Витамини за коса

  • 32 866
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Бирена мая. Peace

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Калмацин - всеки елемент допълва и поддържа действието на другия. Всъщност ми го препоръчаха против умора, защото съдържа магнезий и цинк, но после видях, че укрепва косата, ноктите и костите. Мисля, че и селенът имаше някакво значение за косата, но не съм сигурна.

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мъж ми донесе от Германия, оххх, забравих ги, едни с П, имаше тема за тях  Embarassed , но още не смея да ги пия, заради бременността и чакат ред в шкафа.
Приорин.

Да, точно, Приорин. Blush Grinning
а каква цена са тези витамини?
[/quote]

Малката опаковка ми я купи за 12 евро / 30 капсули / от летището на Франкфурт. Доколкото знам и в Гърция ги има, може дори и малко по- евтини да са, но ще е малка разликата, ако изобщо има.

# 33
  • Мнения: 277
Мъж ми донесе от Германия, оххх, забравих ги, едни с П, имаше тема за тях  Embarassed , но още не смея да ги пия, заради бременността и чакат ред в шкафа.
Приорин.

Да, точно, Приорин. Blush Grinning
а каква цена са тези витамини?

Малката опаковка ми я купи за 12 евро / 30 капсули / от летището на Франкфурт. Доколкото знам и в Гърция ги има, може дори и малко по- евтини да са, но ще е малка разликата, ако изобщо има.

[/quote]
А за колко време стига опаковката?

# 34
  • Мнения: 212
Мъж ми донесе от Германия, оххх, забравих ги, едни с П, имаше тема за тях  Embarassed , но още не смея да ги пия, заради бременността и чакат ред в шкафа.
Приорин.

Да, точно, Приорин. Blush Grinning
а каква цена са тези витамини?

Малката опаковка ми я купи за 12 евро / 30 капсули / от летището на Франкфурт. Доколкото знам и в Гърция ги има, може дори и малко по- евтини да са, но ще е малка разликата, ако изобщо има.

А за колко време стига опаковката?
[/quote]Пият се по три на ден при косопад и по една таблетка дневно само за подхранване.
Цената на голяма опаковка от 120 таблетки е около 40 евро.По скъпи идват,но за мен за по-ефективни.

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте  исках да попитам за тези винамини на Фитовал аз ползвам шампоана и  искам да си купя и витамините .. въпросът ми е напълнява ли се от тях , когА се пият , на каква цена са ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт