Я кажете бързо случвало ли ви си е да се влюбите в гинеколога ви

  • 15 547
  • 151
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
 Mr. Green Не, моят е жена  Whistling

# 16
  • Мнения: 2 891
Ох, изглежда ми драматично, но не искам да ми се случва. Много ще ме е срам  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 196
Не ми се случвало.
Но пък то и отношението им е едно - от вратата за краката.Ник'ва романтика значи. Как да се влюби човек. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 467
Абе, чак влюбена - не, ама много си го харесвам моя гинеколог Blush. И съм сигурна, че не съм единствена... ( имам предвид другите му пациентки) то няма и как при такъв готин доктор:-) Но човекът си е щастливо женен за прекрасна жена, има си две деца и като се замисля не дава поводи за "лоши" помисли. Просто е внимателен мил и предразполагащ да се чустваш конфортно при посещенията си при него. Върши си добре работата.... е да много е хубав и не е надувко.

Ми незнам.... сменяш гинеколога просто или се пускаш потечението и може да станат драми...

# 19
  • Мнения: 8
В генеколога ми не съм се влюбвала, но в момента съм в любовна агония по стоматолога ми.
Страхотен е .... Ох, не знам на къде ще избие...... а иначе имам страхотен съпруг.......
Не знам......
За пръв път ми се случва откакто съм омъжена.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 067
Не, но една приятелка се беше запалила по зъболекаря си... То не бяха ултракъси поли, то не бяха подаръчета... Поне си поддържаше доста зъбите в онзи период  Laughing
Ха, имало и други с подобни влечения!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 179
Казвам бързо - ТЦ.

# 22
  • Мнения: 9 865
Чак пък бързо - не. А ти какъв резултат очакваш? Да те назначи за "сестра" и да си играете из кабинета или
да се омъжиш за него?

# 23
  • Мнения: 620
Не,не ми се е случвало Thinking
Никакви нецензурни мисли към обслужващия ме персонал не ми хрумват Wink

# 24
  • Мнения: 8
Да бе лято!! Явно не съм единствена! Дори и нищо да не стане, поне ще имам страхотни зъби

# 25
  • Мнения: 2 196
Тия зъболекари явно добре въртят инструмента в устите на пациентките. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25 600
И бързо, и бавно - не, а и не бих го допуснала.
Обаче отдавна ми прави впечатление колко бързо се влюбват някои жени в мъжете, които са внимателни и загрижени към тях, пък било и заради изискванията на професията им... Толкова ли липсват в живота им добрата дума и вниманието?  Thinking

# 27
  • Мнения: 8
Тия зъболекари явно добре въртят инструмента в устите на пациентките. Simple Smile
Не питай! Акъла ми е взел

# 28
  • Мнения: 2 891
Бианка, безсрамнице  Whistling

# 29
  • Мнения: 2 211
По едно време мъжът ми ревнуваше от зъболекарят, защото ми честити 8 март с СМС. Наложи се да го сменя.

Общи условия

Активация на акаунт