Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

  • 9 219
  • 83
  •   1
Отговори

Анкета

Какво правите когато мъжете Ви са ви сърдити

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 04 апр 2008, 12:56
* Може да изберете максимум 3 опции.

  • София
  • Мнения: 426
??????????? иавинявам се ако темата не е за тук

# 1
  • Мнения: 101
Зависи за какво ми е сърдит, ако наистина имам вина за нещо - ще поизчакам малко да се успокои и ще почна да се мажа на филийка, ако не се смятам за виновна - просто ще го оставя да се насърди и като му мине - сам ще дойде да ме търси.... Simple Smile а ако наистина хич, ама хич не съм му виновна, а ми прави фасони - ще се нацупя и аз, ама ха....

# 2
  • Мнения: 71
Ами зависи от случая,понякога се сърдя и аз,а ако аз съм виновна започвам да се подмазвам Grinning Grinning Grinning

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Много рядко ми се сърди,но когато го прави е основателно.Вината обикновено е моя и за това яко се подмазвам,за да го омилостивя.

# 4
  • Мнения: 2 035
Много рядко ми се сърди,но когато го прави е основателно.Вината обикновено е моя и за това яко се подмазвам,за да го омилостивя.

С малката разлика, че с годините научих че е по добре да го оставя сам да му мине да не му досаждам...а хубавото е, че на него му минава много бързо и не ме кара да страдам дълго време   Grinning Heart Eyes

п.п. но в случай че вината е негова равна нямам по цупене и мърморене   Mr. Green Joy

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 12:27 от val_stef

# 5
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
И моят мъж рядко се сърди, броя на пръсти случаите, когато се е случвало за 11 години брак. Но ако се случи и аз съм замесена, го изчаквам да му мине, като преди това се извинявам. Но не мога да кажа, че се сърди, а по-скоро понякога е мълчалив и крив и аз тогава или се опитвам да разведря обстановката или си бия камшика по кафета. Joy То май се е сърдил само заради нещо, направено от мене, като да позакъснея вече, когато излизам с приятелки. Но многооо рядко е ставало, сърденето му, не моето излизане. Свалям му шапка, че умее да се контролира и да си пази нервите!

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 18:11 от luska

# 6
  • Мнения: 3 453
Ако съм много виновна му се подмазвам...ако е нещо дребно изчаквам да му мине и си пазя патроните за друг път Joy

# 7
  • Мнения: 1 896
Добави в анкетата и опция:'Съпругът ми никога не ми се сърди.'  Peace

# 8
  • Мнения: 1 475
В по-голяма част от случките и аз се сърдя, а в по-малка се подмазвам! Не търпя да ми е сърдит и да ми мълчи!!
Гласувах с трета опция!

# 9
  • София
  • Мнения: 344
И аз се сърдя, т.е. мълча си, не го закачам.

# 10
  • Мнения: 649
Добави в анкетата и опция:'Съпругът ми никога не ми се сърди.'  Peace

Съгласна!! Мойто злато не ми се сърди минава му за секунди. Той  е прекрасен!!!!

# 11
  • Мнения: 290
И съм се сърдела и  съм се подмазвала. Но подмазване май е най-лошия вариант, явно вижда,че му се умилквам и си засилва демонстративно сърденето и е ставало по-зле.

Понякога нямам сили и желае за мазнене и си го оставам да му мине и сам да дойде и да ме гушне.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Ако аз съм причината да е сърдит му се подмазвам и се гуша в него Hug.Най-често действа.Ако е друга причината го изчаквам да му мине. Peace

# 13
  • Мнения: 122
Има и такива като мен дет не се сърдят или ако все пак се случи им минава на петата минута.
 Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Той не се сърди и цупи. Ако има нещо, го казва в прав текст.

Общи условия

Активация на акаунт