Да ексфолираме тялото си за настъпващото лято!

  • 25 874
  • 277
  •   1
Отговори
  • Мнения: 743
Хайде мили дами, споделете как и с какво ексфолирате тялото си. Не всички и редовно можем да посетим козметик. А всяка знае по някоя тайна хитринка! Аз например се къпя с естествена гъба, а веднъж седмично се изтривам със сода бикарбонат.
Нека бъдем с "нови кожи" за идващото лято!

# 1
Използвам ексфолиант за тяло докато се къпя, но скоро си взех един на ейвън и не ми харесва, прекалено е сух и няма аромат. Започнах все по-рядко да си купувам техни продукти. Предишния ми беше не Freeman и е страхотен.

# 2
  • Мнения: 14 486
това пък да се търкаш цялата със сода бикарбонат #Crazy
морска сол по-добре си вземи Peace
аз също си взех от някаква промоция на ейвън ексфолианта с маслина, но още не съм го пробвала
Tawny ти от кой не си доволна?

# 3
  • Мнения: 1 418
Най-добре става с употребявано кафе.То е дори
антицелулитно.

# 4
  • Мнения: 1 312
Това със содата #Crazyако кажеш,че и със свинска мас се мажеш след баня Mr. Green

# 5
  • Мнения: 183
И аз доскоро използвах утайка от кафе, но сега си взех серията на Вандини - ексфолиант, душ гел и лосион за тяло.Имат страхотен аромат чак не си усещам парфюма.А кожата става страхооотна   smile3521

# 6
  • Мнения: 880
Пробвайте с мед(втвърден).Другото,което правя е смес от трици и зехтин.И от двете съм много доволна.

# 7
  • Мнения: 422
Най-добре става с употребявано кафе.То е дори
антицелулитно.
И аз тей..дори придава май постепенно и тен..но наистина сьм свалила няколко сантиметра с него..

# 8
  • Мнения: 375
Само онази копринена  ръкавица наистина ми ексфолира тялото след парна баня.Кремовете не вършат работа

# 9
  • Мнения: 70
Само онази копринена  ръкавица наистина ми ексфолира тялото след парна баня.Кремовете не вършат работа

Подкрепям Peace, като добавка ползвам някакъв ексфолиант след това, но истината е в ръкавицата Simple Smile
И в тази връзка, откъде си я поръчваш? Сайта, от който я поръчвах го няма вече Cry

# 10
  • Мнения: 375
По телефона !
038665168 Свила ад Хасково.
НО  ефекта е  добър след парна баня.

# 11
  • Мнения: 569
Ексфолианти на Ейвън. Последно си взех един с орехи и кафява захар и много ми хареса. Освен, че ексфолира добре, ухае невероятно.

# 12
  • Мнения: 880
А по магазините не се ли продават тези копринени ръкавици?

# 13
  • Мнения: 778
Само онази копринена  ръкавица наистина ми ексфолира тялото след парна баня.Кремовете не вършат работа

Страхотна е - вярно!
Само да беше по-трайна!
Моята вече започна да се нищи Sad!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 610
Защо така нападнахте момичето, което спомена, че ползва сода. Имате ли си представа изобщо колко добре действа тя? Направете си малък експеримент - обтрийте си лицето със сода и розова вода и сами ще се уверите, а ако го правите всяка вечер ще го позлатите това момиче, вместо да се възмущавате. Аман от многознайковци!

Общи условия

Активация на акаунт