По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.

  • 19 976
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 264
Коте и аз да кажа по въпроса за колелото, според мен колкото по-рано купите толкожа по-добре, защото моята дъщеря е на 7 и още не може да кара. Само защото ме беше страх да не падне лошо или нещо от сорта. Сега разбирам че това са пълни глупости, но вече е късно. Сега и ние ще купуваме направо голямо и сама не се сещам как ще се учим.

# 31
  • Мнения: 1 178
Вечи zначи се zапочва с 12 цола, това според въzрастта на детето или килограмите?
Мони, при нас колелото е основно превоzно средство, децата от малки са по колелетата, естествено ние няма да се делим.
Мисти, снощи бърzах да се zапиша в темата и писах със гащи, гледам днеска и ти така.Помислих, че ми обръщаш внимание на правописа, лошо няма  Hug zа No country for old men става дума.

# 32
  • Мнения: 264
Коте и при нас е така, но пустия навик от България да ходим и до тоалетната с колата, та нямах достатъчно уснование за колелото.
Сега обаче имам.
Между другото да се похваля и аз правя козунак, първият в живота ми и съм се зарекла че ако не стане няма да опитвам повече Praynig

# 33
  • Мнения: 7 605
Нат, много ме раzсмя  Laughing  ИмаШе и други zанимавки. С или беz гаЩи, дет ис дъ квес4ън  Laughing

4естик юбиляр на Сърфи, много да я слуШа   bouquet

Мацки, някоя от вас харесва ли Нели Фуртадо? Имам билети zа концерта й, нооооо....гледа4ката ни отпада  ooooh!  Та не можем да ходим zаедно  Sad  а билетите не можем и да ги върнем  ooooh!  Т.е. купени са от Евентим.де и те каzват 4е не може, ако zнаете дали и как и къде можем да ги върнем, каzвайте бърzо. При ФеранЩалтера?  newsm78

Друг въпрос, как е Хайлбутт на български?  newsm78

Днес бяхме на Шопинг и съм много доволна, имам ново хенди  Mr. Green Трепа4 е  Flutter ...и парцали и въобЩе, доволна съм, дойде и мой ред  Laughing На дребната й купихме слън4еви о4ила и сега не ги сваля  Crazy

Асе, при нас натрупа сноЩи, но днес сутринта вси4ко се беШе стопило. Сега пак вали ли, вали  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 907
Друг въпрос, как е Хайлбутт на български?  newsm78

Татянке, това е една плоска риба, на бг. не е ли калкан?

Погледнах в речника - КАМБАЛА. За пръв път чувам такова наименование. От семейството на калкана.

П.С. Много обичам хайлбут Simple Smile

Това ли ще ни готвиш тази вечер, а?

# 35
  • Мнения: 7 605
Друг въпрос, как е Хайлбутт на български?  newsm78

Татянке, това е една плоска риба, на бг. не е ли калкан?

Погледнах в речника - КАМБАЛА. За пръв път чувам такова наименование. От семейството на калкана.

П.С. Много обичам хайлбут Simple Smile

Това ли ще ни готвиш тази вечер, а?
Мерси  Heart Eyes

Камбала? И аz го 4увам zа 1ви път  Thinking  СноЩи го направих, имам 4удесна рецепта и реШих да я пусна в готварския   chef  Дове4ера Ще ядем някакъв Миттелмеерхакбратен  Crazy ...да видим  Whistling

# 36
  • Мнения: 1 610
Хайлбута има ли кости? Ако няма, да го пробвам.
Хаха Томасчо издишаааа. Ама така е, като се прави на Джеймс Блънт.

# 37
  • Мнения: 1 242
Томас утре на повторение, ако не забравя, че телефонирах и не го чух.

Лиске, темата е като вица за Зайо, дето като го ядосали все показвал показалеца. По едно време последвала репликата: "О, объркал съм пръста."
Дай сега пък да бъде очевадно за кои гащи и за кои яйца иде реч. Нека и ние да сме объркали пръста. Mr. Green

Днес готвя късно, че ще имаме късни гости. Лакс ще папаме. Рибна вечер из немско се очертава.

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Хехе, и ние сме на риба - филе от риба тон Joy
Тоз Великден нещо много рибен ша доди Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 423
Разходих се из магазините за компютри.
Пуснали са разни чудесни чудесони, та
ми останаха очите, добре, че не и парите.
Казах ли ви, че моята бракма снощи замириса
на бакелит. Та сега съм си наумила нещо ново.
Пусто, болят ме сливици и съм несговорчива.
Честито на печелившите, но и на празнуващите!
Гледах го Томас, разбира се. За протокола - без.
Сега ще поизхабя малко ракия за гърлото си.
Що ме боли така, не знам, хем редовно го смазвам.

# 40
  • Мнения: 4 138
правя генерална репетиция с козунаци. за православния Великден. никой да не диша. снимки ще има утре. само да кажа, че станаха Mr. Green ем бухнаха, ем са на конци. някои хора и ще ги опитат. абе, велика съм и това си е.
месих ги по гащи. тва ще да е тайната.

 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230224

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 10:27 от matakosmata

# 41
  • Мнения: 11
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ ! ОТДАВНА ВИ ЧЕТА НО СЕГА РЕШИХ ДА СЕ ВКЛЮЧА.ЧЕТА ВИ С ГОЛЯМ ИНТЕРЕС.ЖИВЕЯ В БЪЛГАРИЯ НО СЪМ БИЛА В ГЕРМАНИЯ НА РАБОТА И МИ Е ИНТЕРЕСНО И ПРИЯТНО ДА ЧЕТА ЗА ГЕРМАНИЯ.ИМАМ МНОГО ПРИЯТЕЛИ ТАМ И ПРЕКРАСНИ СПОМЕНИ .ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО МЕ ДОПУСНЕТЕ ВЪВ ВАШАТА КОМПАНИЯ.ЖИВЯЛА СЪМ ВЪВ ВАЛДОРФ-БАДЕН.ИМАМ МОМЧЕНЦЕ НА ТРИ ГОДИНИ.

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 660
Моин моин на всички! Честит Великден на празнуващите!
Аз ще се самоубия вече - малкия вдигна снощи 39, кашля като магаре и текат сополи. Ей тая работа не знам от къде и как се получава, писна ми вече Sad Тамън го оправя и почнем наново Crossing Arms
Мате, много ти е готин козунака! Да си го ручате със здраве! Mr. Green
Рикито, добре дошла, само може ли да те помоля да пишеш с малки букви Embarassed

# 43
  • Мнения: 461
Мате, велика си!
А сега кажи как го постигна това кулинарно чудо?
Моите стават за ядене, ама не са това, което трябваше да е.

# 44
  • Мнения: 707
Мате, бравос - идеален е станал козунака  Grinning!
И аз правих вчера и за пръв път от толкова години стана на конци. За това път имам мускулна треска на ръцете  Tired. Не се оплаквам, след месец пак ще правя за нашия Великден и ще стане почти толкова хубав като матиния   Laughing.

Моите стават за ядене, ама не са това, което трябваше да е.
Те така и при мен  Rolling Eyes.

Гея, да не е от градината  newsm78.

rikito,
щом четеш от отдавна значи знаеш реда за приемане тук - 10 кила мръФки и нЕколко каси бира на старите форумки и си "вътре"  Mr. Green.
Добре си дошла   bouquet!



Общи условия

Активация на акаунт