влага, мухъл, ще избие все от някъде.

Общи условия

Активация на акаунт