Маркови чанти on-line

  • 29 234
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 171
Че са ментета, ментета са, ама много скъпи, бе.... В Истанбул последния път като бях, попаднах в един магазин, където ми се зави свят от "маркови" чантета - толкова добре изпипани, че почти час ги оглеждах. Бяха и на добри цени - тези, които ми хванаха окото, бяха около 60-80 долара. Заканила съм се следващия път да награбя 4-5 чанти...
tanya.d  казвай бързо къде е този магазин в Истанбул, че скоро ще хода,мооооля те! Hug

# 46
  • Мнения: 3 830
Има хубави модели, но едва ли са истински.
Избирам си само чанти, които са естествена кожа, както и обувки, манта, колани и т.н. Peace Не понасям изкуствената кожа Sick

# 47
  • София
  • Мнения: 1 825
Че са ментета, ментета са, ама много скъпи, бе.... В Истанбул последния път като бях, попаднах в един магазин, където ми се зави свят от "маркови" чантета - толкова добре изпипани, че почти час ги оглеждах. Бяха и на добри цени - тези, които ми хванаха окото, бяха около 60-80 долара. Заканила съм се следващия път да награбя 4-5 чанти...
tanya.d  казвай бързо къде е този магазин в Истанбул, че скоро ще хода,мооооля те! Hug

Моля и на мен инфо! Praynig

# 48
  • София
  • Мнения: 421
Тази я има в едно магазинче до нас http://www.phoenix-luxury.com/product_info.php?cPath=88&prod … =2200   - 200 лв.
Кожата е естествена и изглежда много добре.Питах продавачката защо е толкова съпа като е менте.Тя пък се обиди и каза,че не била Mr. Green .

# 49
  • Мнения: 13 512
Тази я има в едно магазинче до нас http://www.phoenix-luxury.com/product_info.php?cPath=88&products_id=2200   - 200 лв.
Кожата е естествена и изглежда много добре.Питах продавачката защо е толкова съпа като е менте.Тя пък се обиди и каза,че не била Mr. Green .
Марк Джейкъбс и Майкъл Корс започнаха отпреди 2 г. да шият масово в Китай и веднага си пролича- пазараът се заля.

# 50
  • София
  • Мнения: 421
Монда, искаш да кажеш,че може  да е менте-истинска?
 newsm78 Ама наистина изглеждаше много добре...чудя се дали си заслужава,но като знам,че имам Фурла за 200 лв. са едни колебания..

Общи условия

Активация на акаунт