LaRedoute - Кодове

  • 62 379
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 094
И аз имам код, който изобщо немога да разбера какво намаля - 57398 пише 20 евро от 55 евро покупки и безплатна доставка. Уж е само за есен зима 2007 и за намалени цени, новоте, червени и мини. Ноо аз нищо съществено неможах да намаля, а изрушках целия сайт, намали ми само едни ненамалени маратонки от миналата колекция, и то номер който не ми върши работа. Дано на някой успее да свърши работа ето описанието със ситни букви да не пълня темата *Offre valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail pour un montant minimum de 55€ d'achats sur les pages et boutiques FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER de la collection Automne-Hiver 2007 y compris prix verts, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix rouges et prix mini, sauf pages Christian Lacroix, et pages Calvin Klein et de la collection Printemps-Eté 2008, y compris prix verts, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix rouges, collections Christian Lacroix et Sonia Rykiel et marque Repetto. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction strictement personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en rendez-vous Shopping, sur minitel et sur Redoutel.

Само за зелени и "безцветни " цени от старата колекция е.....Всички други цени и дизайнерски колекции като Кристиан Лакруа, Соня Рикиел и Репето са hors (извън).

# 61
  • Мнения: 1 425
Момичета мога ли да ви помоля да ми дадете някой код който да намаля скъпи маратонки. PraynigМного искам да зарадвам мъжо,от сутринта чета чета обаче....... Praynig Praynig Praynig

# 62
  • София
  • Мнения: 1 231
На мен тази сутрин ми пратиха този код-18309,обаче не разбрах какво намаля... ooooh!
Пробвах ,пробвах обаче...... newsm78
Опааа стана редактирам се.......Намали ми прикс мини и дава подарък раничка PeaceЕдна с мишка и пише Рататул... Rolling Eyes

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=18 … urecode=001RO0623

-16 E + подарък раница Рататуй с аксесоари и каталог
Благодаря ти много...... HugТочно това е.... Peace
А да ви питам тези персоналните кодове които пращат пак само по веднъж ли могат да се ползват или мога няколко пъти от един акаунт. newsm78

Точно за кода с мишлето Рататуй, който намалява при мини искам да ви обърна внимание, че е свръх персонален - пише ,че се ползва еднократно на домакинство - une seule fois par foyer.

И аз щях да пиша, че кода май е персонален понеже го пробвах и при мен не действа........жалко, иначе е сладко мишлето даже си купуваме салфетки с него  Grinning

P.S. Коригирам се............сега си проверих другия акаунт и там я имам офертата с код 18325, урааааа  newsm44

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 14:46 от sparkk

# 63
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета мога ли да ви помоля да ми дадете някой код който да намаля скъпи маратонки. PraynigМного искам да зарадвам мъжо,от сутринта чета чета обаче....... Praynig Praynig Praynig

Много е относително това за кода, който искаш...........при едни може да действа един код, който пък да не става при други. Пробвай с 54305  Peace

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 14:41 от sparkk

# 64
  • Мнения: 743
И при мен код 18309 и 18325 не действа   Confused
Жалко наистина ,страхотна оферта  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 1 701
А аз въобще не мога да им схава логиката на кой изпращат и на кой не ...
Как подбират потреителите и решават, че тоя ще има ког а оня не?

# 66
  • Мнения: 433
Eдин код и от мен 57711 намаля 10евро при 30евро покупка без при мини, нови и намалени стоки( ами то май нищо не остана).Дано свърши работа на някого ,защото аз предпочитам да ползвам 65129 ,който при мен още работи.

# 67
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ух, че ценна тема! Laughing Mr. Green

# 68
  • Мнения: 5 582
Точно за кода с мишлето Рататуй, който намалява при мини искам да ви обърна внимание, че е свръх персонален - пише ,че се ползва еднократно на домакинство - une seule fois par foyer.

На мен ли ми се привижда и безплатна доставка за над 25 Е с този код  newsm78 . Или само ми се иска  Mr. Green
Щото не става (стои си доставката)

# 69
Уж нямаше да поръчвам , ама с тези кодове... Rolling Eyes
Само се изкушавам    Blush
А  сега и с тази темичка , съвсем ще се побъркам  Money
Искам още и още и още.....

# 70
  • Мнения: 6 608
За някакъв код за БД и подарък да се сеща някой? Mr. Green

# 71
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз успях да ползвам кода с мишлето без да съм го получила Grinning Даде и ми и БД, но трябва да останат 25Е след като се приспаднат 16, т.е минимум поръчката да е 41Е, без доставката. Поръчах само ненамалени При Мини, детски дрешки. Вариантите са 18341, 18333, 18325, 18309. На мен ми проработи 18325, при това само на единия акаунт.

# 72
Пижама за момиченце  на  Тotally spies
4/6 г. - 60283
8/10 г. - 62537
12/14 г. - 62545   
 

# 73
Пижама за момче Sonic
 4/6 г. - 62588
8/10 г. - 62596
12/14 г. - 62618   

# 74
  • София
  • Мнения: 1 740
Алилуя
Имам за първи път от 3 месеца оферта
http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=3e7196f1f1ca18d2b0
Ако някой може да я разбере за какво е да свирка  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт