LaRedoute - Кодове

  • 63 586
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 200
Цитат
.....а другия е 22500,първо ми каза,че били персонални и може би не ми принадлежали,защото като гледала в клиентския файл не виждала да са ми изпращани такива оферти.После й прикачих офертите,които са ми изпратили,на които ясно се вижда клиентския номер и мейла ми и я попитах защо този проблем се наблюдава не само при мен,а и при доста други,доколкото чета тук.Днес получавам от нея"Проверих в маркетинговия отдел и действително има грешка,ако искате да се възползвате от това предолжение изпратете на факса/посочен е номера/бланката с поръчката си и бланка с надпис"проблем оферта 23639"И накрая ми напомня,че не важат за намалени цени.

И аз писах по същия проблем. Първо ми отговори Карол,която ми каза ,че не може да отвори линковете , които й пращам да и пратя кода и номера на продукта, който искам да намаля, аз ги пратих по и-мейл. На следващия ден ми отговаря  Малика, тя пък иска да й пратя същите неща сега пък на факс. Rolling Eyes Ти как точно й прати офертата ?

# 451
  • Мнения: 27
здр. момичета искам да попитам ако на стоката която съм си харесала пише Nouveau ! може ли да я намаля с код и ако е удобно да ми кажете някой за намаляне, предварително благодаря! Simple Smile

# 452
  • Мнения: 433
здр. момичета искам да попитам ако на стоката която съм си харесала пише Nouveau ! може ли да я намаля с код и ако е удобно да ми кажете някой за намаляне, предварително благодаря! Simple Smile

не

# 453
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Никой код не ми дава БД, поне някой подарък да ползвам  ooooh! Тоя комплект за пикник заслужава ли си?

На пощата на мъжа ми са пратили това- http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=4cb3dec1c2b5ddfc80
Обаче не мога да разбера какъв е подаръка  Thinking

И ако може някой да даде снимка на раничката подарък, която е с код 62898  Praynig

Незнам кое да избера  ooooh!
Заповядай Hug http://images3.hiboox.com/images/1308/fyxdm26c.jpg

# 454
  • Мнения: 144
Папитуу ще напишеш ли номера на факса дето ти е пратила Сабине.Искам да го сравня с едни номер дето имам пратен за чекове ,но нещо не става.
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 455
  • Мнения: 1 028
Цитат
И аз писах по същия проблем. Първо ми отговори Карол,която ми каза ,че не може да отвори линковете , които й пращам да и пратя кода и номера на продукта, който искам да намаля, аз ги пратих по и-мейл. На следващия ден ми отговаря  Малика, тя пък иска да й пратя същите неща сега пък на факс. Rolling Eyes Ти как точно й прати офертата ?
Ами отворената страница с бутон принт и после в пейнта с контрол+V,запаметих я,прикачих го към писмото и така,абе кажи им да не ни занимават с факсове и глупости да намерят по-цивилизован вариант,аз на Кристине и казах,.че съм с болно дете и нямам възможност да търся офис-техника.

# 456
  • Мнения: 1 028
Папитуу ще напишеш ли номера на факса дето ти е пратила Сабине.Искам да го сравня с едни номер дето имам пратен за чекове ,но нещо не става.
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet
+33320247394

# 457
  • Мнения: 17
здравейте момичета да имате случайно код за намаление на спортни дрехи  Simple Smile Hug

# 458
  • Мнения: 368
колко неща трябва да купиш за да ти даде безплатна доставка с код

# 459
  • Мнения: 1 263
Пускам и тук реални снимки на подаръка  - чашките за кафе от брошурата към каталога с код 52183:
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236394

# 460
  • Мнения: 4 916
колко неща трябва да купиш за да ти даде безплатна доставка с код

Няма такава зависимост.

# 461
  • Мнения: 108
70661  подарък раница в цвят КАКИ
64947  намалява 50Е от 100Е
26999  намалява 30Е от 80Е и 50Е от 140Е
60283  подарък детска пижама за момиче в розово 4-6 год
62537  подарък детска пижама за момиче в розово 8-10 год
62545  подарък детска пижама за момиче в розово 12-14 год
62588  пижамка за момче синя 4-6 год
62596  пижамка за момче синя 8-10 год
62618  пижамка за момче синя 12-14 год

# 462
  • Мнения: 1 685
Какво представляват детските пижамки?

# 463
  • Мнения: 200
Цитат
И аз писах по същия проблем. Първо ми отговори Карол,която ми каза ,че не може да отвори линковете , които й пращам да и пратя кода и номера на продукта, който искам да намаля, аз ги пратих по и-мейл. На следващия ден ми отговаря  Малика, тя пък иска да й пратя същите неща сега пък на факс. Rolling Eyes Ти как точно й прати офертата ?
Ами отворената страница с бутон принт и после в пейнта с контрол+V,запаметих я,прикачих го към писмото и така,абе кажи им да не ни занимават с факсове и глупости да намерят по-цивилизован вариант,аз на Кристине и казах,.че съм с болно дете и нямам възможност да търся офис-техника.


Благодаря за идеята, въпреки че на мен малко ми омръзна да се занимавам с това. Simple Smile

# 464
  • Мнения: 108
Какво представляват детските пижамки?

незнам.Няма снимка

Общи условия

Активация на акаунт