Смятате ли, че сте модерна жена?

  • 3 539
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Но също съм и стилна,защото минаги намирам начин да се откроя.

Умението да се откроиш не винаги и задължително е свързано със стил. Всъщност бих казала, че обратните случаи преобладават.

# 31
  • Мнения: 5 370
Ако класическото се приеме като синоним на "ретро"-значи, не, не съм модерна.
Обичам класическия деним, а не съвременните претруфени и кичозни дънки.
Обичам ризи с яка.
Обичам си класическо червения цвят на косата. Вчера видях комбинация между пепеляво русо и ....едно като синьозелено, кичури, може да е много модерно, но не бих се направила така.
Обичам и класическите отношения между половете, някои нещица ми идат в повече, но се старая да съм "разбирателна".

# 32
  • Мнения: 2 161
Но също съм и стилна,защото минаги намирам начин да се откроя.

Умението да се откроиш не винаги и задължително е свързано със стил. Всъщност бих казала, че обратните случаи преобладават.
Говоря лично и само за себе си.Останалите случаи не са от моята компетентност.

# 33
  • Мнения: 5 647
Определено съм модерна и обичам да се откроявам.

# 34
  • Мнения: 2 161

исках да кажа, че съм леко шантава, затова се откроявам
Така ли?Аз изобщо не съм шантава и шантавите в някаква степен ме привличат.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 896

исках да кажа, че съм леко шантава, затова се откроявам
Така ли?Аз изобщо не съм шантава и шантавите в някаква степен ме привличат.

щот са интересни, поне за малко де

# 36
  • Мнения: 2 161
Ако не са истерични са интересни.Освен това само истинските различни са интересни.

# 37
  • Мнения: 122
Ако не са истерични са интересни.Освен това само истинските различни са интересни.

Истинските различни едно време са ги убивали............ сега............. сега всеки си категоризира различните по своему.........

# 38
  • Мнения: 620
Що се отнася до разбирания и ценности - относително.
Що се отнася до дрехи и стил на обличане хич не гоня вече тенденциите,даже в повечето случаи "стачкувам" - не ми допада да се нося по улицата,все едно ме е повлякла масата.Смешно и жалко ми е да гледам около мен "модерните мадами",заприличали на нощни шкафчета - с модерни униформи. ooooh!Не е за мен това Naughty

# 39
  • Мнения: 1 113
Аз - модерна жена?! Как да се впиша в тази категория като имам сключен брак  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 388
Аз - модерна жена?! Как да се впиша в тази категория като имам сключен брак  Rolling Eyes
По този показател се оказва, че съм модерна. Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз - модерна жена?! Как да се впиша в тази категория като имам сключен брак  Rolling Eyes
По този показател се оказва, че съм модерна. Simple Smile


е нали монахините, па било то и палави, не сключват брак...или поне не с конвенционален партьор, така де, "омъжени" са за Бога

# 42
  • Мнения: 2 388


е нали монахините, па било то и палави, не сключват брак...или поне не с конвенционален партьор, така де, "омъжени" са за Бога

Затова не сключвам брак, противоречи с основната идея  Simple Smile Но затова съм палава, защото пък си имам партньор, с който живея. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 2 379
Тате ме е учил, че истински модерният човек е винаги малко ретро /в очите на околните/.
Готино! Simple Smile


Не съм модерна. Но винаги обръщам внимание на модата, любопитна ми е.
Занимават ме модерните неща от сегашни, минали и бъдещи епохи.

# 44
  • Мнения: 5 877
Ползвам си всички права на модерните жени, плюс правото да бъда ретро.
Гледам на модата като на игра, а не като на задължение.

Общи условия

Активация на акаунт