Къде да си сложа брекети в Бургас?

  • 101 039
  • 365
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 436
Момичета,с риск да ви дисадя,бих искала да ви попитам ,за ориентировачни цени на брекити  в Бургас.Решила съм да се зарадвам с прави зъби за 30-та си годишнина и сега е времето да започна Simple Smile .Но понеже сън наистина скиптична ,че на тази възраст мисията ще е успешна ,бих искала да намеря някаква сносна цена .

Между 3,500 и 4,500 лв.Аз бях при д-р Ивелина Митева.Останах много доволна и никога не е късно за красива усмивка.Не се съмнявай в резултата!Ако имаш допълнителни въпроси,можеш да ми пишеш.

# 361
  • Мнения: 70
Здравейте  , някакви нови и актуални мнения за добър ортодонт в Бургас ? Нещо да споделите за д-р Обрешкова ?

# 362
  • Мнения: 1
Искам да ви разкажа моята история а вие си направете извода.Дъщеря ми е на 12 г и се нуждае се от ортодонтично лечение.Намерих на интернет д-р Малинова в Бургас тя ми взе 14 лева само да ме препрати при д-р Обрешкова от Бургас която ми препоръча веднага брекети и ми взе 30 лева за прегледа,нещо обаче се осъмних в тяхната компететност и реших да посетя още няколко ортодонта отидох при д-р Будинова от Бургас тя ми даде доста вярна диагноза каза ми,че нашият проблем е сложен и не се наема да го реши и ни изпрати към професор Лаура Андреева в София което и прави чест.Но и д-р Будинов ни взе пари за прегледа но поне ни направи диагноза и ни посочи метод за лечение за разлика от предишно посочените.Посетихме и професор Андреева в София само тя не ни иска пари за прегледа и ни даде много точна диагноза и препоръка за лечение много чист и принципен човек.За съжаление една част от лекарите вече нямат никакъв морал и скубят своите пациенти и използват тяхната болка и страхове да се облагоденстват материално.

# 363
  • Мнения: 43
Здравейте!
Доктор Будинова всъщност е Даниела Будинова предполагам и работи на ул. „Рилска“ 26? Това намерих в интернет, ако някой знае дали това са актуалните данни или разполага с такива, бих помолила да сподели. Благодаря предварително!

# 364
  • Мнения: 408
Здравейте! Има ли някой,на когото са вадили ретинирани кучешки зъби в хода на лечение с брекети? При  кой стоматолог се лекувате и имаше ли резултат от изтеглянето на зъбите и последвалото го лечение?

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 66
Здравейте, някой има ли информация за ортодонти в Бургас работещи с Денталайн  - /невидими алайнери аналог на Invisalign/? Не откривам никаква информация Disappointed

Общи условия

Активация на акаунт