Френска боя за коса Les trois chenes

  • 2 524
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 094
Моя приятелка е поръчала безамонячни бои за коса на френската фирма Les trois chenes (трите дъба). Вероятно имат не само безамонячни, а и амонячни бои. Моля, ако някой ги е ползвал или има информация за тях да сподели. Блрагодаря предварително!  bouquet

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 09:55 от Bastet

# 1
  • Мнения: 3 094
ау, значи никой не ги е ползвал Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 275
Май за тази боя за коса става въпрос, м?  Rolling Eyes Троа Шен

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266517.0

# 3
  • Мнения: 3 094
Да Simple Smile. Много  ти благодаря!  bouquet

# 4
Съжалявам,че по-рано не съм видяла тази темичка. Майка ми я е пробвала тази боя,и много и хареса. Доколкото си спомням каза,че по-дълго време издържа,и не е толкова вредна-няма амоняк, резорцинол и парабени. Мисля,че нямат амонячни бои.

# 5
  • Мнения: 3 094
Съжалявам,че по-рано не съм видяла тази темичка. Майка ми я е пробвала тази боя,и много и хареса. Доколкото си спомням каза,че по-дълго време издържа,и не е толкова вредна-няма амоняк, резорцинол и парабени. Мисля,че нямат амонячни бои.

Ей, благодаря - значи ще кажа на приятелката ми смело да ги взима!  bouquet

# 6
  • Мнения: 3 094
Съжалявам,че по-рано не съм видяла тази темичка. Майка ми я е пробвала тази боя,и много и хареса. Доколкото си спомням каза,че по-дълго време издържа,и не е толкова вредна-няма амоняк, резорцинол и парабени. Мисля,че нямат амонячни бои.

Пак да питам - а от къде си я е купила майка ти? Благодаря предварително да отговора!

# 7
  • Мнения: 9 865
Споделете и някаква цена все пак!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Боята е супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт