LaRedoute - Кодове

  • 63 561
  • 750
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 274
Моето IP не е реално, нито една оферта, нищо, ама нищо не получавам.  Sad

# 211
  • Варна
  • Мнения: 109
Вчера дълго се рових да намерила кода за 24 прибора за хранене който да мога да ползвам.
Записала съм си този код 53066 , но не помня къде го бях видяла.  ooooh!
Днес пуснах поръчка с код 53066 menagere LOT - прие ми я !  Laughing
Дали не съм сгрешила нещо !?   newsm78
Някои ползвал ли е този код? Какъв в действителност е подаръка от този код ?
Моля ако някой го има да го покаже   Praynig

# 212
  • Мнения: 5 592
Моето IP не е реално, нито една оферта, нищо, ама нищо не получавам.  Sad
настройките как са ти?
mon espace client
mes newletters
тук трябва да имаш отметки на всичките места,без последното-je ne suis....
и все пак да си направила поръчка от този акаунт

# 213
  • Мнения: 274
Всичко е така както казваш. Аз даже автоматичен отговор на оплакването си не получих, а го взеха предвит и ми пратиха липсващия артикул.
Явно просто си нямам късмет.  Sad

# 214
  • Мнения: 22 414
момичета, трябва ми код за безплатна доставка, а от тези, които намерих тук нито един при мен не работи

колис още ли действа? имам предвид някой пускал ли е скоро поръчка с него, да не би да ми я откажат?

# 215
  • Мнения: 4 916
момичета, трябва ми код за безплатна доставка, а от тези, които намерих тук нито един при мен не работи

колис още ли действа? имам предвид някой пускал ли е скоро поръчка с него, да не би да ми я откажат?

Изобщо не приема колис вече. Пробвай с 64106 , ако още не си го ползвала, трябва да ти даде БД.
Успех!

# 216
  • Мнения: 38
момичета, трябва ми код за безплатна доставка, а от тези, които намерих тук нито един при мен не работи

колис още ли действа? имам предвид някой пускал ли е скоро поръчка с него, да не би да ми я откажат?

Изобщо не приема колис вече. Пробвай с 64106 , ако още не си го ползвала, трябва да ти даде БД.
Успех!
може да пробваш и с 57479 или 57428 при мен действат за бд

# 217
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте мили мами,много моля някоя идея за намаляне на тази красота http://www.laredoute.fr/vente-sandales-enfant-garcon-nike.aspx?p … e&pagesize=16

# 218
  • Мнения: 1 028
Не може да се намалят,щото са от новата колекция,стоки,които имат в горния десен ъгъл синьо квадратче с надпис"nouvote"не може да се намалят с код.

# 219
  • Мнения: 57


57835 - 15 euro

36900 -25 euro +  подарък

43060 - 16,40 euro

49808 2   подаръка

62235 - 20 euro

52329 - 16.40 euro                             

# 220
  • Мнения: 115
С colis последната ми поръчка я отказаха, че кода бил персонален и не ми е пратен лично  Whistling
Преди това получих 4 поръчки с него, те сега се сетиха - че не е за мен  ooooh!

Както и да е Simple Smile
Момичета да ви питам, имам проблем с този код http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=av … urecode=001RO8537
20915 

Слагам само prix mini и ми намалява 15 евро, но не ми маха доставката. Пробвах да направя поръчката за над 30 евро и за над 50 евро, но 5-те евро за доставка все така не се махат. Ако някой е поръчвал с този код, моля да сподели как успява да махне доставката Hug

# 221
  • Мнения: 184
Ето кодове и от мен:
CODURI REDUCERE / CADOURI

ОК, редактирам си поста и махам кодовете. Съжалява, че ги пуснах. Повече няма да правя така. Как мога да разбера, че са пускани вече? Не мога да сверявам код по код, а не ги знам наизуст. За пореден път съжалявам, че писах изобщо в темите за Ларедут.  Sad

Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 00:14 от Ron4eto

# 222
  • Мнения: 743
Повечето кодове тук се дават безброй пъти ,все едни и същи като тези на duti например,какъв е смисълът да пълним така темата ?
Както и въпроси за кодове ,които са изрично персонални ,(тази дума на всички езици се разбира.ако си направите труда да четете и ситния текст под офертата).
Напр.офертата с код 20915 и производните му ,тя е персонална ,късмет или не, аз я получих, за разлика от много други оферти и тя си работи ок от акаунта на който е пратена,поръчката ми беше за 33 евро след отстъпката и ми махна доставката ,даде ми и подарък.
2/3 от кодовете дадени тук при мен не работят ,работят само тези с подарък, но без отстъпката ,и то пробвах наистина всички и на  трите си акаунта.Това не значи че при друг няма да работят ,но е достатъчно да с публикуват един път, а не на всяка стр. някой да ги дава наново.Безсмислено е.
Както и е близко до ума ,че нещо току -що заредено няма как веднага да се намали.В крайна сметка всеки има глава ,използвайте я!

# 223
  • Мнения: 8
Ето тази оферта получих преди малко, кода за нея е 20923, не знам дали е персонална.
Получавам разни оферти на един акаунт, от който много отдавна не съм пазарувала, защото е на адреса на родителите ми, а там пощаджийките са отврат.
А на акаунта, от който пазарувам доста често никакви кодове не пристигата, ама никакви.
Не е персонален, аз 2 пъти поръчах с този код   Laughing

# 224
  • Мнения: 184
Ето тази оферта получих преди малко, кода за нея е 20923, не знам дали е персонална.
Получавам разни оферти на един акаунт, от който много отдавна не съм пазарувала, защото е на адреса на родителите ми, а там пощаджийките са отврат.
А на акаунта, от който пазарувам доста често никакви кодове не пристигата, ама никакви.
Не е персонален, аз 2 пъти поръчах с този код   Laughing
Какво сложи в кошничката?

Общи условия

Активация на акаунт