Арабско слънце тук изгрява и с нежна обич ни дарява~::~60

  • 25 267
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 126
Мили арабелки   bouquet  bouquet  bouquet
Забравих да се похваля-вече имам виза и билети за Алжир-заминаваме през юни
Днес се учих да правя кус-кус

Дайте ми съвети какво да нося за бебо-...не съм пътувала с бебенце досега.То има много време още...ама да си напарвя списъка отсега...че куп неща са ми на главата.
И с тоя ремонт в къщи...то пък тук един студ захвана...спирам и ремонти и мазилки!Иначе ще се изпоразболеем всички!

Дуа-мерси Мила че си ме поправила за месото в събота.....Грешно съм се информирала ... Embarassed  извинения  EmbarassedНЕ искам да съм като кон с капаци.....ще чета ,за това -не знаех за комбинацията с месото и сиренето.Моля те -прати ми инфо на лични-ако имаш.Искам да съм информирана.
Имам приятелка-от моя град,женена за ливанец.Като се роди детето им отидоха там-...та за пръв път видях Ливан на видео при тях.........красота-Арабската Швейцария!....

Рали-  това е специален поздрав за теб

http://www.vbox7.com/play:b6ed6a31
На мъжо-брата е на стаж по Ривиерата....ние и затова започнохме ремонта-та уж през деня да стоим в неговия апартамент,да не диша бебо ацетон и боя...ама то няма пролет тази година....студ-студ
Ох,как искам и аз на театър-организирахте ли се вече?Какво ще гледате?

Марси-направи ли баничките?! Кажи ми някоя лесничка рецептичка за сладки от Магреба-...да ги шашна като ида!   chef
Ама имай в предвид че съм вързана малко в ръцете.....не ме бива много-ама се старая!Нещо лесно за приготвяне,което да го направя там -пиши ми и ако се сетиш нещо друго като съвет

Свеар-знам че четеш-макар и да не пишеш ...ей -тази клавиатура.Марси ми препрати нещата  Joy
Пази се-...не знам какво е било другото лекарство в пратката! От теб научавам за такова! newsm78 Ама ще питам ....

Другарче- оздравя ли. Силен антибиотик пиеш...Баничка със сиренце направи ли?! Heart Eyes Заредила съм се с адреси тук на сръбски магазинчета-само да се стопли и атакувам и турския пазар ...за овче сиренце със саламура!Тук продават едно-фета-прилича на нашето...ама само прилича! Laughing

Водна Лили,къде си днес...  bouquet







# 286
  • Мнения: 3 804
отново в играта Sunglasses
криси явно не си про4ела последните статии които пуснах в темата за израел,после ги пуснах и в нашата-ако искаш ще ги пусна пак,или ще ти ги изпратя на ли4ни,вярно Британия забъркаха кашата,но от тогава до дсега близо 60 годи евреите убиват палестинците,разрушават домовете им,изкореняват дърветата им и т.н
Браво имаш добра памет ,запомнила си това за госта и 3те дни,мисля няма какво пове4е да пиша моми4етата отговориха

# 287
  • Мнения: 3 804
дала 4естита виза-за бебето,най важното да си вземеш за изпът пове4е храна вода и дрехи,останалото ще си вземеш от там,но не забравяй-лекарства-поне за изпът
катенцетова с театъра у вас е супер,ако искаш и филипинките да изпратя,4и4ото съвсем ще се  #Crazy,
днес халпетата се хванаха и пренаредиха цялата им стая-гардероб ,шкафове,легла и ит.н-а утре аз ще пера килим,то и без това скоро ще се махатр вси4ките,дай поне да са с един по малко,не се вклю4их по рано 4е днес мъжо е в къщи и беше окупирал компа само от време на време попро4итах малко
амал4е сега ще ти пиша

# 288
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
заповядайте в новата тема момичета  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279691.new#new

# 289
  • Мнения: 333
Здравейте всички!  Hug

Искам да изкажа и аз мнение по въпроса за безсмисления спор, който се води от "3 дена".
Криси ако влизаш в тази с цел да си разнообразяваш ежедневието, спорейки с добронамерените момичета тук съветвам те по-добре е да се откажеш. Мисля, че всички те посрещнахме достатъчно гостоприемно и учтиво и въпреки острия ти въпрос-изказ, с която засегна доста жени тук те ти обясниха как стоят нещата. Не знам какво се целиш. Но на мен лично вече ми писна да чета безсмислените ти постове. И за това ще ги прескоча, защото не искам да влизам в безсмислен конфликт.  Peace

Сабина голям талант е Йоанка.... на тебе си се метнала явно. Но щом детето има талант, съветвам те непременно да я запишеш още докато е малка на някакви танци или балет. Голяма сладурана е тя.  Heart Eyes

Ани праваси..точната дума за него е "глупак и лъжец"  #Cussing out #2gunfire

Дуа аз не приемам твоите думи като четене на конско, а като съвет, за което много ти благодаря.  Hug

Рали мерси за поздравчето  Hug

манел  Hug

надиа опитвам се да подтисна любовта си с гняв и омраза. Но искам след време да не чувствам нито едното. Искам да съм безразлична. Това е най-коварното нещо в характера ми. Дано в най-скоро време утихне бурята и болката в сърцето ми.  Tired

Кате идеята на Дуа е много оригинална ама ще има ефект. Иска ми се и аз да видя шоуто.  Laughing
А по въпроса за девствеността  наистина си права. В днешен ден никой не оценява вече тези неща. И майка ми ми обяснавяше за проблемите, които могат да възхикнат при такива връзки, но не ми е забранявала никога и не е била категорична никога и против такава връзка, докато баща ми като стане въпрос за смесен брак винаги казва : "всяка жаба да си знае гиола".  Confused





# 290
  • Мнения: 1 655
Добър вечер момичета!
Имам да чета цели 10 стр. , а ми се спи ужасно!
Не знам какво правя но все не ми остава време за форум!
Сами е добре и е в пълната си сила на белите и щуротиите!
Целувки на всички!
Ето ви една много красива мисъл от мен!
Най-хубавия ден-днешният. Най-голямата спънка-страхът. Най-лесното нещо-да се заблудиш. Най-голямата грешка-да паднеш духом. Коренът на всички злини - егоизмът. Най-хубавото развлечение-работата. Най-лошото поражение-отчаянието. Най-добрите учители-децата. Най-голямото щастие-да си полезен на другите. Най-неприятният недостатък-лошото настроение. Най-красивия подарък-прошката. Най-добрата защита-усмивката. Най-доброто лекарство-оптимизма. Най-мощната сила на света-вярата. Най-стимулиращия дар-надеждата. Единствената реалност-любовта.

# 291

Общи условия

Активация на акаунт