Гласуване в категория "Преобразяване на снимка"

  • 4 971
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 314
Честито на победителите! Особено на Трист - единия от фаворитите ми.  bouquet
Моето скромно участие е 17 и благодаря на всички оценили скалъпения ми опит за преобразяване.

# 46
  • Мнения: 2 270
1. [/b]Много ми харесва играта с контраста.Просто и оригинално

2. Също много добра работа

3. [/b]
Интересно -добре изработено.Може би ако беше само топката,щеше да е по добре

4. Страхонто.Автора има голямо въображение.Изпипана от всякъде творба.Браво

5. На пръв поглед е страхотно.Идеята е супер,но когато увеличим се забелязва голяма разлика в качеството между различните картинки.

6. Загадъчно и тайнствено.Бих махнала хората от пейките

7. Нямам думи.Прекрасно и като изпълнение и като идея.Браво

8.  Също ,като №7.Браво на авторите

9. Тук заради идеята давам 10 по шестобалната система  bouquet

10. Тук освен да кажа едно голямо браво........ Hug

11. Тук сенките бъркат цялата работа.Идеята е страхотна

12.  Прекалено е голям контраста между палмите и задните дървета.Ако се дообработи ще стане супер.

13. Отражението не е много реално.Иначе ми харесва.Приказно е

14. Хубаво е ,но сравнение с останалите неща-бледнее

15. 
Тази текстура разваля нещата

16. Супер идейно,но перспективата в задната част не е добре и оттам се разваля целия вид на творбата

17. Като го видях отначало много ми хареса,като го увеличих обаче се появиха издайнически прозрачности /какви думи само Joy/на снежната маса.Въпреки всичко е супер

18.
Интересно

19. Идеята е интересна.Задължително без надпис.Може да се дообработи още.Например беседката в долния ляв ъгъл не е правилно позиционирана.Перспективата и е объркана.Като изключим тези неща,браво на автора

20.
Тук просто нямам забележки.Страхотно е

21. Луната ми идва малко по ярка

22. Хубаво е.Можело е замъка да е малко по голям

23. Интересно,но не е балансирано

24. Определено отражението във водата не е добре и бърка цялата работа на тази прекрасна творба

25.
Хубаво е

26. Страхонто е.Изпипано.Браво на автора

27. Идеята е невероятна.Трябвало е обаче да се оеднаквят елементите.Прекалено контрастират със старата книга


В заключение искам да кажа,че сте станали много много добри и това страшно ме радва.
Браво на всички  bouquet  bouquet  bouquet


ХАЙДЕ СЕГА СТЕ ВИЕ ДА КОМЕНТИРАТЕ

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 12:53 от ani69

# 47
  • Мнения: 2 099
 Ани мерси много за милото изказване, много съм горда, че и двете ми творби са ти харесали, въпреки че не получиха много гласове. Моите са н.4 и н.26.
 

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 13:01 от mimival

# 48
  • Мнения: 11 314
17. Като го видях отначало много ми хареса,като го увеличих обаче се появиха издайнически прозрачности /какви думи само Joy/на снежната маса.Въпреки всичко е супер
Кое точно имаш предвид, че не разбрах? Нагоре са облаци, не сняг. Може и на ЛС, да не тормозим останалите.
За да знам следващия път да не правя такива грешки hahaha

# 49
  • Мнения: 2 159
честито на победителите:peace:
Ани мерси за коментарите, много са полезни Hug
Моите са 25 и 27

# 50
  • Мнения: 2 035
Аууууу Ани, трогната съм за 10-ката, която ми даваш и благодаря и за хубавите думи и на 8-ма творба   bouquet  bouquet  bouquet
Ей това е учител да поощрява учениците си и да ги мотивира да се стараят все повече и повече!  newsm51

# 51
  • Мнения: 2 270
Вече-не ми обръщай внимание.Аз съм лек перфекционист по отношение на някой неща.
Ето какво имам впредвид

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
10. Тук освен да кажа едно голямо браво........ Hug


За първи път чувам нещо хубаво за моя творба от твоите уста, а това за мен значи много. Благодаря   bouquet

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893

13. Отражението не е много реално.Иначе ми харесва.Приказно е


ммда и аз го забелязах но ме домързя да го оправя Embarassed другия път ще обърна повече внимание Peace

# 54
  • Мнения: 2 270
ооооо Ники-наистина ли.Защо така? newsm78,аз харесвам нещата ,които правиш

# 55
  • Мнения: 11 314
Вече-не ми обръщай внимание.Аз съм лек перфекционист по отношение на някой неща.

Нека,нека, то така се учи човек.

# 56
  • Мнения: 2 818
1 - Наистина много хубави цветове и контраст. Само не разбрах идеята на леко  продължените нагоре сгради.
2 - Приятна атмосфера се е получила.
4 - Наситена с живот. Мисля, че можеше повече да се поработи върху разрушените части на сградите - така са просто като изтрити.
5 - като на Ани коментара
6 - ПриятноSimple Smile
7 - Много добре. Дърветата отстрани са с различни, но не си личиSimple Smile
8 - Добре направено!, но на мен лично ми идва твърде мрачно, особено предвид че това  е една от най-интересните църкви на толкова "цветен" архитект, но това няма значение в конкретното задание.
9 - Интересно и приятно.
10 - Много ми харесва. Дъното можеше да е от пясък/камъни, а не вода.
11 - Сенките са неправилни. Вертолетите с една идея по-жълти, за да се  вписват.
12 - Интересна идея. Различните части са не оеднаквен цвят и контраст.
13 - Много е хубаво. Отражението не е добре.
15 - Крановете можеха да са изчистени и текстурата е твърде силна.
16 - Без нещото във водата щеше да е  по-добре. Двете имат различна светлина.
17 - Харесва ми!
18 - Добре се  е получило!
19 - Сянката на коня не е добре - или коня да е част от рамката и да се виждат краката му, или сянката да е по пътя. Отзад личи твърде рязка линия , където фона става по-зелен.
20 - Перфектно! Може би само стълба е излишен.
21 - Харесва ми. Може и без луната, или да е по-бледа, синкава...
22 - Можех да кропна още снимката...
23 - Въртях го, суках го и изобщо не излезе това което исках. Съгласна съм за балансирането.
24 - Харесва ми. Отражението на сградата по-тъмно, не толкова рязко изрязано и режима на смесване да е друг...
25 - Перфектно!
26 - Приказно! Браво!
27 - Идеята е много интересна! Елементите са втърде различни и калинките не ми се връзват с истории за рицарски боеве, за каквито навява мисли колажа.


Не ме мразете много  Satisfied

Да добавя, че не се имам за много знаеща и можеща, но пък съм перфекционист в някои отношения....

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:42 от Maktub

# 57
  • Мнения: 2 035
Не ме мразете много  Satisfied

Аааа направо си те намразихме вече  smile3534

Ама мило на какво друго да ме избие като видя архитектурата на Гауди   Laughing....всичките му неща са ми дяволски и зловещи...По принцип всичката Готика е такава, макар че той не е типичен представител де но все пак. Затова мен лично на цветя и рози не ме избива като го гледам   Mr. Green Hug

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 18:40 от val_stef

# 58
  • Мнения: 2 818
Ми на мен явно съвсем други мисли ми навява Гауди Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 2 099
Maktub  мерси за коментара, напълно съм съгласна с изказването ти отн. н.4. /моя е , заедно с н.26/  Наистина можех да поработя още върху сградите, но толкова си играх с цялата картина, че направо ми втръсна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт