"Дневникът 39" - затягаме шкЮмбето, време е за диетУ

  • 10 910
  • 348
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 701
Мерси, момичета за съветите!   bouquet
Аз го пих сиропа сериозно в продължение на три седмици и първите две смъкнах 2см, които и до ден днешен си ги задържам, макар че се тъпча по много...  Sick

# 31
  • Мнения: 176
Mirama,а преди две години с каква диета си свалила кг.
питам,защото започвам да събирам информация,че след тази диетка ще започвам някоя друга,но още не съм решила коя newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 1 950
Минавам набързо за да ви  Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes всички, защото нямам време днес . Довечера ще чета подробно и пиша повече!   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 384
Айде пак  Mr. Green

Scorpi, много добър резултат! Браво   bouquet

Chocolata, да оздравяваш бързичко, ей  Hug  bouquet

Аз сега си направих тричаво хлебче с рулца от раци. Не е зле, яде се  hahaha Та това обядвам сега  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 424
Честита нова темичка   bouquet
Scorpi честито за сваленото 1.8 кг  Hug
MissCaprice ,Chocolata, lideto70 Тикве,Миранди,  Hug  Hug  Hug

# 35
  • Мнения: 3 050
нел виж дали така се виждат  Hug мои снимки
Аз сега се връщам от лекции-отидох и се върнах пеша Mr. Green поне от това съм доволна Crazy после ще пиша че сега ще хапна нещо  Hug
скорпи браво мила  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 197
: Scorpi Браво за минуса  bouquet
тиквети големи кулинарни изкушения правиш

iguanka с тебе имаме почти еднакви обувки,ама мойте са черни,много са сладки както и котето

sireni важното е ,че имаш хъс,то такива гостита с изкушения,много има.И все когато гледаме да сме стриктни

[Chocolata /color]Бъро да се оправяш и половинката да продължава все така да те глези Heart Eyes

Аз да дам отчет за днес
Закуска:кисело мляко
Обед:салата от 1 морков със сирене и малко кашкавал
Следобед ще е:пак кисело мляко
Вечеря-мисля да си препека сирене
Е това е за сега Laughing

# 37
  • Мнения: 22 414
Здравейте отново момичета- )))
При нас доста задуха и се прибрахме от разходката, общо сутрин и след обед направихме 3.5ч и към 7-8км. )))

С Дюкан засега се разбираме. ))) Към 11ч хапнах няколко лъжици кисело мляко, на обяд пилешка пържола, не можах да си я изям. Сега преди малко пак хапнах кисело мляко и довечера или пак пържола или яйца. Ще видим утре как ще е резултата. )))

Chocolata, аз сега почнах Дюкан, а за тази диета, за която ти казваш не съм чувала, може да ми пуснеш линк. )) Гледам да се разхождам повече, че за спорт ме мързи, а и госп ожицата в къщи е невъзможна. )))

красофифа, ами пак с мои си измислици свалих 10кг, но аз знам в общи линии какво ми е добре да ям и какво не. Основно салата моркови, домати и краставици и от време на време месо - пилешко, свинско, но само бут, телешко. Може и шунка и чат пат кашкавал. )))Но всичко това в доста ограничено количество. )))

# 38
  • Мнения: 1 384
Ох не мога да не се похваля какво похапнах сега - кис. мл. със степче Лелееее, супер вкусно било бре  Crazy Crazy Crazy

Те дюканките си правят честочко като им се прияде сладко, ама аз до сега не бях си правила. Лошото е, че тук не съм виждала степчета, макар че е абсурдно да няма  Thinking Имам няколко опаковки изостанали от България и сега си направих с малина.

Мога да изям цяла кофа сигурноооооооо  Joy Joy Joy

vodka_s_led, как сме млада девойко? Почна ли режимче   newsm53

nel15, мани голЕм смЕх с мойте кухненски прояви   chef Особено като се има предвид, че до преди да почна режима не бях готвила  hahaha


Mirama, не ти ли е малко дневното меню, като количество имам предвид Rolling Eyes 

# 39
  • Мнения: 1 197

Да почерпя едно следобедно кафе и лека закуска.Четиквето ,няма да се сети да метне по едно тричево хлебче с ролца от раци

# 40
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ехооооо  Laughing,ето ме и мен в новата темичка bowuu
Голямо благодаря на Миранди за усилията и труда,които полага за нас  и темата bouquet!
Тиквичке,голяма вкусотия казваш е това мляко със степче  Thinking,да не би да се доближава до плодово млекце,че тогава и на мен цяла кофа нема да ми стигне Joy
Мирама,успех и на теб с чичо Дюки! Hug
Мис Каприз давай паролка насам че много обичам да гледам снимки Hug.Игуанке, а ти изглеждаш страхотно с новите обувчици и поличка! Heart Eyes
Скорпи,честит ти минус и на Лидето.Давайте все така Peace
Аз отивам да забъркам едно кафенце и да почина малко,че непослушната Дария вчера и днес направо ми къса нервите Tired.После ще пиша пак,красиви млади дами с резултати най-голями! Joy Laughing

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мммммм,Нелке тъкмо навреме ми сервираш кафето! LaughingМного благодарско,ще си го изпия с кеф.Искам да ви питам по колко течности пиете на ден и слагате ли захар в кафето си?Аз с водата съм много скарана,а кафето без захар изобщо не мога да го пия Sick.

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 17:15 от valeria81

# 42
  • Мнения: 1 384
Айде и една почерпка от мен, че Нелка ме изкара голяма скръндза  Crossing Arms  Joy




valeria81, много се радвам да те видя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А млекчето наистина е като плодово  Crazy

P.S. не е за хора със слаби сърца или мн. гладни  Joy ама не можах да се сдържа
http://prumtiersen.typepad.com/photos/uncategorized/bonbons.jpg

# 43
  • Мнения: 22 414
Е, момичета, как ме подсетихте за кафе. ))) Аз днес не съм пила. )))
Да се оплача, в темичката за Дюки ми се скараха, защото представете си не съм била закусвала, ами като не мога какво - да ходя да се гръмна, само дето не ми го казаха де. Ама да съм си стояла дебела като не съм искала да спазвам точно диетата, е, то там все едно секта, ебаси.
И по повод това отидох и изядох един банан и една ябълка. Така че с Дюки бяхме до тук. Май ще мина пак на моите си плодове и зеленчуци, диетата на този Протасов, която каза Чоколата е точно като за мен. )))

# 44
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мирама,споко!Не се ядосвай,аз от време на време като ги чета и ми става ясно що за колектив са Naughty.Ако ти харесва диетата,що да се отказваш пък Thinking,просто не се отчитай там душко! Heart Eyes
Тикве ти тез работи добре че хубаво ги скри,ама пусто ми любопитство........ Sick и сега само за това ще мисля,доде не подхвана бисквитките на детето hahaha

Общи условия

Активация на акаунт