З а какво бихте искали да имате повече свободно време?

  • 2 175
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
Имам всичкото време на света!
Свободна съм да правя когато и каквото поискам.

# 31
  • Мнения: 2 478
Искам да имам повече свободно време за себе си-за спорт,за сън,за четене на книги,за фризьор....
Искам да ми остава време и за съпруга ми,защото сега нямам такова.
Искам просто понякога да си бездействам Laughing

# 32
  • Мнения: 1 168
За себе си! Искам да се поглезя малко, че каквато съм суетна... И за приятели, много ми липсват!

# 33
  • Мнения: 139
за танци, за танци и пак за танци

# 34
  • Мнения: 649
О колко искам, ама много искам!!! нямам време за почти нищо: работа, само работа и пак работа. Искам повече време за пътуване, за семейството си  и за мен. Ако ще опънала се на дивана щракайки по каналите пак е хубаво, защото значи, че имам свободно време да бездействам.

# 35
  • Мнения: 1 322
За себе си.

# 36
  • Мнения: 3 268
Нямам никакво време за себе си,ама никакво.След работа вземам детето от градина и до 9 часа не погъвам крак.Събота и неделя пак съм с малката,на фризьр ходя с нея даже.Нямам време за фитнес,за козметик,а така ми се иска.На козметик пак ходя с малката,но ми се иска да си направя някой масаж,за който се иска време,а го нямам.Всичко останало имам,само време не.

# 37
  • София
  • Мнения: 642
За почивка, сън, тишина....
Искам поне един ден да съм сама, да се излежавам с книга в ръка. Да подремвам, да се събуждам и пак да си чета....
Еееех...мечти.....
И аз затова си мечтая, както и за ден със семейството без грижи за храна, дом и други битовизми....

Всичкото това - накуп  Hug

# 38
  • Мнения: 42
Искам да имам повече време за себе си. Да чета книги, да спортувам, а не като сега- чета една книга от три месеца Embarassed.
А искам да се науча да правя сладкиши.  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 106
Искам повече свободно време за себе си - да спортувам, чета книги, гледам филми. От работа, омразната домакинска работа, игри и занимавки с дъщеря ми почти не ми остава свободно време. А когато заспи към 22ч вече нямам сили, а най-често и аз заспивам с нея, понякога дори и преди нея  Laughing

# 40
  • Мнения: 340
За работата ми. Сигурно много абсурдно ви звучи.

Страшно си обичам работата.  Занимавам се с наука, но нямам фиксирано работно време и така се получава, че като отделя необходимото внимание на семейството си и не ми остава толкова време да си поработя, колкото бих искала.  Отличен пример, че времето никога не ни стига.  Както и да го разпределяме.

# 41
  • Мнения: 210
за себе си. Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 222
САМО ЗА СЪН ВРЕМЕ НЯМАМ.ИСКАМ ПОНЕ ЕДИ ДЕН ОТ СЕДМИЦАТА ДА ПОСПЯ ДО ОБЯД, НО УВИ НЯМА КАК, ПРИНЦЕСАТА СЕ СЪБУЖДА НЕ ПО КЪСНО ОТ 8ч , А В ПОчИВНИТЕ ДНИ РАЗБИРА СЕ ПО РАНИчКО 6-Тч Mr. Green ИНАчЕ ЗА ВСИчКО СТАНАЛО НАМИТАМ ВРЕМЕ, В ОБЕДНАТА МИ ПОчИВКА ХОДЯ НА шОПИНГ ИЛИ НА МАНИКюР, МАСАЖ , СОЛАРИУМ-КАКВОТО МИ СЕ ПРИИСКА, А 2 ИЛИ ТРИ ПЪТИ ПРЕЗ СЕДМИЦАТА ВЕчЕР ПО чАС СПОРТУВАМ. ЗА ИЗЛИЗЗАНЕ ВЕчЕР, ПАК НАМИРАМЕ ВРЕМЕ ИЛИ ПО чЕСТО ПРИЯТЕЛИТЕ НИ ИДВАТ НА ГОСТИ.ТАКА чЕ САМО СЪН ИСКАМ...АМА НЯМА

# 43
  • Мнения: 351
За почивка, сън, тишина....
Искам поне един ден да съм сама, да се излежавам с книга в ръка. Да подремвам, да се събуждам и пак да си чета....
Еееех...мечти.....
И аз за това мечтая,и за почивка в планината далеч от хора,поне за месец време! Tired

# 44
  • Мнения: 919
Имам достатъчно свободно време за всичко. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт