Майските слънцa изгряват от сега(23)

  • 9 999
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 186
ЧЕСТИТА  НИ ТЕМИЧКА,
мисля  че тя  трябва  да започва  с първите  бебоцииии Hug
няма  да е лошо МАГИ да  сложиш съобщение  най-горе Peace

# 16
  • Мнения: 207
Ето ме и мен тук  Mr. Green

Момичета да попитам - вие имате ли някакви притеснения да се подстригвате и боядисвате по време на бременност  newsm78 Чувах някои коментари,че боята можело да проникне през скалпа и да навреди на бебето,мен лично ми се струва това малко бабешка деветина,ама какво мислите?

За 27.03 за лекцията за кърмене във варна има ли желаещи и ще се събираме ли по-рано за тортичка и кафенце  Peace ?

# 17
  • Мнения: 87
Ето ме и мен тук  Mr. Green

Момичета да попитам - вие имате ли някакви притеснения да се подстригвате и боядисвате по време на бременност  newsm78 Чувах някои коментари,че боята можело да проникне през скалпа и да навреди на бебето,мен лично ми се струва това малко бабешка деветина,ама какво мислите?

За 27.03 за лекцията за кърмене във варна има ли желаещи и ще се събираме ли по-рано за тортичка и кафенце  Peace ?
jerry,аз специално не се притеснявам да се боядисвам и подстригвам!
Даже днес ходих на подстрижка Wink....а по нататък мисля и да се боядисам!
Все пак нека и другите мами си кажат мнението thumbsup

# 18
  • София
  • Мнения: 186
jerry,аз лично не  съм се подстригвала,нито боядисвала,
за последно бях на  фризьор за подстрижка август месец след морето,
моя  фризьор   не  иска да ме  подстригва,само ми казва че сега  не  трябвало.
Косата  ми нито цъфти,нито е изтощена,напротив по-здрава и красива никога  не  е била,
а и съм решила да си оставя  моя цвят,
до сега  бях  на кичури,вече доста  моя коса е израснала от август  насам Grinning

# 19
  • Мнения: 0
Ето ме и мен тук  Mr. Green

Момичета да попитам - вие имате ли някакви притеснения да се подстригвате и боядисвате по време на бременност  newsm78 Чувах някои коментари,че боята можело да проникне през скалпа и да навреди на бебето,мен лично ми се струва това малко бабешка деветина,ама какво мислите?

За 27.03 за лекцията за кърмене във варна има ли желаещи и ще се събираме ли по-рано за тортичка и кафенце  Peace ?
Аз лично бях в петия месец като се подстригвах, а в шестия се и боядисвах, че да съм красива за сватбата си.  married  newsm03

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Подстригвам се и се боядисвам всеки месец  Peace
Не вярвам на суеверия.Всичко което и леееееко ми намирише на бабина деветина дори го правя нарочно.Мразя ги тея средновековни глупости.Лично мнение , дано някой не се обиди от мнението ми Peace

# 21
  • Мнения: 48
Аз се подстригвах и сега мисля пак да хода, че след това съвсем пък няма да ми остане време сигурно. И на кола маска дори ходя. Мисля към края на април, е преди Великден де пак да отида - поне да не ме бръснат след толкова години кола.
Не вярвам и аз на суеверия - поне не за това.

# 22
  • Мнения: 247
Подстригвам се и се боядисвам всеки месец  Peace
Не вярвам на суеверия.Всичко което и леееееко ми намирише на бабина деветина дори го правя нарочно.Мразя ги тея средновековни глупости.Лично мнение , дано някой не се обиди от мнението ми Peace

Аз постъпвам по същият начин.  Peace

# 23
камелия, благодаря ти!

Изобщо не бях погледнала, то и писанието ми и то вече не е актуално  Embarassed ама, като не съм влизала от миналата седмица, а вие пишете ли пишете, не смогвам да ви изчета.

ЧЕСТИТО НА МАМА АНИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И САМО ДА ГИ РАДВАТ!

За свекитата - то всеки човек си е различен, но няма да забравя какво ми каза майка ми първите пъти когато й се "връзвах": "Не забравяй, че тази жена е родила мъжа, който ти си харесала и обичаш, така че не може да е чак толкова лоша". И до сега си го повтарям всеки път, когато каже нещо с което не съм съгласна. Тя е и доста разбрана като цяло. Е, има си "своите отклонения", напр. "трябва по-често да ни даваш детето, то не есвикнало да ни гостува". Аз: "'Ами добре, само че тамън реша да ви го дам и ти или заминаваш на ски (в BG или EU), или в командировка, или си на купон. И аз не успявам да се вредя".  Sad

Честно казано, докато живях при нея не е имало големи проблеми. В началото няколко пъти ми направи забележки или ми уточни това така се прави, онова иначе иииииии аз спрях да правя каквото и да било, освен ако не ме помолят изрично. Все пак бях и бременна и никой и не очакваше от мен да се трудя по цял ден.

Подстригвам се и се боядисвам всеки месец, нищо ми няма. При предишната ми бременност пак го правех. Съвременните бои са доста щадящи, така че според мен няма как от главата да стигнат до бебето, че и да му навредят.

# 24
  • Мнения: 19
смело се боядисвам и смело се подстригвам,  smile3553 е, тва второто по нарядко ....  щото ме мързи все да се наканя; а и ноктите не ги жаля  pletka и режа и лакирвам. Забавляват ме бабините измишльотини .... тва незнанието кво ли не прави!

# 25
  • Мнения: 147
Леле, нима нацелих първа страница JoyЧестито и благодаря за хубавата тема. Записвам се.

Аз се боядисвам и подстригвам. Е първото боядисване беше в края на третия месец, че нали казват - не е вредно, ама... не се знае. Та всъщност сега май втори път или трети ще се боядисвам, че и косата расте много бързо и е грозно. Няма да се занемаряваме я. А за подстригването - всичко са глупости.  Naughty

ПП Ух, не сварих. Докато напиша два реда и пак изостанах Embarassed Laughing.

# 26
  • Мнения: 7
И се подстригвам, и ноктите правя, и на козметик ходя на 2-3 седмици, и на масажи на лицето и деколтето... Изобщо не ги слушам тия глупости. Особено като отида при свеки (че ни е на 50км) даже и се хваля и адски се забавлявам да гледам как вътрешно беснее ама не смее да каже нищо че като извадя отровния зъб... Преди време чух от комшиите че е казала че съм голяма змия  smile3521
После само благодарих за комплимента. Иначе в началото като забременях (а ние чакахме този момент 3 години) ми направиха забележка (двамата със свекъра) че нищо вече не съм пипвала у тях като отида. Т.е. не слугувам като етърва ми. Какво като съм била бременна. Направо бях шокирана. Не стига че си идваме с всичката храна и никой 1 стотинка не дава ами и с претенции да им вдигам и слагам, да чистя, да мия... Че у нас някой идва ли да ми помогне. И съм забранила вече да идват у дома.

# 27
  • Мнения: 37
Подстригвам се разбира се та как няма 9 мес много повече ще се изтощи косата ако не се подстриже Thinkingбабини деветини #2gunfire За боядисването съм чувала че може и да не хване хубво боята но да вреди на бебето на дали newsm78
За лекцията на 27.03 мамчета нали има две лекций едната е в Годзила на Мария Луиза от 9:30ч сутринта   др си е в окръжна от 15:00ч  кой каде предпочита да отиде и имали желаещи ?Аз съм за кадето изкате та може и на двете да отида има достатъчно време интервал Peace
Ох сега гледах часът на мама с една мама със тризнаци много ми стана миличко душици малки  newsm03 развълнувах се нещо  newsm53 .А meyz мила утре няма да те изпуснем на линия съм във 15:30ч
Ох бе мами да ви питам та дали само аз съм така вече емоцийте ми са в повечко много съм чуствителна за всяко едно утношение честичко се просълзявм дори и на най най смотаната сапунка  newsm78 и от радост си плача често малиййй каква съм станала ревла самоо  smile3506

# 28
  • Мнения: 207

...За лекцията на 27.03 мамчета нали има две лекций едната е в Годзила на Мария Луиза от 9:30ч сутринта   др си е в окръжна от 15:00ч  кой каде предпочита да отиде и имали желаещи ?Аз съм за кадето изкате та може и на двете да отида има достатъчно време интервал Peace
...Ох бе мами да ви питам та дали само аз съм така вече емоцийте ми са в повечко много съм чуствителна за всяко едно утношение честичко се просълзявм дори и на най най смотаната сапунка  newsm78 и от радост си плача често малиййй каква съм станала ревла самоо  smile3506

Аз съм също и за двете лекции,поне засега де,да не ми мине котка пътя  Peace
А за емоционалните моменти - рева на ВСИЧКО сантиментално,даже ми е забранено да гледам новините,че се впрягам като четат криминалните хроники  ooooh! Някой път като си помисля каква съм щастлива с мъжо и рева пак от щастие,ама и доста течности пия,няма опасност да се дехидратирам  hahaha

# 29
  • Мнения: 96
Подстригвам се и се боядисвам, както и всички останали процедури, които съм правила, преди да забременея. Вече боите са беамонячни, а  причините да не се боядисва, са че амоняка преминава през кожата на салпа и от там отива в кръвообръщението на майката и може да премине през плацентата. Но за да има проблем трябва голямо количесво амоняк.

Общи условия

Активация на акаунт