LaRedoute - Кодове

  • 63 595
  • 750
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 951
Някой да не е открил код за PRIX MINI и да е забравил да го сподели  Rolling Eyes
62129 все още работи,скромен е,ама работи Mr. Green
Благодаря ти, Папи, но този вече съм го ползвала и на двата акаунта и повече не действа  Crazy

# 496
  • Мнения: 1 028
А,че що си се изоставила така само с 2 акаунта Mr. Green

# 497
  • Мнения: 2 231
Пратиха ми 57185 с фактурата. До колкото разбрах намалява с 30% sur votre COMMANDE и с 35 % article PRET-A-PORTER от каталога Printemrs-Ete 2008

# 498
  • Мнения: 285
Пратиха ми 57185 с фактурата. До колкото разбрах намалява с 30% sur votre COMMANDE и с 35 % article PRET-A-PORTER от каталога Printemrs-Ete 2008
И на мен  с фактурата  Flutter но понеже не знам грам бъкел френски а и преводача не ми се отваря нищо не разбрах Crazy

# 499
  • Мнения: 108
и при мен същия код на 3 фактури   Rolling Eyes

# 500
  • Мнения: 1 028
Някой има ли спомен освен прикс мини какви други цени намаля кода с чиниите ,БД и приборите?

# 501
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
80551,37621
http://www.hiboox.com/lang-fr/image.php?img=tnp4sdv2.jpg

# 502
  • Мнения: 4 916

Много са хубави, но при мен кодовете не се хващат  Sad

# 503
  • Мнения: 1 000
Та Кристине ми каза,че мога да  си изпратя поръчката,като своевременно им изпратя съобщение за неработещия код и,че те ще го приложат после върху поръчката.Поне така го разбрах де,ето писмото й:
Цитат
We have a technical problem with this offer. So, you have to safegard your order and to make a message to inform you in order we can valid it with this offer.
Best regards.


Мдааааааааа аз получих същия отговор....иначе казано да си пусна поръчката и да им изпратя съобщение кой номер е и те щели да ми приложат намалението

Чантите са супер,но кодовете не бачкат и при мен

# 504
# 505
  • Мнения: 5 278
И при мен 45381 работи за БД като сложа нещо prix mini  Peace Най-после нещо да проработи Simple Smile

# 506
  • Мнения: 285
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=tr … 1830104RO01900183
Това е най-новата оферта която са ми пратили
Ето още една на другия ме акаунт
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=tr … 2090105RO02160209
Но понеже нищо не разбирам ако може някой да разясни Crazy

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 22:41 от Нина§

# 507
здравейте, може въпросът ми да е малко глупав ама понеже от скоро поръчвам от този сайт не сам много на ясно, та искам да попитам от какво зависят тези кодове.. определени ли действат за прикс мини например? и защо като имам продукти на стойност над 55 евро  и сложа код, който би трябвало да ги намали щом надвишават определена сума, той не ги намаля?  Thinking

# 508
  • Мнения: 1 000
здравейте, може въпросът ми да е малко глупав ама понеже от скоро поръчвам от този сайт не сам много на ясно, та искам да попитам от какво зависят тези кодове.. определени ли действат за прикс мини например? и защо като имам продукти на стойност над 55 евро  и сложа код, който би трябвало да ги намали щом надвишават определена сума, той не ги намаля?  Thinking

Всеки код си има условия...цвят на цените например
можеш да имаш червени и мини цени.. но код за зелени или безцветни цени няма да ти намали нищо отникъде

Например ... 64947 е -50 от 100Е валиден за безцветни....но трябва да имаш 100Е само от безцветните цени за да ти намали 50 ....иначе в поръчката може да имаш артикули за 500Е ...ако са червени или мини...тях не ги пипа...защото не отговарят на условието...освен това не трябва да са намалени с %, не трябва и да са нови и трябва да са от пролет лято

За при мини 65129 (-10Е)или 65110(-5Е) имаше и един 65137(-15Е) но ни го отрязаха
prix mini намаляват и кодовете с раницата на рататуи и едни с подарък чинии и прибори(23639, 20915, 23701, те са само за нови клиенти май)...порови в темата и ще ги намериш .....намаляваше ги и 78190 ако не си го ползвала и работи при теб -20Е/40Е или -32Е от 65Е

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 23:18 от BgViki

# 509
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Момичета може ли да ми преведете този текст.Изпратили са ми го на пощата и въведох кода и ми  показва някакъв подарък:
Petia , si vous ne parvenez pas ? lire cet email, vous pouvez le visualiser gr?ce ? ce lien

Bonjour,

Suite ? un probl?me technique sur notre site, vous avez connu des difficult?s lors de votre visite sur nos boutiques.
Pour nous faire pardonner, nous vous offrons un cadeau surprise* pour toute commande.
Nous tenions ? vous prouver l?inter?t que nous portons ? la qualit? de nos services.

Cette offre vous est PERSONNELLEMENT r?serv?e.

Encore toutes nos excuses et ? tr?s bient?t sur laredoute.fr

Pour b?n?ficier de votre offre lors de votre prochaine commande rien de plus simple ! Il vous suffira de faire votre shopping sur laredoute.fr et d?entrer le code 57738 sur la page "votre panier".

L??quipe laredoute.fr

Pour nous joindre :
par t?l?phone au O892 35O 35O* (*0,34 ?/mn),
par internet sur laredoute.fr, rubrique "contactez-nous"

* Pour un montant minimum d?achat de 43.42 ? sur laredoute.fr. Offre valable une seule fois 3 semaines ? partir de la date d?envoi de cet e-mail pour toute commande pass?e dans les collections Redoute Automne Hiver 2007 et Printemps Et? 2008. En cas d?indisponibilit?, vous recevrez un article de valeur commerciale similaire. Non cumulable avec une autre offre.

Conform?ment ? la loi Informatique et Libert?s du 06/01/1978, vous disposez d?un droit d?acc?s, de rectification et d?opposition aux informations vous concernant qui peut s?exercer par courrier ? : La Redoute - Service Relation Client 59081 Roubaix cedex 2 en indiquant nom, pr?nom, adresse et n° de client.
Par notre interm?diaire, vous pouvez ?tre amen? ? recevoir des propositions commerciales d?autres entreprises ou organismes, ou ?tre inform? ?galement de nos offres par e-mail, t?l?phone, SMS ou par courrier. Vous demandez ? recevoir nos offres commerciales. Si vous ne le souhaitez pas il suffit de nous le signaler par courrier ? La Redoute.
Vous pouvez ? tout moment avoir acc?s et changer les informations concernant vos coordonn?es (adresses e-mail et courrier, changement de patronyme...) dans la rubrique "Mon compte " et g?rer votre abonnement / d?sabonnement dans la rubrique "Mes Newsletters".

La Redoute se r?serve le droit de collecter des donn?es sur l?utilisateur, notamment par l?utilisation de cookies. La Redoute peut, pour des raisons commerciales, transmettre ? un partenaire commercial l?identit? et les coordonn?es des utilisateurs des services. L?utilisateur est inform? que ce traitement automatis? d?informations, notamment la gestion des adresses e-mail des utilisateurs, a fait l?objet d?une d?claration ? la CNIL sous le num?ro 599061 du 18 octobre 1998.

© 2008 - copyright La Redoute. Tous droits r?serv?s.

Si vous souhaitez vous d?sabonner de la lettre d'information de La Redoute, rendez-vous sur ce lien.

   

Общи условия

Активация на акаунт