За шишетата CAMERA

  • 11 278
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Едно от шишетата ми бяха Камера и не видях голяма разлика от другите.    Simple Smile

# 16
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Алекс е отгледан с такива шишета. Всичките му бяха такива и само такива.
Никакви проблеми не сме имали никога  Peace

# 17
  • Мнения: 4 451
Голямата ми дъщеря отгледах с такива шишета, няма проблеми. Всички са направени от такава смола.

# 18
  • Мнения: 4 753
Аз ползвам на Камера, но стъклени (предпочитам ги пред другите). Евтини са, но се мият много добре само с гореща вода. Имам и на Авент шишета, но не ги харесвам. Синът ми няма колики, но не гарантирам, че е от шишетата.

# 19
  • Мнения: 2 310
Използвала съм само тези шишета и стерилизатора за микроволнова също.Оплаквания нямам.Издържливи са.
Вярно е,че щом е евтино нещо го обявяват за долнопробно.

# 20
  • Мнения: 3 312
имаме и такова - за водичка го ползваме  Peace  имам и Авент ,Б-фрии ...  и разликата е само в цената  Hug 

# 21
  • Мнения: 2 746
Благодаря на всички!
Аз се притеснявах от факта, че са много евтини, но пък не винаги скъпото е най-доброто! Peace

# 22
  • Мнения: 523
Аз и за двете си деца ползвам САМО камера и съм страшно доволна . Изварявала съм ги , мила съм ги със стелиризатор и изобщо не са мръднали - нито текат , нито дори надписите и мерителните показания им са се изтрили , а и са евтини . Много съм доволна и изобщо не съм си и помисляла да дам примерно 20 лева за някакво ортопедично шише против колики илинещо такова . И бибата на малката също е камера . Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 734
Шишета като всички останали.На мен не ми харесва единствено тясното им гърло,по-трудни са за почистване и като се сипва АМ-то с лъжичката почти винаги пада по малко и навън.

# 24
  • Мнения: 745
Купила съм едно такова за вода.

# 25
  • Мнения: 1 586
И ние имахме такова шише,пиеше чай от него,не сме имали проблеми но после взех пак Камера само,че от кръглите с дупката в средата,като тези на Чико, е то течеше много и не съм го ползвала. Peace

# 26
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
взела съм едно такова шише за хранене навън че термобокса ми е Камера и другите широките не се събират, гадното му е че биберона пуска като е легнал, но бебка го харесва и си пие от него Simple Smile мисля сега да купя друг вид пак от тази марка пак занавън Simple Smile

# 27
  • Мнения: 491
Не ги харесвам,защото са тесни и се мият трудно.Най доволна съм от Avent

# 28
  • sofia
  • Мнения: 73
Всичките ми шишета са на Камера и до сега проблеми с тях не съм имала даже съм много доволна,а и цената позволява честа подмяна което с другите доста по-скъпи аз поне не бих могла да си позволя.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 73
Не ги харесвам,защото са тесни и се мият трудно.Най доволна съм от Avent
[/Ами има четки за тая работа.
quote]

Общи условия

Активация на акаунт