Колко колички ?

  • 2 799
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 441
аз мисля че трябва да се гласува с последна опция... Laughing
така-а-а-а...
една количка до 6м.,
втора до година  Peace
след това отделно за морето,
за в планината,
една за село ..по-стара,
най-модерната за в момента ,за разходки в МОЛ-а !!!

хм,стигнах до 5...ами другите 2-3 хей така ,просто за разнообразие  Joy Joy Joy
Еее,направо ме разби.
Мога да допълня-една за покупки-да може да се товари повечко hahaha

# 31
  • Мнения: 1 650
Аз пък имам радикална идея, която ще ме направи милионер
Навремето в кръчмите можело да смениш изморените коне с отпочинали
Решил съм да открия такова нещо за колички
Тръгваш от Централна гара с Чико, на Мария Луиза и Сливница я сменяш с Giordani, на Цум вече си НеоНато, а по графа дифилираш с некое Quinny Top Line
 Joy
100 лв, кфо му плащаш

# 32
  • Мнения: 6 441
Аз пък имам радикална идея, която ще ме направи милионер
Навремето в кръчмите можело да смениш изморените коне с отпочинали
Решил съм да открия такова нещо за колички
Тръгваш от Централна гара с Чико, на Мария Луиза и Сливница я сменяш с Giordani, на Цум вече си НеоНато, а по графа дифилираш с некое Quinny Top Line
 Joy
100 лв, кфо му плащаш
Ох,горките деца  Tired Един спокоен сън няма да могат да изкарат-само ще се прехвърля от една в друга количка.Ама какво от това-нали ще се возят в хубави колички  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 313
Durango  много добра идея  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 090
Така като гледам най-много се тачи отговор 2 Laughing ,но повечето от отговорилите имат повече от 2  Mr. Green Mr. Green
Лично на мен 2 ми бяха достатъчни Peace

# 35
  • Мнения: 6 441
Така като гледам най-много се тачи отговор 2 Laughing ,но повечето от отговорилите имат повече от 2  Mr. Green Mr. Green
Лично на мен 2 ми бяха достатъчни Peace
Това ми беше и на мен мисълта.Че от където и да го погледнеш 2 са си напълно достатъчни,но се оказва,че повечето от майките имат повече от 2. Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 231
3 броя.
1-та за новородено бебе. Голяма, тежка, удобна и сигурна.
2- лятна, по-лека.
3- супер олекотена за по големите (над 1,5 - 2 години). За всеки случай - път, магазин...

Аз се поулях и стигнах до пет, но три са оптималния брой.
И аз съм с 2, а сега ще взема и 3та за път, магазини и кратки излизания.

# 37
  • Мнения: 2 498
За малката си дъщеря имах 3 колички....харесах си и 4-та, но вече е голяма....

# 38
  • Мнения: 2 197
Две ми стигат. Плюс това лятната я използва само четири месеца. Като проходи вече не иска в количка. От време на време излизаме с нея, но в последните 6 месеца я е слязла до долу 2 пъти я не.

# 39
  • Мнения: X
Уффф, купих трета, но се надявам да е последна...и ако знаех за какво става въпрос, щях да направя друг избор. Така може би бих ги ограничила до 2 максимум. Манията наистина ни тресе, но и съм съгласна за уцелването на "количката". Абе, който има възможност да си купува, пък аз ще си "варя компот" от моите 3- просто втората не я уцелих  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 655
За близначките използваме 2- Jane Powertwin (по-стар модел) и Mountain Buggy Urban Double Stroller , но аз гласувах за 3, защото за бебо ще вземем 3 колички-и трите стават и на лятна и на зимна, така че сезоните не са проблем, но просто не обичам да возя децата винаги в идна и съща количка.

# 41
  • Мнения: 92
Мами вие ме разбихте! Аз използвах само една, комбинирана.Щом малката проходи, а тя проходи на 1 год. и два дни, я возих с количката още около месец и край, прибрах я.Тя така или иначе вече не искаше да се вози в нея, а само я буташе.Сега се придвижваме пеша на къси разстояния и с кола за дълги. newsm78

# 42
  • Мнения: 225
 И аз съм меко казано учудена от резултатите от анкетата... Моето бебе е на 7.5м и се нерви в количката, а като проходи как ще е не ми се мисли... Но аиде да не говоря за себе си... от 6 приятелски семейства с малки и вече не толкова малки дечица, всички си изгледаха децата с по 1 количка, макар че 2 от семействата са осооообено добре финансово... Какво е това 3..4..5 колички.... но все пак въпрос на разбирания (не толкова на материално положение явно)

# 43
  • София
  • Мнения: 508
Принципно 2 са напълно достатъчни, другото е глезотия
Аз моите отглеждам с повече, ама какво да направя, че тия колички ми се превърнаха в мания

Гласувах 2, но мойте са 4ри  Mr. Green Първите две не ги уцелих  Embarassed бях слабо информирана може би  newsm78 сега за второто повече колички няма да купувам  Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 415
И ние сме с две само заради това , че сме с близнаци. Просто при количките за близнаци няма голям избор и удобства и се налага да комбинираме повече от 1.

Общи условия

Активация на акаунт