желая ви успех от все сърце!!!!!!!!!!!!!

  • 1 729
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 9 973
Здравейте на всички,които посещавате този подфорум.Нямам молба или питане,а просто искам да ви кажа,че ние,които не пишем тук сме съпричастни към вашите проблеми.Често чета тук,но не пиша и ето днес реших да ви кажа,че аз съм с вас Hug

            Пожелавам успех на всяка една от вас и дано вашите мечти се сбъднат!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 1
  • Мнения: 611
Много мило си го казала , благодаря ти  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 201
И аз благодаря..от сърце!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 197
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ!!! Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 539
Много благодаря  Hug   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Деси, благодаря за подкрепата! Не можеш да си представиш какво е за нас този форум и колко много ни помага.

# 6
  • Мнения: 616
Много благодаря за хубавите думи   Hug   bouquet

# 7
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Ами и аз тогава да кажа момичета, че съм с вас, подкрепям ви, радвам се много на всяка, която види двете чертички, вълнувам се, когато имате симптоми преди датата и така с всичко, чак понякога ме хваща луда мания за второ. Обичам ви, с вас съм   bouquet

# 8
  • Мнения: 160
 smile3525 Благодарим за подкрепата!

# 9
  • Мнения: 444
Благодаря Ви момичета!!! Много е мило!!!!   Hug  bouquet

# 10
Наистина е по-леко когато знаеш, че в трудните моменти не си сам!
А този форум е идеалният приятел да споделиш тревогите си, които в ежедневието малко хора биха заинтригували истински!   typeuu

# 11
  • Мнения: 551
Деси и Зузи благодаря ви за топлите думи   bouquet
Много гуш  Hug Hug Hug от мен

# 12
  • Мнения: 674
Благодаря и дано пожеланията ви в най- скоро време станат реалност Praynig  bouquet

# 13
  • Мнения: 232
Много благодаря за топлите думи,защото такива неща стоплят сърцето ми и ми дават кураж да продължа напред,да не се отчайвам,да не се отказвам!Благодаря!!!  bouquet

# 14
# 15
  • Мнения: 120
Деси, Зузи! Hug Hug Hug
Благодарим за подкрепата. Имаме нужда да знаем че някой ни подкрепя, защото често се губим по дългия път, лутаме се из гори от съмнения, бродим в полето на безизходицата. Благодарим ви че сте с нас в сърцата си!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16

Общи условия

Активация на акаунт