кисело мляко-какво?

  • 3 990
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 718
А къде да намерим това Био кисело мляко. Чувала съм за Билла, но в нашия град го няма като артикул newsm78
Аз го купувам от Билла, но не всеки път го има. Провери във всички големи вериги, все някои ще го продават. Ммммного е вкусно  Grinning

# 16
  • Между два живота
  • Мнения: 132
кажете какво кисело мляко давате на децата си?Ние пробвахме няколко вида но се чудя на какво да се спрем ЗА СЕГА-"елена",а вие какво ще кажете? Hug

Мнението на педиатрите е, че Елена 2% е най-подходящо за деца. Елена-защото не съдържа консерванти и било най-близсо до майчиното; 2% защото не е хубаво деца да консумират високомаслени храни! Ако го няма взимам друго някакво- 2% "на баба" и др. Обичам да експериментирам и разнообразявам, вкл. взимала съм и от 0.1 %. Но! Храня 3 г. кака все пак! Hug

# 17
  • Мнения: 9 814
Бибка, изчакай я да стане на годинка, още малко ви остава. А Елената е добър избор. Аз вземам и Герма.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Тук са поместени магазините, в които се продават био-продукти.

# 19
  • Мнения: 2 336
Млеко- Елена за първи път чувам  Embarassed при нас не съм го срещала. Вие от къде го вземате? В Билла дали ще го има?

# 20
  • Мнения: 568
Герма, На дядо, Бор чвор
Елена ни е твърде кисело аз го давам неподсладено.
За гореизброените, четох че имали достатъчно живи Бактерикус Булгарикус Simple Smile
Което е дълга тема.С две думи - има млека с променена бактерия, която умира когато млякото достигне определена киселинност. За производителите така е удобно - не се вкисва.
За нас - кофти - не е полезно.

# 21
  • Мнения: 40
Само домашно,това си е най сигурния начин JoyАбонирваш се за някоя крава,е хубаво е да има и препоръки и заквасваш.Хем здравословно,хем вкусно Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 604
давах Герма, но напоследък му купувам Бор-Чвор 2%, и давам половин кофичка мляко, разредено с водичка за  през нощта. Омита го без проблем,много му харесва, така и се отбиваме Wink

# 23
  • Мнения: 317
Аз давам На Баба бяло за следобедна закуска с бисквити. Но по отделно, че заедно не ги иска.
Домашно мляко не бих дала.

# 24
  • Мнения: 11 003
Препоръчаха ми Бор-Чвор 2% и Елена 2%. На прехваленото Био кисело мляко му нямам доверие, че наистина е Био.

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Домашно мляко не бих дала.
Защо?

# 26
  • Мнения: 2 336
с високо масленост/по -силно е/  аз също не бих давала или ако дам ще го разредя с вода

# 27
  • Мнения: 3 718
Аз давам На Баба бяло за следобедна закуска с бисквити. Но по отделно, че заедно не ги иска.
Домашно мляко не бих дала.
Млякото "На Баба" е продукт на Данон и не е точно кисело мляко. Има много консерванти и малко или никакви живи бактерии.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 152
То наистина по-добре домашно, отколкото "На баба" или "Данон".

# 29
  • Мнения: 40
Домашното си е най -добро-поне знеш какво има вътре-мляко Peace Имам познат копйто работи точно в производствения цех на Данон,всичко е само химия- но всеки има право на мнение,а всяка майка мисли само най-доброто за детето си,така че вие си решавате момиче Hugта

Общи условия

Активация на акаунт