Маркови чанти on-line

  • 29 229
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 818
Да, за менте и толкова е много.

# 16
  • Мнения: 682
Ментета са, скъпи ментета при това. В Италия можеш да намериш подобни реплики в диапазона 20 - 80 евро(зависи как се спазариш ). Е, сега с ниския долар е изгодно да се пазарува в щатска валута, особено ако посочените в сайта цени са за чанти от естествена кожа, което ме съмнява.

# 17
  • Мнения: 562
Това са си пълни ментета, но аз лично бих носила такова менте Grinning


 newsm10

# 18
  • Мнения: 751
Ммм страхотни чанти.  Heart Eyes
И цените им страхотни. Heart Eyes

# 19
# 20
  • Мнения: 72
Много са яки!

# 21
  • Мнения: 13 512
Естествено- фалшиви! И ако не идват от Европейския съюз, можете да си довлечет проблем с получаването им.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 825
Интересен е, обаче, акцентът върху детайлите при снимките.

# 23
  • Мнения: 459
Ментета отвсякъде, Хермес чанта за 350 US, невъзможно!!!  Няма Хермес под 1000-1500 US

За менета цените са им височки - LV, Gucci ментета може да се купяt за по 20 Eur

 

# 24
  • Мнения: 649
Да се скарам аз на авторката какви мухи ни вкарва в главите. След това разглеждане на този сайт, с тези прекрасни чанти мислиш ли как ще спа спокойно, докато поне  една не стане моя.

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ооох, Eрмес са ми слабост, нямам ни една де, но са много красиви иииии скъпи. Ако са естествена кожа и добра изработка обаче, въпреки че са менте си струват парите според мен.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 11:38 от Камамбер

# 26
  • Мнения: 147
абсолютни ментета ..никой ли не е гледал серията от "Сексът и града" с фалшивата чанта Шанел на Саманта ... Peace

# 27
  • Мнения: 3 094
Ясно е, че са фалшиви, но не всеки може да си купи оригинални. За парите си на имитация са малко скъпички, но повече ме притеснява проблемът, който може да се породи при вноса/получаването им и качеството им - може да не са от естествена кожа или пък с грозни шевове и метални аксесоари по чантата. Честно казано такива имитации предпочитам да си купя от чужбина - поне да ги разгледам преди да ги купя. Едно 20-25 ментета имам и не се оплаквам   Peace Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 224
Ментета са.. кой луд ще ги продава на тези цени иначе Sick

# 29
  • Мнения: 337
Повече от ясно е, че са ментета, една чанта на Версаче в Рим е от 1000 евро нагоре. Ами аз паднах,като видях тази
http://www.phoenix-luxury.com/product_info.php?cPath=89&products_id=2307
Преди време я гледах в едно списание, една от актрисите мисля, че беше със същата и аз дълго въздишах по нея, няма как да я сбъркам. Старите ги давам на майка да ги чете, ако не ги е изхвърлила ще се поровя да пиша точно коя е собственичката на оригиналната, а цената беше над хилядарка.Говореше се колко струват най-скъпите чанти или нещо от рода, не си спомням вече.
Но чантата е трепач, както и да е, не че имам пари за ментето....... Joy

Общи условия

Активация на акаунт