Молив за очи

  • 2 677
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Коя марка черен молив да избера?

Опции:

От кой сте доволни?

# 1
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз гласувах за Буржоа, имам и ми харесва, някой от изброените не съм ги пробвала обаче, може да има и по- добър от него.

# 2
  • Мнения: 3 641
Втори глас за Буржоа. Имала съм почти всичките, този най-добре ми понася.  PeaceОчите ми са сини и много чувствителни, особено лятото

# 3
  • Мнения: 2 414
Трябваше тази тема да я пуснеш преди няколко дни. ooooh! Laughing
Иначе аз си взех на Lorealутре ще го пробвам и ще пиша дали съм доволна. Hug

# 4
  • Мнения: 491
Преди ползвах на Буржоа. На мен ми идваше доста мек и ми се разцапваше пред деня.
Сега си взех на Дебора. Той е доста по- твърд и за това преди да си сложа го нагрявам за секунда на запалка. Така става мек и лесен за нанасяне, а после като изсъхне на окото изобщо не се разцапва.

# 5
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
MAC Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Mоже да добавиш и Lumene

# 7
  • Мнения: 272
Аз съм много доволна от Oriflame ... Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 173
Имам на Ланком, не съм доволна. Водоустойчив, а на втория час се е разтекал

# 9
  • Мнения: 2 414
А молива за очи само от вътрешната част на окото ли го слагате или и отгоре? newsm78

# 10
  • Мнения: 817
Аз съм доволна от ArtDeco и Seventeen, L'oreal не ги препоръчвам, много са твърди.

# 11
  • Мнения: X
Някой може ли да ме просвети,които от изброените са самоподострящи,че си купих една острилка на Импала,която много затъпява връхчетата на моливите,а така ми е трудно да направя прецизна линия Tired

# 12
  • Мнения: 5 539
Изобщо не съм доволна от Буржоа! Никога не съм ползвала молив, който толкова да се размазва, дори най-простите от 2 лв.
Иначе не намирам чак такава драстична разлика между различните марки моливи /изключвам Буржоа/. Ползвам 1 на Шанел, 1 на Аркансил, 1 на Мис Спорти и няколко на Голдън Роуз и всичките ми харесват Peace

# 13
  • Мнения: 633
Ползвам на Ревлон (от тези с апликаторите) и съм много доволна - нямам желание да сменявам марката. От другите изброени марки не съм имала - може да има и още по-добри.

# 14
  • Мнения: 1 081
Аз съм за Боржуа! Доста време го ползвам и съм доволна  Peace



А молива за очи само от вътрешната част на окото ли го слагате или и отгоре? newsm78


Аз лично от вътрешнана страна не си слагам, само отгоре и съвсем малко от долу    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт