Детето ви спи, а има температура.

  • 9 704
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Сега за първи път се разболя и вдигаше точно нощем висока температура. Ама без да се буди. И си я оставях да спи, даже я оставях отвита и полусъблечена, за да се охлажда. За два дена спря да вдига температура.

# 16
  • Мнения: 1 820
Не я будя,но я гледам през около 1 час.Ако ми се стори много гореща тогава будя да.По принцип знам от нашия педиатър че ако вдигне голяма т.детето се събужда само и почва да плаче.Бързо оздравяване желая!  bouquet

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 15:31 от paneva_82

# 17
  • Мнения: 7 201
Не я будя ,ако Т е ниска,но ако ми се стори много гореща-да!
Бързо оздравяване!
PeaceИ аз така правя--ако е много висока Т дори слагам свещичка,да не разбуждам допълнително.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
високата Т унася... нужно е да се наблюдава непрестанно детето...
То може да си спи, но майката да е нащрек.

# 19
  • Мнения: 38
През ноща вдигна 38,6 и и сложих свещичка Ефералган. След 1ч. спадна. Мерих я докато спи с дигитален термометър в устата и вадих 0,5. Бързо оздравяване и на вашите дечица.

# 20
  • Мнения: 1 044
Не я будя. Ако вдига много висока температура и сънят й е неспокоен и сама се събуди, тогава й давам нещо, но иначе не.
И аз постъпвам по същия начин. Досега никога не е бил с висока температура и да не се събуди сам.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Аз им слагам термометъра,докато си спят и само ако е над 39,5 и се покачва ги будя за да дам някакъв антипиретик.Съответно я следя на всеки1/2-1час.

И аз така. Освен това, когато е с висока Т, моята дъщеря никога не спи спокойно. Върти се, хленчи. Едва когато Т спадне, се успокоява и заспива добре.

Общи условия

Активация на акаунт