Стягане на бюст

  • 2 006
  • 10
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Предложете някое мазилце за стягане на бюста, след кърмене  Hug

# 1
  • Мнения: 750
Те такова чудо нема! Mr. Green
Ще си ходиш с ролетните щори! Whistling

# 2
  • Мнения: 728
Съществува ли такова нещо??? newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Зависи от пораженията, но най-добре комбинирай нещо за бюст с упражнения за бюст. От тях има най-много ефект  Peace

Мазилце не бих могла да ти препоръчам, ползвала съм някакви, но само от желание да ползвам продукт за тази област.

# 4
  • Мнения: 751
Те такова чудо нема! Mr. Green
Ще си ходиш с ролетните щори! Whistling
Ех Джейн,винаги си ме разсмивала със отговорите си. Joy
Иначе и аз не съм чувала за такова мазило. Peace

# 5
  • Мнения: 1 081
Айде пък чак ролетни щори:) Ако си полагала грижи по време на бременността и по време на кърменето, изчакай поне 6 месеца, за да видиш какви ще ти останат гърдите-долу горе толкова време им е необходимо, за да се нормализира размера на млечната жлеза. Аз лично все още кърмя, но по малко, и общо взето не виждам разлика. Може би лееекичко са поувиснали, ама за 110ДД е нормално:) Мажа се с кремове против стрии-почти всичко съм пробвала, превантивно, тренирам 4 пъти седмично, от които 2 пъти за горна част на тялото, ходя на басейн. Стяга се бюста с упражнения, ама чак пък да се повдига  newsm78 Обаче ако си качила и свалила рязко КГ, оставила си кожата без мазила да се отпусне, и искаш изведнъж да стане чудото-операция...Ролетните щори от това се получават...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Всъщност само са ми станали по - големи и не знам как ще изглеждат като си възвърнат първоначалния размер  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 65
Clarins имат един гел за стягане на бюста - Bust Beauty Gel.Почнах да го ползвам веднага щом разбрах,че съм бременна.Продуктите на Clarins чудесно действат на кожата ми и се надявам след време да мога да кажа,че от ползването на гела е имало ефект. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 289
Clarins имат един гел за стягане на бюста - Bust Beauty Gel.Почнах да го ползвам веднага щом разбрах,че съм бременна.Продуктите на Clarins чудесно действат на кожата ми и се надявам след време да мога да кажа,че от ползването на гела е имало ефект. Simple Smile

И аз съм ползвала този на Clarins, но съм по-доволна от гелчето на Biotherm, съчетано с упражнения, разбира се. При мен, след като започнах да отслабвам, гърдите леко поувиснаха, но е нормално, иска се поддържане.

# 9
# 10
  • Мнения: 2 897
Всъщност само са ми станали по - големи и не знам как ще изглеждат като си възвърнат първоначалния размер  Mr. Green

Моли се да си върнат старата форма,възможно е.Невъзможно е,обаче някое от рекламираните мазилца да ти помогнат особено.

Общи условия

Активация на акаунт