LaRedoute - Кодове

  • 62 384
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 144
Рапунцел, мерси!  Hug
Питам, защото при мен не работи нито един от кодовете за чинийките (и от стария и от новия ми акаунт), а по-напред в темата пише, че има един код 75728, който работи и изписва: VAISSELLE: anis, fuchsi и се чудех дали е за същите чиниики  Thinking
И при мен действа само този код  Thinking. Въпроса ми е следният има ли някакво условие за да даде тези -15Е. Опитах се да го приложа на тези сандали
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-compensees-la-redoute-cre … e&pagesize=16
но ми ги намалява само със 7 евро и нещо  newsm78. Слагам още едни от тях и на тях ми дава още толкова  Rolling Eyes. За това си мисля, че отбива %, а не твърдо 15е, както беше с 65137 Thinking. Обаче аз искам само един чифт да намаля с 15е  Mr. Green. Или кода не е същия или аз бъркам някъде? Кажете...
тези сандалки ги намалих с 58157 и ми даде подарък комплект за пикник ,който е страхотен
от всичко пробвано,това беше най изгодното

# 706
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
vicks - аз намалих точно тези сандали с 15 евро, може би този код 75728 е с друг подарък / нищо че по описание съвпада с чиниите/ и намалява процент

# 707
  • София
  • Мнения: 861
тези сандалки ги намалих с 58157 и ми даде подарък комплект за пикник ,който е страхотен
от всичко пробвано,това беше най изгодното
58157 - ми дава същото намаление около 7 и нещо, а комплекта за пикник вече го имам  Peace
vicks - аз намалих точно тези сандали с 15 евро, може би този код 75728 е с друг подарък / нищо че по описание съвпада с чиниите/ и намалява процент
с кой код успя  Thinking  Hug

# 708
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
с 20915 , жалко че не мога пак да го използвам

# 709
  • София
  • Мнения: 861
с 20915 , жалко че не мога пак да го използвам
Благодаря ти   bouquet, за съжаление при мен не работи  Sad

# 710
  • Мнения: 537
Може ли някой да ми обясни как точно работи офертата с -24E, имам я и на двата и-мейла но не ми дава отстъпката. При какви стоки работи. Мерси

# 711
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
http://img528.imageshack.us/img528/5706/26832jpgzc9.jpg
това подаръче изглежда примамливо
с код 26832
а има още едно с код 71110 -мъжки часовник кафяв ,но не намирам снимка
И аз ей сега го гледах това подаръче в френската темичка за кодовете,но съкаш не ми допада много  Wink Тези очила ми се струват много големи,а тази постелка ако беше кърпа сякаш щеше да е по добре  newsm78 и чантата не е кои знае какво,но като няма код за БД -става  Peace

Не знам за вас ,но аз в къщи се напълних с подаръци който май много рядко ще ми влезнат в употреба Joy Май в това се състой тръпката на редута Whistling

# 712
  • Мнения: 144
днес ползвах 45381 -достатъчно е да сложиш нещо Прикс мини и дава БД
аз сложих едни потничета от 3 евро и доставката изчезна

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 2 025
vicks, сандалите можеш да ги намалиш с код 65129 с -10е, въпреки че не пише да са prix mini ги намаля. Успех

# 715
  • Мнения: 1 000
Може ли някой да ми обясни как точно работи офертата с -24E, имам я и на двата и-мейла но не ми дава отстъпката. При какви стоки работи. Мерси
Ако офертата ти е с чека и код 22500 ...работи за безцветни цени от пролят/лято 2008....трябва да имаш за сума 48Е само безцветни...за да ти намали 24Е ....покрай тях можеш да имаш и други неща де ....но с безцветните трябва да си над 48Е...ако след намаляването ти остане сума над45Е ...дава БД

# 716
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

chefina, може ли да си провериш в сиувито (или някой друг, който е получил чинийките с приборите) какво точно пише като подарък. В смисъл как точно го изписва?  Praynig
VAISSELLE anis, fuchsia, orange

Здравейте ,
знаете ли колко тежат тези чинийки , че не ми се ходи на митница  newsm78

# 717
  • Мнения: 537
Мерси BgViki, ще пробвам. Чакам и офертата с ел. уредите да започне.

# 718
  • Мнения: 148
Здравейте!  Получих оферта с код за намаление и подарък сак за "спортни" :  25860 и 25852.   
В другата оферта има код 27006 и е за  newsm78  :

*Offre valable du 17/04/07 au 08/05/08 sur une sélection de hauts de la collection Printemps Eté 08/09 Femme, Homme, Enfant et Ado sauf prix rouges, prix verts, prix futés, prix mini, Calvin Klein et Christian Lacroix. Non cumulable avec une autre offre. Réduction maximale accordée sur un ou plusieurs coloris ou modèles de l’article.

**Les commandes sont prioritaires pour l'attribution des cadeaux. Si vous souhaitez néanmoins les recevoir sans commander, demandez les uniquement par voie postale avant le 08/05/08 en indiquant le n° d'offre spéciale faisant référence à ce cadeau. Joignez un chèque ou un mandat poste de 5,40 ? à l'ordre de la Redoute, sous enveloppe neutre timbrée à l'adresse suivante : "A vous de jouer" 59881 LILLE Cedex 09. Votre cadeau vous sera livré sous un délai de 4 mois en fonction des stocks disponibles. En cas de rupture de stock, vous recevez un cadeau de valeur commerciale similaire. Si vous ne suivez pas ces modalités, votre demande ne pourra être traitée. Votre cadeau ne bénéficie pas de la livraison 24h Chrono.

 Пробвайте ги , може на някой да му вършат работа. Wink

# 719
  • Мнения: 148
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

chefina, може ли да си провериш в сиувито (или някой друг, който е получил чинийките с приборите) какво точно пише като подарък. В смисъл как точно го изписва?  Praynig
VAISSELLE anis, fuchsia, orange

Здравейте ,
знаете ли колко тежат тези чинийки , че не ми се ходи на митница  newsm78
Аз вчера си получих колета с подаръка чинии и прибори /от пощата/ - не са много тежки.  Не знам от къде си. Аз съм от Зарата и досега всички пратки идват до пощенския клон. Там слагат  някакви такси 5-6 лв. /предполагам митнически и .../ , но досега не се е налагало да ходим до митница. А сме поръчвали якета, палта, панталони - все си е в колет.

Общи условия

Активация на акаунт