Какъв тип турист си?

  • 2 518
  • 70
  •   1
Отговори
Здравейте, намерих този забавен кратък тест - Какъв тип турист си? http://www.posoka.com/fun/
Аз съм шопинг мацка, мъжа ми - Секс турист - А вие?

# 1
  • Мнения: 2 161
Аз съм Музеен плъх

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Кулинар.
Да бе да.  Crazy Грешката е в теста.

# 3
  • Мнения: 2 161
С абсолютно същите отговори сега излиза,че съм Шопинг мацка.

# 4
  • Мнения: 6 992
Кулинар  Joy
Храната прави... пътуването. По тази причина преди да тръгнеш за някъде, внимателно проверяваш особеностите на местната кухня – подправките, месото, напитките, както и местата, където можеш пълноценно да я опиташ. Не че си чревоугодник, ти обичаш и културата. Просто я възприемаш най-добре с вкусовите си рецептори. Хотелите оценяваш не по броя на звездите, а по имената на главните им готвачи.
Не знам ни един главен готвач. Обикновено опитвам местна кухня  и после я псувам  Joy

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
С абсолютно същите отговори сега излиза,че съм Шопинг мацка.
Именно. И аз пробвах два пъти. Не можах да се съглася с кулинар и това е.

# 6
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Шопинг мацка, това е!!

# 7
  • Мнения: 5 622
Ти си... Японски турист
Ти пътуваш по света заради любовта си към музиката. А любимата ти музика е щракането на фотоапарата ти. Затова вървиш и снимаш - нищо друго не те интересува – нито какво ще ядеш, нито къде ще спиш. Но затова пък няма катедрала в Европа, която да не си снимал от всеки възможен ъгъл, нито има гълъб, който да не е намерил място на някоя твоя снимка. И ако на приятелите ти им отнемаше преди 7-8 години само 40 минути да разгледат снимките от поредното ти пътуване, то днес, в ерата на цифровата фотография и гигабайтовите карти, всички внезапно се разболяват, когато се върнеш от екскурзия.


Има нещо вярно  Laughing

Разбира се не пропускам и шопинга, също да се насладя местната кухня  Wink

# 8
  • Мнения: 3 447
Японски турист, разбира се.

# 9
  • Мнения: 5 647
Абсолютно познаха: Шопинг мацка.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 824
Аз съм.....Японски турист.

# 11
  • Мнения: 491
Ти си... Секс турист  Rolling Eyes Shocked Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 516
Широка душа.

# 13
  • Мнения: 2 161
Ти си... Секс турист  Rolling Eyes Shocked Laughing Laughing Laughing
Ами Дупенце,ти какво очакваш?

# 14
  • Мнения: 1 318
Секс турист... ами може, щом казват Flutter

# 15
  • Мнения: 152
Ти си... Къркандела

In vino veritas е твоят житейски принцип. Не че помниш какво точно означава, кой го е казал и по какъв повод (след първия литър паметта отслабва), но думата по средата ти звучи познато. И наистина, светът за теб се дели на следните региони: 1. Произвеждащи бира; 2. Произвеждащи вино; 3. Произвеждащи силни спиртни напитки и 4. Всички останали (там никога не си ходил). Не можеш да понасяш музеи и галерии рано сутрин – от всички тези цветни петна по стените те заболява още повече главата. Не обичаш и екскурзоводи – не разбираш защо е необходимо през повечето време да са по двама еднакво изглеждащи, които говорят едновременно едни и същи неща. Снимки обичаш да правиш, но винаги излизат размазани - понякога земята се върти твърде бързо. По същата причина на снимките на приятелите си и ти често излизаш размазан...

# 16
  • Мнения: 677
"Ти си... Къркандела"

Изненадах се...

# 17
  • Мнения: 152
"Ти си... Къркандела"

Изненадах се...


Спамиш...

# 18
  • Мнения: 620
Ти си... Шопинг мацка.....значи нищо особено Thinking

Ти си... Секс турист...при 2 опит

Обобщението секс-шопинг...теста е верен Mr. Green

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Абсолютно познаха: Шопинг мацка.  Mr. Green

 Peace

# 20
  • Мнения: X
Шопинг мацка.   Mr. Green

# 21
  • Мнения: 506
Японски турист хе хе

# 22
  • Мнения: 11 908
Аз съм японски турист, но не съм много съгласна с резултата...не се вживявам толкова в запечатването на събития и картини, предпочитам съхраняването на емоцията от досега с непознатото...

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Японка съм аз - вярно е  Grinning

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз съм секс турист  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 753
И аз съм... Японски турист
Аха, така е....  Mr. Green  Ми ко да праиш, пътувам заради природата, а не заради магазините и пиенето.... а пък от екскурзоводите нищо ново не мога да науча...

# 26
  • Мнения: 649
кулинарен турист ли???? Не съм съгласна! Не е верен този тест за мен.

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 14:46 от Mi6ina

# 27
  • Мнения: X
знаех си аз,че съм кашкавал турист. Без ядене не може. М.ням-ням

# 28
  • Мнения: 4 111
И аз съм японски турист. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 73
Ти си... Японски турист
Това е точното определение за мен,никъде не тръгвам без апарата и само се завирам да снимам и най- малките детайли.А и какво е да отидеш някъде на екскурзия и да се върнеш без снимки,не си е работа направо!!!!!

# 30
  • Мнения: 599
1-ви опит: Кулинар
2-ри опит: Японски турист

# 31
  • Мнения: 4 733
 Аз съм турист Кулинар  Rolling EyesИма доза истина, едно от любимите ми неща е да опитвам традиционни ястия, но не са ми приоритет.

# 32
  • Мнения: 1 240
Ти си ... Кулинар
Да, ама не  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 4 733
Всъщност, целта на темата не е ли покрай забвното тестче да се цъкне и на сайтчето на posoka  Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 280
Японски турист няколко пъти  Laughing

# 35
  • Мнения: 959
На първо четене - Японски турист
На второ  - кулинар

Не съм, нито едното от двете  Simple Smile

Всъщност, целта на темата не е ли покрай забавното тестче да се цъкне и на сайтчето на posoka  Mr. Green

Със сигурност, това е целта Simple Smile

# 36
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Кулинар. Вярно е.

# 37
  • Мнения: 351
Аз също!И да кажа си е абсолютно верно...... Grinning

# 38
  • Мнения: 3 405
Японски турист

а аз се чудех защо са ми дръпнати очите


п.п. със абсолютно същите отговори излезе Кулинар при повторния ми опит.

# 39
  • Мнения: 812
кулинар Crazy

# 40
  • Мнения: 1 120
Аз съм Японски турист Grinning

# 41
  • Мнения: 9 814
Шопинг мацка  Laughing

# 42
  • Мнения: 843
    Иееее,   японски турист,  хем съм и дребна и усмихната - отива ми:-))  Трябва да го докарам и на дръпнати очи и поклони.Simple Smile

# 43
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
Японски турист съм и аз, но не съм съвсем съгласна. Японските туристи, освен с фотоапарати, ги асоциирам и с други неща, които за мен не важат.   Confused

# 44
  • Мнения: 9 865
Японски:Кулинар, 2:1, признавам, дръпнати са ми очите.

# 45
  • Мнения: 118
Пишеше ми,че съм секс турист. newsm78 Laughing

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Кулинар , прави са. Винаги държа да опитам местната кухня и питиета.

# 47
  • Мнения: 3 622
Аз съм Японски турист, но освен че обичам да правя много, много снимки обичам и да си похапвам от месната кухня

# 48
  • Мнения: 1 470
Не знам какви са другите оговори,но аз съм точнота противоположност на това което излиза-Секс турист...Най-малкото че обичам дивотията,и ходя на места които са с историческа или природна  стойност...И мразя хотелските стаи,предпочитам палатка...Най-малкото защото знам кой го е правил последният път в спалните чували... Wink

# 49
  • Мнения: 2 407
Кулинар  chef

# 50
  • Варна
  • Мнения: 428
Японски, но и по малко кулинар + шопинг. От всичко по малко:)

# 51
  • Мнения: 13 512
Японски излязох newsm78

# 52
  • Мнения: 281
Ти си... Японски турист

Ти пътуваш по света заради любовта си към музиката. А любимата ти музика е щракането на фотоапарата ти. Затова вървиш и снимаш - нищо друго не те интересува – нито какво ще ядеш, нито къде ще спиш. Но затова пък няма катедрала в Европа, която да не си снимал от всеки възможен ъгъл, нито има гълъб, който да не е намерил място на някоя твоя снимка. И ако на приятелите ти им отнемаше преди 7-8 години само 40 минути да разгледат снимките от поредното ти пътуване, то днес, в ерата на цифровата фотография и гигабайтовите карти, всички внезапно се разболяват, когато се върнеш от екскурзия.

 Laughing

# 53
  • Мнения: 1 212
По теста ... "шопинг мацка "  Thinking
Иначе от известно време съм пасивен турист  Peace

# 54
  • Мнения: 2 070
Ауу и аз съм японски турист.

# 55
  • Мнения: 11 747
Кулинар... съм била
всъщност нито един от възможните отговори не ми приляга

# 56
  • Мнения: 183
Ти си... Кулинар

Храната прави... пътуването. По тази причина преди да тръгнеш за някъде, внимателно проверяваш особеностите на местната кухня – подправките, месото, напитките, както и местата, където можеш пълноценно да я опиташ. Не че си чревоугодник, ти обичаш и културата. Просто я възприемаш най-добре с вкусовите си рецептори. Хотелите оценяваш не по броя на звездите, а по имената на главните им готвачи.

не е много вярно Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 210
СЕКС -ТУРИСТ  да,да  с тез две деца #Crazy
Е сега, кулинарен по ми подхожда  chef

# 58
  • Мнения: 281
Шопинг мацка.

# 59
  • Мнения: 5 001
  hahaha  hahaha  hahaha hahaha
И аз съм ....Секс - турист според теста  Joy Joy Joy Joy

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Шопинг мацка, това е!!
  и аз така  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 426
аз съм тип кулинар  food002

# 62
  • Мнения: 121
аз съм тип кулинар,което е пълна глупост  Joy

# 63
  • Мнения: 89
Ахаха  rotfImbo аз съм Японски турист  Shocked

# 64
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Къркъндела съм била, а като повторих кулинарка, ако не друго поне се допълвам - не само пия, но и мезя  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 965
Сори, ама мене ме нема във целата схема...
Аз съм баир-будала. Laughing

# 66
  • Мнения: 845
Японски турист hahaha

# 67
  • Мнения: 576
А пък аз съм била "КЪРКЪНДЕЛА" - не е истина брате, какво може да ти каже един тест

# 68
  • Мнения: 173
Широка душа

# 69
  • Мнения: 2 386
Два пъти. Ти си... Японски турист Ти пътуваш по света заради любовта си към музиката. А любимата ти музика е щракането на фотоапарата ти. Затова вървиш и снимаш - нищо друго не те интересува – нито какво ще ядеш, нито къде ще спиш. Но затова пък няма катедрала в Европа, която да не си снимал от всеки възможен ъгъл, нито има гълъб, който да не е намерил място на някоя твоя снимка. И ако на приятелите ти им отнемаше преди 7-8 години само 40 минути да разгледат снимките от поредното ти пътуване, то днес, в ерата на цифровата фотография и гигабайтовите карти, всички внезапно се разболяват, когато се върнеш от екскурзия.

Така си е. Laughing

# 70
  • Мнения: 4 392
Японски турист, разбира се. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт