за кого са бебешките магазини?

  • 1 954
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 568
Здравейте мами,
в нашия квартал има 6-7 бебешки магазина и в нито един не са се сетили да поставят рампа за бебешките колички. Или трябва да оставиш отвън бебето, което е опасно, или да го гушкаш с едната ръка а в другата да награбиш десет пюрета и пакет памперси с риск от изпускане. Какво  ли ще стане ако майките спрат да влизат в такива магазини? Те явно са предназначени за други хора.

# 1
  • Мнения: 9 973
права си,........аз карам някоя от продавачките да го наглежда

# 2
  • Мнения: 673
 Ами ще трябва да започнат сами да си готвят....javascript:void(0);
newsm62   Шегувам се!!!!
  То само пред бебешките магазини да беше ,че с мед да го намажеш. Това е проблем навсякъде и май е характерно само у насjavascript:void(0);
#Cussing out

# 3
  • София
  • Мнения: 43 833
абе...в повечето детски магазини има достъп с количка....с риска с нея да запълниш целия магазин.....

# 4
  • Мнения: 1 197
Влизам си с количката и въобще не ми пука(отнася се за всички магазини).

# 5
  • София
  • Мнения: 1 522
И аз понякога се чудя детето ли да гледам отвън или да гледам стоките в магазина. Не е много удобно като влезеш с количката и запълниш магазина, особено ако влязат и други майки няма място. Но явно никой не е помислил за това.


# 6
  • Мнения: 9 814
Проблемът не е само в бебешките магазини. Там не влизаме всеки ден по няколко пъти, а и да влизаме не се редим на големи опашки и не се бутаме с много хора. Проблемът е и в магазините за хранителни стоки, в по-голяма често от които, трудно се влиза с детска количка.Изключвам големите вериги, макар че, и в някои от тях придвижването между щандовете е трудно.

# 7
  • Мнения: 745
За бебешките магазини ,ясно.Аз съм възмутена как е възможно във Варна,в поликлиниката на Младост да няма рампа,а има 20 стъпала най-малко.И гледката е чудесна-майки с колички се чудят как да влязат на консултация. #Cussing out

# 8
  • Мнения: 3 376
Вярно е,че проблема не е само пред детските магазини.
Но все пак като си тръгнал да правиш такъв би трябвало да предвидиш,че повечето майки са с колички Rolling Eyes 
В нашия град не се сещам за такъв без рампа.

# 9
  • Мнения: 4 111
Ако не мога да вляза с количката - не влизам никъде. Детето си не го оставям каквото ще да става.

# 10
  • Мнения: 1 745
И аз не оставям бебка!  Naughty Количката-да,но нея...Иначе все пак сме в България,нищо не ме очудва.В нашата поликлиника също няма рампа,няма парно...

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Така е, преди в магазини където не можех да вкарам количката, голямата щерка стоеше до количката отвън, така процедирах. Сега вече е лесно Laughing

# 12
  • Мнения: 2 090
Наистина не е доизмислено както трябва.Но какво да си говорим наистина като даже и пред някои поликлиники няма рампа  ooooh!,какво остава за детските магазини?!?Както каза един небезизвестен тип:''Живеем в страна,за която най-подходящото име е АБСУРДИСТАН".

# 13
  • Мнения: 2 757
А тия с близнаците кво правят  newsm78. Много е тъпо наистина. Тук в бебешките магазини се влиза с количка, но наистина вътре после не можеш да се разминеш, та кел файда. Затова аз лично пазарувам или сама или излизам с някой да седи навън с количката, докато аз пазарувам.

# 14
  • Мнения: 523
Аз съм забелязала следното нещо : магазин , чиито собственици имат бебе-ИМА рампа , останалите магази - НЯМАТ ! Забележете тази тенденция - вярна е .
А какво ще кажете за магазини , на които виси следната бележка :

" НЕ ВЛИЗАЙТЕ В МАГАЗИНА С ДЕТСКИ КОЛИЧКИ , ЗАКУСКИ И СЛАДОЛЕДИ ! " , т.е. да не се цапа пода с кал от колелетата , предполагам . И най - странното е , че подобен надпис виси на един от детските магазини в Попово . #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт