Орифлейм - тема за консултанти 7

  • 14 033
  • 328
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Какво ви е мнението за този продукт?

# 316
  • Мнения: 3 034
имам много положителни отзиви за него от клиентки.  Peace

# 317
  • Мнения: 3 782
имам много положителни отзиви за него от клиентки.  Peace
И аз Wink, но аз лично не съм го ползвала.

# 318
  • Мнения: 2 323
Имам го, но още не е влязъл в активна употреба. Но много ми хареса като го пробвах, остава кожата много мека и има златисти частици Simple Smile

# 319
  • Мнения: 414
Ааааа, ясно.. Ето защо един път ми дава такса,друг път - не Simple Smile Ама не ми е ясно защо не можах да си поръчам четката за тяло.. Имам точки даже за 2 комплекта четка+крем, но ми дава cannot be sold. Да не би да трябва да ги пусна в поръчката, в която съм изпълнила условието за точки. Сега като пробвах, поръчката ми е за 20 точки някъде... Не знам.. ( пиша и двата кода - на крема и четката )

# 320
  • Мнения: 3 034
gali_portokali, нищо не разбрах... newsm78

# 321
  • Мнения: 414
Аз тъпо го написах -  става въпрос за бизнес програмата - четка +крем. Минала съм 100 БТ в предна поръчка да речем, в сегашната ми поръчка правя 20 БТ и си написвам номерата на четката и крема, но ми дава cannot be sold... Защо така става....

# 322
  • Мнения: 243
Момичета, новият ФДТ за свежа кожа дали има мостри?

# 323
  • Мнения: 1 035
Аз тъпо го написах -  става въпрос за бизнес програмата - четка +крем. Минала съм 100 БТ в предна поръчка да речем, в сегашната ми поръчка правя 20 БТ и си написвам номерата на четката и крема, но ми дава cannot be sold... Защо така става....

ами до колкото си спомням, можеш да поръчаш от бизнес програмата едва в първата поръчка на к8. Thinking

# 324
  • София
  • Мнения: 1 638
Аз тъпо го написах -  става въпрос за бизнес програмата - четка +крем. Минала съм 100 БТ в предна поръчка да речем, в сегашната ми поръчка правя 20 БТ и си написвам номерата на четката и крема, но ми дава cannot be sold... Защо така става....

ами до колкото си спомням, можеш да поръчаш от бизнес програмата едва в първата поръчка на к8. Thinking

Точно!
Можеш да си ги поръчаш на тази цена в следващата кампания!

# 325
  • Мнения: 414
Оф, че съм разсеяна  Laughing То си пише в бюлетина -  трябва да ги напиша кодовете в която и да е поръчка от каталог 8 ... Е, значи да не се разстройвам  Grinning

Благодаря ти, че ми отвори очите  Sunglasses

# 326
  • Мнения: 3 034
малко късно се включвам. момичетата са ти отговорили.
още малко остана - от понеделник можеш да си ги вземеш.  Peace

# 327
  • Мнения: 414
Още в 10 пускам поръчката по нета... Сега съм нещо в период четки... тая за крака я взех ( то се води пила де ) и доста и се радвам. Много хубава работа върши, а и цветът и е страхотен Simple Smile  На оранжевата  голям мерак и имам... Да си чеша гръбчето под душа Joy
Аз да кажа за лосиона
Какво ви е мнението за този продукт?

- има едни много фини блещукащи частички, които ги виждам и на  моята безтенова кожа Simple Smile Има лек свеж аромат и бая хидратира. Смело ще се мажа лятото  Mr. Green

# 328

Общи условия

Активация на акаунт