Пролетта заради Юнските деца, цялата земя застла с цветя!

  • 23 383
  • 275
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Добро утро днес се понаспахме преди 10мин. станахме, смили се Росинка Laughingсега пием кафенце с нея Wink
Много загубено това време тук бе ужас, мислихме да ходим някъде да се разходим то се намръщило сигурно и ще завали Crossing Arms

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
Добрютро и от нас  Hug

Хамелионче, отново си невероятна в оформлението на темата! Браво   bouquet Еммата от няколко месеца е на вълна Мечо Пух и много се зарадва на картинките:), не че по цяла вечер не гледа филмчета. Как се развиват нещата при теб, ще си идваш ли или Маринка и тати ще дойдат при теб?  Hug

Иле, много са ти хубави дечицата! Да са ти живи и здрави! Кога ще идваш, знаеш ли вече?

Инес, поздравления за Алекс! Винаги така да се гордееш с него!

Вили, чакаме те и теб  Hug

Пете, здри асти! Много ми е приятно, че се появи  Hug Страшно интересно разказваш, пиши по-често! Снимки на трите красавици няма ли да пуснеш? Сигурна съм, че си в страхотна форма Crazy Понеже попита за Емма - развива начална форма на бронхиална астма на алергична основа. В продължение на цяла година ще приема едно лекарство, което се надяваме да има ефект и да стопира нещата.

Еммата не залита все още по лакове и червила  Laughing, но ми обува често обувките (всички са на токчета). Понякога има претенции по отношение на "тоалета си", напр. една сутрин миналата седмица - ще тръгваме вече, на вратата сме, поглеждам я - съблякла се чисто гола, не искала тези дрехи  #Crazy За прическите и новитре дрешки най-често се фръцка пред огледалото.

От три дена се заигра и с кукли  Mr. Green

Преси, приятна почивка  Hug Ние от януари се каним да ходим някъде, но само с каненето си оставаме...

Хубав ден  Heart Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 576
Хотче да те питам, миналата година пролетта случайно да си карала шофьорски курсове? И по-точно февруари. Защото докато си чаках инструктора и май те видях, но не бях сигурна. То отдавна беше, ама сега се сещам.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 164
Хотче да те питам, миналата година пролетта случайно да си карала шофьорски курсове? И по-точно февруари. Защото докато си чаках инструктора и май те видях, но не бях сигурна. То отдавна беше, ама сега се сещам.
Карах;) Обаче си взех листовките, скъсаха ме на градско и така си останаха нещата. Все се каня да се явявам, но време няма...
А ти защо не се обади  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 11 703
Честит Юбилей Сети!

Бъди здрава,обградена от любовта на любимите ти хора и успехите на реализирала се жена!


# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сети, честито   bouquet

Желая ти здраве и късмет!

# 21
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Сети, честит рожден ден! Да си жива, здрава и много щастлива!

# 22
  • Мнения: 592
Сети миличка - честит празник - да си ни жива и здрава, много щастие, късмет и любов ти пожелавам   bouquet

Хотче - много объркани нещата и не знам какво ще правим - разбрах че планове за близкото бъдеще не мога да правя скоро затова ще вземаме спонтанни решения на момента. Обработката на документите отнема доста време сега и най-вероятно преди рождения ден на малката ще се прибера в България - не мога да издържа повече.

Приятна семдица момичета   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 698
Благодаря ви милички  Hug .Ето и почерпкааа !!!
На мен не ми е празнично днес, защото Лоричка от снощи е с температура и само вдига, сваля...малко кашля...по-късно ще я види лекар.Предполагам, че я е духнал повечко ветреца и е някой вирус.Милото е толкова безпомощно и отпуснато като вдигне Т, че направо ми се къса сърцето  Cry.В момента в който свали веднага започва да подскача и да пее.
Сутринта й казах, че имам рожден ден и ставам на 30г. и тя ме попита :"Аз съм на тли, ти си на тлийсе, големи ли сме вече, мамо?"
 Grinning
Чао и хубав ден на всички  Hug , още веднъж благодаря за пожеланията   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 11 703
Сети дано Лорка бързо се оправи!Целувки,много е сладка на снимката в подписа ти.
Ние с Мели пак сме в къщи.Получи нещо като налепи/гъбички явно от АБ-то с висока Т.Вече няма,но днес и утре ще си бъдем двете.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Сети, Честит Юбилей   bouquet! От сърце ти желая много здраве, любов, щастие, късмет и само хубави неща да ти се случват:hug:
Лори да оздравява бързо!!!!
Почерпката е страхотна:) Така и така не ставам от бюрото, да взема да пийна нещо за твое здраве  Mr. Green

Инес, афтите са ужасно гадно нещо  Confused Еммата имаше по Коледа, но при нея положението беше трагично. Мажеш ли я с нещо? Вземай мерки, защото Емма отказваше и вода да пие, толкова я болеше. Дано при Мели минат бързо!

# 26
  • Мнения: 527
Сети, честит юбилей, много щастие и любов ти желая  Hug Сподели как е на тлийсе? И аз ще чукна толкова юли месец, плаша се малко да си призная  Embarassed
Али, дано ви минат бързо тези налепи  Praynig

# 27
  • Мнения: 516
Сети Честит Юбилей! Бъди жива и здрава и много щастлива!

# 28
  • Мнения: 1 006
Сети, честито, да си много щастлива и без никакави тревоги оттук насетне!

# 29
  • Мнения: 1 698
СЕТИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт