LaRedoute - Кодове

  • 62 379
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
кодът за чиниите е 20915 или 23639

# 691
  • Мнения: 22
кодът за чиниите е 20915 или 23639
Благодаря ти при мен действа може би защото съм нов потребител Simple Smile

ménagère LOT дава код 52795. Какво ще рече и това ли са чинийките ?

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 10:22 от Sweеty

# 692
  • София
  • Мнения: 965
и при мен действат кодовете за чиниите  Flutter

# 693
  • Мнения: 2 609
Аз я получих преди месец с 44024. Не съм очарована обаче, защото мирише ужасно. SickПроветрявах я, прах я и пак. Сега си седи прибрана в гардероба. Crossing Arms
Ето реална снимка.


Сега да попитам за 22500, който го е получил с каква оферта е ?
Имам едно писмо в пощата със заглавие "Г-жа хххх какво ще правим с вашите 24 Е?" Като го видях си помислих , че ми отказват някоя поръчка, защото има такъв чек /не ми дава да го копна целия/.

Надолу името ми и някакъв клиентски номер. newsm78
Но под него си продължава като обикновена оферта с код.
Вкараха ме в размисъл тези редутци. ooooh! Според мен / като превеждах/ е някакво намалерние от 24 Е, от 48, и БД при 45, но този чек..... Thinking

# 694
  • Мнения: 1 685
и при мен действат кодовете за чиниите  Flutter

Кои по-точно?
Чиниите наистина са пластмасови, но са от хубавата твърдата пластмаса, но и само заради приборите си заслужава да се пусне поръчка с този код. Откакто ги получихме само с тях се храним Simple Smile

 LaughingНе се ослушвай-пиши кода Crazy

# 695
  • Мнения: 743
И аз си получих поръчката с чиниите,много са симпатични ,а приборите опеределено са супер за подарък,кода при мен беше 20915,беше ми пратен на акаунта от който поръчах  Peace
С фактурата получих код 57185 за намаление с 35% от артикули в листа ми с предпочитани от колекция Пролет -лято,безцветни цени и 30% за същите които не са предпочитани.

# 696
  • Мнения: 1 756
Ееее, и на мен веднъж да ми се усмихне късмета  Simple Smile
26999 reduc 30 ?pour 85 et 50 ? pour 140 + БД При мен работи, дано и при вас да работи  Peace
дай офертата да видим за какви цени е,
на мен даде само БД а имам 100 евра в коша

# 697
  • Мнения: 2 231
кодът за чиниите е 20915 или 23639
Благодаря ти при мен действа може би защото съм нов потребител Simple Smile

ménagère LOT дава код 52795. Какво ще рече и това ли са чинийките ?
МОМИЧЕТА А какво е условието (какво трябва да поръчам за да даде подаръка), че нещо при мен не става. говоря за 20915 или 23639?

# 698
  • Мнения: 40
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

# 699
  • Мнения: 733
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

chefina, може ли да си провериш в сиувито (или някой друг, който е получил чинийките с приборите) какво точно пише като подарък. В смисъл как точно го изписва?  Praynig

# 700
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

chefina, може ли да си провериш в сиувито (или някой друг, който е получил чинийките с приборите) какво точно пише като подарък. В смисъл как точно го изписва?  Praynig
VAISSELLE anis, fuchsia, orange

# 701
  • Мнения: 733
Рапунцел, мерси!  Hug
Питам, защото при мен не работи нито един от кодовете за чинийките (и от стария и от новия ми акаунт), а по-напред в темата пише, че има един код 75728, който работи и изписва: VAISSELLE: anis, fuchsi и се чудех дали е за същите чиниики  Thinking

# 702
  • Мнения: 733
Съжалявам... малката мина покрай клавиатурата и се включи с ново мнение...  Embarassed Само да не е без хич, да похваля и аз комплекта за пикник, който получих днес - разкошен е! Не знам дали приборите ще вършат работа, но чантата е голяма и супер функционална!!!

# 703
  • София
  • Мнения: 861
Рапунцел, мерси!  Hug
Питам, защото при мен не работи нито един от кодовете за чинийките (и от стария и от новия ми акаунт), а по-напред в темата пише, че има един код 75728, който работи и изписва: VAISSELLE: anis, fuchsi и се чудех дали е за същите чиниики  Thinking
И при мен действа само този код  Thinking. Въпроса ми е следният има ли някакво условие за да даде тези -15Е. Опитах се да го приложа на тези сандали
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-compensees-la-redoute-cre … e&pagesize=16
но ми ги намалява само със 7 евро и нещо  newsm78. Слагам още едни от тях и на тях ми дава още толкова  Rolling Eyes. За това си мисля, че отбива %, а не твърдо 15е, както беше с 65137 Thinking. Обаче аз искам само един чифт да намаля с 15е  Mr. Green. Или кода не е същия или аз бъркам някъде? Кажете...

# 704
  • Мнения: 144
http://img528.imageshack.us/img528/5706/26832jpgzc9.jpg
това подаръче изглежда примамливо
с код 26832
а има още едно с код 71110 -мъжки часовник кафяв ,но не намирам снимка

Общи условия

Активация на акаунт