Орифлейм - тема за консултанти 7

  • 14 034
  • 328
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 034
зависи от къде идва грешката. ако е допусната от оператора, набиращ поръчката - няма проблем, коригира се.
ако спонсорката ти погрешно е набрала код - трябва с нея да се разбереш някакси.

кажи повече подробности.

# 46
  • Мнения: 6 441
GrOzNoTo^_^PaTe,  имам едно питане - защо спонсорката ти пуска поръчките? а ти как си ги получаваш?

иначе по въпроса ти - случвало ми се е, но се опитвам да не се ядосвам за такива неща.  Peace
Поръчките ми ги пуска спонсорката,защото имам запор на моето име(преди време пак бях консултант,но бях забавила плащане на фактура) и сега трябва да предплащам поръчките си. Peace И понеже в нашият град нямаме офис тя ми ги пуска от В.Търново,понеже аз нямам възможност за всяка поръчка да ходя до там.120 лв трябва да направя,за да мога вече да си ги пускам от интернет...

# 47
  • Мнения: 3 034
ясно.
а къде се получила грешката. това, което ти е по фактура, това ли имаш в наличност?

# 48
  • Мнения: 6 441
Да,няма разминавания с фактурата.

# 49
  • Мнения: 3 034
значи, явно при диктуването на поръчката на спонсорката ти е станала грешката. или тя грешно те е разбрала, или ти грешно си и продиктувала....

обади й се и и кажи за проблема, да видите как да го оправите.

при всички случаи, обаче, не мисля, че клиент трябва да си плаща нещо, за което той е изпълнил условие и трябва да му е подарък.
аз по-скоро бих го платила, за моя сметка с риск не само да нямам печалба, но и да съм на загуба, отколкото да го накарам той да плати.

# 50
  • Мнения: 6 441
при всички случаи, обаче, не мисля, че клиент трябва да си плаща нещо, за което той е изпълнил условие и трябва да му е подарък.
аз по-скоро бих го платила, за моя сметка с риск не само да нямам печалба, но и да съм на загуба, отколкото да го накарам той да плати.
Става въпрос за моливът подарък към двете червила от серията Вижън.Две приятелки си поръчаха по едно и се разбраха моливът да е за едната от тях.Едното червило не пристигна и дадох само на едното момиче,но без молива  Embarassed Май трябваше да и го дам и аз да го платя  Rolling Eyes

# 51
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399

Става въпрос за моливът подарък към двете червила от серията Вижън.Две приятелки си поръчаха по едно и се разбраха моливът да е за едната от тях.Едното червило не пристигна и дадох само на едното момиче,но без молива  Embarassed Май трябваше да и го дам и аз да го платя  Rolling Eyes
[/quote]


При моя приятелка имаше също липса на червило, мисля че беше 2969, но системата автоматично си начисли молива, а червилото си остана на чакаща поръчка. Не би трябвало да ти е начислена цена на молива, освен ако няма друга обърквация. Погледни си пак фактурата. Според мене те трябва да се разберат при коя да отиде моливът, независимо, че едната не е получила червилото си.

# 52
  • Мнения: 6 441

Става въпрос за моливът подарък към двете червила от серията Вижън.Две приятелки си поръчаха по едно и се разбраха моливът да е за едната от тях.Едното червило не пристигна и дадох само на едното момиче,но без молива  Embarassed Май трябваше да и го дам и аз да го платя  Rolling Eyes


При моя приятелка имаше също липса на червило, мисля че беше 2969, но системата автоматично си начисли молива, а червилото си остана на чакаща поръчка. Не би трябвало да ти е начислена цена на молива, освен ако няма друга обърквация. Погледни си пак фактурата. Според мене те трябва да се разберат при коя да отиде моливът, независимо, че едната не е получила червилото си.
[/quote]
Във фактурата нямам чакаща поръчка,а ми е начислена стойността на молива  Rolling Eyes И не мога да се свържа със спонсорката си  ooooh!

# 53
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
[
[/quote]
Във фактурата нямам чакаща поръчка,а ми е начислена стойността на молива  Rolling Eyes И не мога да се свържа със спонсорката си  ooooh!
[/quote]

Много интересно. Явно грешката е в спонсорката ти, защото се гледа като се набира поръчката или се диктува или пише, така че ще трябва с нея да се разберете. Но не си губи клинтките за 3 лв  Peace . Успех.

# 54
  • Мнения: 1 035
и аз мисля,че спонсорката ти е сгрешила,като е забравила да пусне и другото червило ,а е пуснала молива...и сега имаш едно червило и скъп молив ooooh! кофти.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
на Агата с пожелания за много здраве и усмивки; лека бременност и здраво, хубаво братче (или сестриче) на Йоанка , както и успех във всички начинания, в това число и Орифлейм   bouquet

# 56
  • Мнения: 3 034
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АГАТА ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ! bdbaloni

# 57
  • Мнения: 2 726
Честит Рожден Ден и от мен,Агата!!! Нека тази година ти донесе само хубави емоции!!!  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 1 638
Честит рожден ден и от мен!

  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 782
 newsm59 newsm51 Агата, честит рожден ден и от мен. Бъди все така лъчезарна и винаги положително настоена. Пожелавам ти лека бременност. Peace

Общи условия

Активация на акаунт