количка Graco

  • 2 588
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз днес много се въодошевих от темата за количка Грако и понеже аз не чакам бебе Sad, но една моя прятелка чака, се разходих до тойзарас,  имаше Грако Simple Smile) -  наистина сте прави за всичко казано Simple Smile),  само че като попитах какво пройзводство са продавачката ми каза всичко е китайско, следователно аз реших че маракта е американска а пройзводстовото е китайско. Надявам се да не разсърдите че ви се намесих в темата  Embarassed

# 31
  • Мнения: 3 926
Може и аз да съм в грешка. Просто като търсих в Нет-а ми се отвори италиански сайт и аз реших, че е италианска. Пък и май от там щяха да я доставят Thinking
Ама в случая не е важно производството, а че нещата наистина са им прекрасни. Пък какви кошари за игра имат за открито... и сгъваемите им кошчета за път... Heart Eyes Чак се чудя дали като родя да не направя една фирма и да се опитам да стана представител за Б-я. Качеството е добро, а цената определено ще е по-ниска от  Quinny, Peg-Prego, Bebe Confort, Cam...

# 32
  • Мнения: 3 461
Италиянски са,не американски.

# 33
  • Мнения: 211
Това излиза извън темата, но любопитна е тази история на Graco:
http://www.gracobaby.com/about/graco_story.aspx

# 34
  • Мнения: 3 394
Между другото имам и люлка Грако-как ми се иска и аз да се полюшкам в нея Wink

# 35
  • Мнения: 3 461
Ok,веднага се поправям. Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 615
Много моля ако има мами,които ще си идват в Бг и имат възможност да домъкнат такава количка http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00006AN24/qid=111 … baby&n=542442
,да се свържат с мен!Аз търся такава ,но ако може и на приемлива цена(не искам да бъда нахална).Имам две деца- едното бяга ,а другото го бутам с един танк-количка на Хаук и вече нямам силици.Предварително благодаря!

# 37
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
виждала съм в бг на Chipolino Количка която много прилича на тази. Продава се също със кошница за кола. Струва под 200 лв

# 38
  • София
  • Мнения: 615
Е,може да не е точно този модел,но да е подобна и да е лека,също и да може да има напълно легнало положение,че бебчо е малък и трябва да спинка.

# 39
Много моля ако има мами,които ще си идват в Бг и имат възможност да домъкнат такава количка ....
Абе мъкненето на каквато и да е количка да ти кажа честно не е лека задача. Всяка от нас си тръгва с количката за нейното дете, а това е допустимият максимум от авиокомпаниите, който не се таксува като багаж. Една нова количка се продава обикновенно в кашон и със сигурност ще я таксуват като багаж. Пък той е ограничен, така че да не те отчайвам, но е мнооого малка вероятността някой да се лиши от собствените килограми за багаж (на мене все не ми достигат Embarassed) Embarassed Grinning
Също не знам дали няма да се зядат и да вземат да я обложат и с мито.
Вариянт, за който се сещам е на някоя мама просто да не й трябва нейната количка в Б-я, да отвори тази уж като нейна лична и така да я пренесе.  newsm78 newsm78 newsm78. Но нека и момичетата да кажат Thinking Grinning

# 40
  • Мнения: 768
Грако са най-тежките и трудносгьваемите колички тук, но са най-евтините. Всички останали са по-хубави, затова и по-скьпи. Приятелка вьв щатите ми каза че там се смятали за най-лошите.
Ние имаме двойна Грако и единична Пег Перего. Няма база за сравнение но грако беше 126 а Перегото при 50% намаление 150.А Коша от 0 до 6 месеца още толкова.
Така че каквато цената такова и качеството. Не бих си купила Грако ако знех колко е трудна за употреба и тежка в сравнение с другата.

# 41
.... Не бих си купила Грако ако знех колко е трудна за употреба и тежка в сравнение с другата.
Е, не всички модели са такива. Точно тази, която момичето е показала е Грако Сити Спорт. Те са направени улекотени. На нашите каталози даже на снимките я рекламират с майката като я носи на рамото си сгъната Wink Grinning

# 42
70, но употребявана. Поне аз не видях цена по-ниска от 119 долара за този модел.
Не ща да коментирам цената за която казваш, че се продават в БГ, ама не е луд този дето яде баницата ...
Щом има готови да платят за това нещо толкова пари ...

# 43
  • Мнения: 218
Грако са най-тежките и трудносгьваемите колички тук, но са най-евтините. Всички останали са по-хубави, затова и по-скьпи.

Аз също си купих Грако след сравняване и сгъване и разгъване на много колички в магазините. Права си че повечето модели Грако са доста тежки, но модела Грако мираж е много лека. Същото тегло е като Mclauren-ите, които тук са най-популярните за бебета над 3 месеца.

Още не съм я използвала по улиците - след месец ще видим как е в реални условия Simple Smile

# 44
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 086
А каква е разликата между Грако Мираж и Грако Метроспорт? Коя е за предпочитане? Цените при нас и на двете са почти еднакви.

Общи условия

Активация на акаунт