Съвет и мнения на участници в "Море от любов"

  • 3 767
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 003
Защо сте толкова груби бе хора   Naughty
Прочетете заглавието на темата и после пишете момичето иска съвет а вие само я оплювате като нямате какво да кажете по темата по-добре си замълчете.
Аз също не съм голям почитател на предавания от подобен сорт,но искам да кажа на авторката,че щом смяташ,че вашата връзка има нужда от това се надявам скоро да дойде екипа и да заснемат предаването.Успех и ще чакам да кажеш кога ще го излъчат  Peace

Благодаря ти! Един човек да се намери да ме защити,всички скочиха върху мен като чели .. кои знаи какво има Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 003
Здравей!

Аз съм била участник в "Море от любов:. Simple Smile
Миналата година моят мъж ми прати Наталия заедно с една голяма кошница с цветя. Определено мога да кажа, че преживях огромен шок от появата на буса, както и от всичко, което последва след това. Simple Smile

Беше ми много гадно от факта, че личният ми до момента живот, изведнъж стана обществено достояние, без да съм го искала, без дори да съм подозирала, че това може да ми се случи...
После обаче разбрах, че това не се случва на всяка жена, и някак започнах да се гордея, че съм преживяла такава силна емоция.
Едно е сигурно-никога няма да забравя това преживяване. Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Така е .. отначало може да е малко шокиращо,но аз също искам да предизвикам подобен ефект в моя приятел Simple Smile А можеш ли да ми дадеш инфо ... как точно е станало при него ... след колко време са му се обадили,че ще го посетят... колко пъти са го търсили и т.н ... ако можеш ест. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 551
дано успееш да изненедаш половинката си и това преживаване да остави светъл спомен в живота ви и не забравяй да кажеш как е минало  Peace

# 48
  • Мнения: 2 003
Естествено,че ще кажа! Стига само всичко, което съм намислила да стане! Най-вече да не са ме забравили Simple Smile  Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт